Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristika v Mníšku (Liberecko)

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Akvaristika v Mníšku (Liberecko)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 19:22 Muž Oizo [3]
Tak potvrzuji že akvaristika v Mníšku stále funguje. Můj záměr byli jezerní ryby + rostliny které jsou zde v okolí jak šafránu a tato návštěva pro mě svůj účel splnila. Pokud to vezmu z pohledu klasických rybiček tak to nic extra není a řekl bych že toho mají méně než v minulosti. Plus je nabídka tlamovců které jsou tam zastoupeny v celku pestrou škálou druhů sice dosti namíchané dohromady ale kdo je zná tak by si něco vybrat mohl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 15:53 Muž wejw [2] Re: Oizo
akvaristika urcite funguje !! včera sem tam nakupoval, ne jen ze funguje , ale v blízké budoucnosti budou rozšiřovat, např ukazkové akva s mořem :) snad sem ti pomohl, určitě nejlepší co tu je v severních čechach po Mělník
teď jsem si všiml , že máš na mysli Mníšek, mylně sem se domníval firmu akvaritik v Proseči u Liberce)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 10:13 Muž Monty74 [20] Re: Oizo
Před měsícem jsem tudy projížděl na singltrek po smrkem a byla tam ;-) .Nejjistější bude asi ale telefon - 777 733 683

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2012 09:57 Muž Oizo [3] – Akvaristika v Mníšku (Liberecko)
Ahoj nevíte někdo zda tato kamenná prodejna stále funguje či nikoliv.Někde jsem četl že snad původní vlastník prodejnu i s barákem prodal.Tak než někam pojedu chci se ujistit zda to tam stále funguje.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 149x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17981-akvaristika-v-mnisku-liberecko