Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Vypadávání šupin

 

NápovědaFórum » Nemoci » Léčení a léčiva 

Vypadávání šupin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 20:18 S Muž invalida [3881] Re: pavlinka
Když chutná neřeš to..ocas doroste...............
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2012 20:15 R Muž romant [27987] Re: pavlinka
Pokud má ta ryba jak píšeš pomačkaný ocas, tak bych předpokládal, že se někde přimáčkla. Bez fotky se bude jen těžko radit a vždycky to bude tak trochu věštírna. Ovšem pokud se ten problém vyskytuje jenom na tom ocasu, tak bych to viděl spíše na nějaké to mechanické poškození, ale je to jenom odhad. :-) Jako dobrou prevenci bych ordinoval vodoléčbu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2012 21:09 pavlinka – vypadávání šupin
Ahoj, mám problém s parmičkamí žraločími, mám celkem 4 v 400l akva, nejdřív sem tomu nevěnovala pozornost, protože to bylo pár šupinek, ale teď už jí opadaly z velké plochy na obou bocích. Všechny ostatní rybičky jsou v pořádku. Mohl by mi někdo poradit co s tím? Děkuji za odpověď
Edit: Dneska jak sem čistila akvárko, tak sem si všimla že má takový jakoby pomačkaný ocas, ale jinak je čilá, žere.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Nemoci • Zobrazeno 106x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17972-vypadavani-supin