Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Rosící zařízení

 

NápovědaFórum » Technika » Další technika 

Akvaristik.eu

Rosící zařízení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2020 12:26 Muž Jason [200] Re: zdzd
Ja nemam problem ho paludarku uplne oddelit mrizkou nekde v zadu kam nenk videt. Spise aby ten ultrazvuk nevadl rybam..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2020 10:58 zdzd Re: Jason
mám ultrazvukový mlhovač u lezců a nevadí jim to, jen to chce mřížku, aby nelezli přímo na membránu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2020 09:22 Muž Jason [200] – Mlhovac
Mam dotaz ohledne mlhovace do nadrze s rybami. Porad nikde nemuzu dohledat jestli utrazvukovy mlhovac muze mit nejaky negativni vliv ns ryby. Chtel bych trosku predelat paludarko a nejlepe by mi vyslo umisteni mlhovace primo do nadrze. Diky moc za reakce

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2012 13:12 anonym172 Re: Squit
napadá mě jednoduché řešení..zahradní postřikovač (mám doma gardenu) a místo pumpování vzduchu vyvrtat do vršku dárku a tam napojit kompresorek. Stačí ten do auta na hustění pneumatik. Ten napojit na časovač s můžeš regulovat jak dlouho má rosit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2012 12:49 Muž Squit [30] Re: exit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2012 12:38 Muž exit [116] - RostlinyRe: Squit
Ano něco takového bych potřeboval vyrobit,ale nevím jak na to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2012 12:37 Muž Squit [30] Re: Tomas Enderson
todle jsou ale mlhovače. Rosící zařízení - rozprašovač je přece jen dražší:
eshop.farmapython.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2012 12:34 Muž exit [116] - RostlinyRe: Tomas Enderson
Ano mlhovač je super,ale já sháním "rosič" a ty se pohybují okolo 3500,- Chci napodobit co nejvíce poměry v deštném pralese.Ale přesto díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2012 12:20 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: exit
Nevím proč to vyrábět na koleně, když jsem našel na netu zařízení i do 1000,- Kč.

www.spokojenypes.cz/…

www.google.cz/…

No ale možná někdo bude umět i levnějš. ;-)

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2012 12:11 Muž exit [116] - Rostliny – rosící zařízení
Mohl by mi někdo poradit jestli by šlo vyrobit rosící zařízení?Na netu se pohybují nejlevnější přes tři tisíce a to se mi zdá moc.Pokud by se zde našel nějaký kutil co by mi objasnil jestli a jak to lze vyrobit byl bych mu/jí nesmírně vděčný.
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 206x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17868-rosici-zarizeni