Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Procambarus alleni

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Raci a Krabi 

Procambarus alleni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.08.2019 17:58 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Komeťák Michal
Jako akva.ryby, ale můžete 1-2 dni vynechat. Ono také záleží kde je chováte(jestli tam máte např. ryby,kolik jich tam máte).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2019 12:18 Komeťák Michal – Rak Florický
Dobrý den
Chtěl bych se zeptat jak často se krmí Rak Floricky?
Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   04.03.2014 00:25 -
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Mojich pár Procambarus alleni. ;-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2014 08:44 Muž sony14 [43] - Raci, krabi, krevetkyRe: adass
mrkni moju prezentáciu keď chceš :-)

Isto by som volil lacné a rýchlo rastúce, väčšinu požerú ale niekedy im to môže trvať dlhšie (anubiasy sa mi držia asi najdlhšie) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.02.2014 07:21 - Re: adass
Je úplne jedno čo mu ponúkneš na obed. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2014 22:15 adass – rak modrý a rostliny
Plánuji koupi raka modrého floridského a chtěl bych se zeptat zda je jedno jaké rostliny mu tam koupím? Předem děkuji za odpověď

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2012 15:04 - Re: nikkdo
Mám tieto raky pri izbovej teplote,čo je u mňa do jesene keď nemám zapnuté kúrenie i 17C.Pri takejto teplote sa i normálne rozmnožujú.Práve teraz mám zopár drobcov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2012 21:07 nikkdo Re: rak
Děkuji moc, jinak raky si hodlám koupit někdy o velikonočních prázdninách, možná dřív, a to bude teplota zcela jistě optimální. Na překrmování si budu dávat pozor. Ještě jednou dekuji, jsem s raky úplný začátečník tak se hodí každá informace ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2012 21:03 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: nikkdo
Raci rodu Procambarus pocházejí z Ameriky tak jsou i v takových teplotách schopný žít .Jen je potřeba raka do takové nádrže dát v době kdy má optimální teplotu aby si postupně zvykal na pokles a také v zimě je potřeba dát pozor na to aby nedošlo k překrmení( nízká teplota znamená menší příjem potravy).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2012 19:51 nikkdo – Procambarus alleni v 15°C?
Zdravím všechny akvaristy ;-)
Mám takovou otázku především na ty co mají zkušenosti s chovem raka procambarus alleni, jestli je možné jej chovat i v teplotách klesajícím až k 15°C? Vím, že je podle atlasu 22 stupňů jako minimum, ale já uvažuji o koupi do akvária na chodbě a v zimě teploty klesají až k 15°C. V létě, na podzim a na jaře splňuje podmínky ale problém je zima :-( Myslíte že to je ještě přijatelné nebo už je to teplota příliš nízká? Děkuji za odpověď.
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 134x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17762-procambarus-alleni-a-teplota