Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aquario.pl

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Aquario.pl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.09.2013 20:48 Muž dudak [1885] Re: Bankai
ja kupoval jen lahev a redukcak, dorazilo to v poho, lahev plna, ma uz rovnou argon zavit, takze odpada nutnost redukcni matky. redukcak taky normalni kvalita, zbytek sem si koupil od Tech-conu, složit to není problém a mas jistotu, že to jsou kvalitní komponenty viz clanek zde na strankach.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2013 19:48 Muž Bankai [22] – CO2 set
Koukal jsem na CO2 sety. Mate nekdo zkusenost s koupi kompletu u tohoto obchodnika?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2012 10:07 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: lhajek
Elmag ventil chodí dobře, ale někdy vrčí. To, že hřeje je asi normální. Jehlovej ventil jsem měl samodomo a tak jsem si minulý týden u Aquario.pl odjednal novej. Je to ten dražší z těch dvou, co tam maj. Tak jsem zvědav.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2012 21:45 - Re: lhajek
T5 je verzia bojového robota. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2012 21:44 - Re: wejw
Vidíš a ani to nebolelo. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2012 20:41 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: wejw
Co to je za trubice, T5? Doporučuji spíš objednat z netu. Sice mě přijde divné že by v JBC nebyly, ale mě se v Semilech v jednom krámě dokonce ptaly co to to T5 nebo T8 apod. znamená :-) Prostě odborníci na elektro, prodává obyčejné trubice potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2012 20:03 Muž wejw [2] Re: Prašan
tak hned ten den sem to reklamoval pres mejl a do tri dnu mi prisla spravna rampa, musim rict ze vse resi bleskove palec spatnou rampu sem mu ihned obratem poslal, a penize za postovne mi vratil na ucet, co s etyce rampy, tak tahle 4x39 w je opravdu se sklem nez ta 4x52w kdy ta mela plast, zpracovani vypada na vyborne urovni, bohuzel se zarivkami to neprislo, coz sem cekal , stejne je budu menit, ovsem problem , nevim kde je sehnat , chtel sem osobne nekde na Liberecku ale zatim sem nepochodil :(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2012 23:10 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: KarlosS
A nemáš s tím elektromagnetickým potíže? Mě blbě vypíná. Budu jim ho muset poslat zpět. Snad druhý bude již OK. Zatím jsem se ale neodhodlal, protože rozhodím celej systém. Mám od nich i jehlový ventil ale nezdá se mě úplně dobrej na regulaci, máte s ním zkušenosti? Jestli ho mám také zkusit vyreklamovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2012 22:59 - Re: wejw
Nie je problém ju poslať späť a oni ti ju vymenia.Základ je komunikácia a dohoda cez email.Už som u nich reklamoval a nebol najmenší problém.Nový výrobok som mal čo by obratom doma. ;-)(trocha to naštve,opäť sa oštarovať a platiť poštovné-no chybička sa stať môže a hlavne v obchode kde toho majú ozaj dosť)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2012 17:37 Muž Lucky005 [197] Re: wejw
chybicka se vloudila, psal jsi jim? prijde mi ze uz hazis flintu do zita.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2012 12:52 Muž wejw [2] Re: wejw
tak rampa dosla treti den po odeslani, ale nevim jestli ty polaci jsou takovy kokoti, ale poslali mi silnejsi rampu 4x54 w misto 4x39W , zarucak mam normalne na 4x39W ale rampu silnejsi, je delsi takze mi nevyhovuje na nadrz, jsem docela pekne nasranej, a vubec nedoporucuju, nevim tedka jestli to nejak reklamovat nebo neco, ale nikam nic prvni posilat nebudu, nebo jestli ji prodat a koupit radsi nekde jinde........... tone tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2012 10:14 Muž wejw [2] Re: georg
jj dobre zpravy , prisel mejl ze pripravuji, a hned vzapeti ze odeslali, tak sem zvedav jestli to kuryr do patka stihne predat potlesk nevim jak to funguje stimhle kuryrem pri mezinarodnich balicich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 23:44 georg Re: wejw
Myslím, že nebudeš mít problém. Já tam kupoval vnější filtr,vyzvedával jsem si ho osobně, až doma jsem zjistil,že není kompletní(chybělo sání).Vyfotil jsem co mi přišlo,poslak jim fotku a do týdne mi poslali zbytek bez poštovného.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 12:33 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostliny
Taky jsem na aquario.pl kupoval redukční ventil a elektromag. ventil. Do týdne jsem to měl doma. Vše bezvadně funguje, jen mě překvapila miniaturní účtenka, kterou se bojím dát do účta.-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2012 11:50 Muž wejw [2]
zdar , objednal jsem rampu 4x39W od aquario , zaplatil pred tremi dny predem, ted by uz meli mít platbu na ucte, jsem zvedav jak dlouho to bude trvat a kdy mi jestli mi dorazi , dam echo ne

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.06.2012 17:25 Muž exit [116] - Rostliny
já tam kupoval co2 set a v pohodě jenom redukční ventil mi odešel,ale asi to byla moje chyba.tak jsem tam zavolal a řekl co se stalo,ale že bohužel nemám fakturu a oni mi řekli,že není problém a zboží mi vymění.Takže můžu doporučit i když se to dá sehnat levněji. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2012 00:26 Muž malyLibor [5371] - Asie
Můj první nákup u tohoto obchodu byla tato lampa: www.aquario.pl/… Je fakt, že jsem se napoprvé docela bál zaplatit tolik peněz neznámému prodejci, ale nakonec jsem to risknul a byl naprosto spokojen. Cena skvělá, komunikace s prodejcem pohodová, lampa přišla suprově zabalená včetně zářivek, prostě maximální spokojenost. Včera jsem objednával CO2 set + nějaké další věci, tak jsem zvědav, zda budu spokojen stejně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2012 22:18 Muž compboy [1] - Cichlidy
Kupoval jsem na aquario.pl redukční ventil a elektromag. ventil. Do týdne jsem to měl doma. Na EMV bouchla hned první den cívka, nafotil jsem to, poslal jim fotky mailem a do týdne jsem měl doma novou cívku, která je v poho.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 16:32 -
Nedávno som reklamoval predradník.Plná spokojnosť.Po mnou zaslanom vadnom kuse mi nový predradník prišiel takmer obratom.Ochota,serióznosť. palec potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 21:13 Muž Shrimpman [36]
Má někdo osobní zkušenost s tímto ventilem
www.aquario.pl/…

a tímto redukčákem?
www.aquario.pl/…

je to v použitelné kvalitě?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 20:50 santiago
s timto obchodem mam vynikajici zkusenosti..skvele jednani,oproti nam skvele ceny,skvely sortiment,hlavne veci,ktere se u nas daji obtizne sehnat tam maji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 23:38 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: vóťa87
Který ideální (plnospektrální) zdroj máte na mysli?
Když se podívám na spektrum např. AQUASTARu nebo SUN-LUXu, (to jsou ty "Made in PRC" trubice dodávané s rampami "Aquario.pl"), vidím naprostou převahu modrého světla; červeného je zde velmi málo na to, aby se tyto trubice daly "masově využívat jinak než jen jako doplňkové ke standardním". (Vlastně jsem se s rostlinnou nádrží osvětlenou výhradně 10000 K setkal jen jednou a nemám absolutně tuchy, jestli náhodou nešlo jen o krátkodobý experiment... :-O)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 23:09 Muž KoJaK [0] - Asie
Pokud jde o obchod jako takový, NAPROSTO bez problémů. Kupoval jsem od nich dokonce T5 trubice 2ks delka 55cm, zabaleny v tuhém tubusu, perfektně ucpány dostatečným množstvím papíru a vše pečlivě zabaleno do stretch. Vynikající komunikace, oznámí odeslání apod. Velmi ochotný přístup, pokud budu něco potřebovat a vyjde mě to díky kurzu zlote lépe, nemám absolutně žádný strach. Navíc platba přes PayPal je velice vítaným artiklem !! Takže za mně 1*+ X-) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 22:53 Žena Karnal [196] Re: Treeman
Díky všem za recenze :-)
Zatím s objednávkou trochu váhám - chci osvětlení na nádrž 70x30x30 (63 litrů), tak úplně nevím jestli to nebude moc světla. Ta rampa vypadá dobře, ale až tak náročné kytky mít nebudu, hnojení a zuřivé přidávání co2 taky moc nehrozí, abych si ještě nepěstovala řasy :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 19:48 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: Barakainus
Ono to tak jednoduché s těmi Kelviny není...Je 10000K a 10000K, v jednom případě to může být pro rostliny ideální plnospektrální zdroj a v druhém ne. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 19:36 Muž Treeman [249] Re: Karnal
Zdar mám z tohoto E-shopu také rampu spokojenost akorát se ujisti při objednávce zda jsou opravdu v ceně i zářivky mě to dorazilo bez zářivek s tím že se omluvili že měli v textu chybu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 16:43 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: Barakainus
...Dolozit vysledky muze taky google "10000K + planted aquarium"...
Dal jsem na vaši jistě dobře míněnou radu a - bohužel, navygúgloval jsem nic, co by vám dalo za pravdu... :-O Možná ale jen špatně hledám. :)
No a když píšete taky google, zajisté máte v záloze i jiné "důkazy", že 10000 K je na rostlinne akvarium uplne v pohode.... Nebo ne?
A co takhle vlastní zkušenost? (Pak by ale vyvstala otázka, proč jste ve svých nádržích od "uplne v pohode 10000 K" ustoupil a přešel na 6500 K...?! ;-))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 06:46 Muž kortezhugo [983]
Poliaci su sikovny obchodnici.A ked pozeram cenu trubic 10000K? -tak podla mna(po dohode) nebude ziadny problem vymenit ju za akukolvek 8xx -uz v cene toho osvetlenia.
A dalsia vec -pre ktoru musim Sid-a zastat -je ze 8xx maju podstatne vyssi sv.tok.
Ak to porovnas? -to cislo vobec nie je zanedbatelne ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.02.2012 23:26 Muž Barakainus [654] - RostlinyRe: Sid
Kdybych si to jen myslel, nenapsal bych to takhle, ne?

Dolozit vysledky muze taky google "10000K + planted aquarium". Vubec google je fajn vecicka. Doporucuji obcas vyzkouset ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2012 22:28 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: Barakainus
...10000K je na rostlinne akvarium uplne v pohode...
Myslíte si nebo můžete doložit výsledky?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2012 20:49 Muž Barakainus [654] - RostlinyRe: Karnal
10000K je na rostlinne akvarium uplne v pohode. Specialni na morske akvarium je jen arctinic, coz je specificke modre spektrum.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 19:55 Žena Karnal [196] Re: Sid
Děkuji. S těmi zářivkami mi to nedošlo, to by mi asi kytky moc nerostli. Mořské akvárium to bohužel zatím nebude :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 18:47 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: Karnal
Mám provedení 4x 24W/80cm zhruba rok a zatím vše O.K.
Pokud nebudete používat osvětlení nad mořským akva, počítejte ale s dalšími náklady - s krytem dodávané 10000K trubice bude nutné vyměnit. (Např. za 8xx.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2012 01:23 Žena Karnal [196] – osvětlovací rampa
Má z aquario.pl někdo osvětlovací rampu? Mám jednu vyhlídnutou, ale nějaké zkušenosti od někoho, kdo ji vlastní by se hodili :)
Už jsem tam kupovala doplňkové osvětlení do krytu a to je v pohodě, nicméně tohle je ponekud citlivější na různá poškození a technické vady.
Chtěla bych toto: www.aquario.pl/…
Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2012 11:24 georg Re: dvorak
Taky jsem měl objednaný externí filtr,odebral jsem jej osobně,doma jsem zjistil,že chybí kolena a propojovací trubice k sacímu koši.Poslal jsem foto celého kompletu,a zbytek poslal bez problémů.Neviděl bych v platbě předem nějaký podvod z jeho strany.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2012 15:37 Muž Igor [0] - CichlidyRe: dvorak
seriózny obchodník môžem len doporučiť palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 21:40 Muž zordix [37] Re: dvorak
Kupoval jsem odtamtud věci asi za 700 CZK. Platba přes PayPal, věci dorazily v pořádku. Obchodník komunikoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2012 20:03 Muž dvorak [94] - Rostliny
Chtěl bych si objednat z tohoto polského e-shopu zásilku. Chci se zeptat někoho, kdo už má s tímto obchodem nějaké zkušenosti, na pár otázek. Samozřejmě jsem si pročetl pravidla e-shopu, ale stále nerozumím několika věcem.
1) Možnost úhrady zásilky lze pouze bankovní transakcí předem?
2) Je to bezpečné? V dnešní době podvodníků?
3) Je s doručením zásilky nějaký problém? Kvůli mezistátnímu dovozu?

Děkuji za odpověď!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2011 09:57 Muž fido16 [631] Re: dravec
Díky za odkaz hned si uložím celkem mě tam zaujala rampa 4x39 za ještě lepší cenu jak na mém původním odkazu. Za 379 zlotých na 4 trubice. Na konci ledna chci něco pořešit. Jelikož mě 60 W nedostačuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2011 09:51 Muž fido16 [631] Re: dvorak
Zdravím když mrkneš ke mě mám něco podobného na svém akva mám ale pouze krycí skla a mě to takhle vyhovuje jen rampy odsunu dozadu a od dělám skla zdá se mi to praktičtější než kryt. A vzhledově to vypadá tak dobře. Otázka je co se líbí tobě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2011 09:49 Muž kortezhugo [983] Re: dvorak
zabudovat do krytu je blbost...
hlinikove je to aj preto ze to ma dobry odvod tepla...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2011 09:41 Muž dvorak [94] - Rostliny
Zdravým, jestli se také mohu přidat do debaty a požádat o radu, mrkl jsem na ten odkaz a našel si tam toto osvětlení: www.aquario.pl/…, watowě naprosto pro mě vyhovující, ale teď ten dotaz na vás: Pokud bych zvolil toto osvětlení, tak bych si jej podomácku musel zabudovat do nějakého krytu nebo zvolit krycí skla, mám pravdu? Máte nějakej jinej tip? Příčný kant by asi nevypadal moc pěkně a hadice bych taky nevím jak vytahoval z akva .....

Můžete poradit? Je to totiž velice dobrý kup od těch poláků ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2011 00:47 Muž dravec [72] - RostlinyRe: fido16
Ja mam toto a z tohto obchodu: www.aquariumsklep.pl/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2011 22:26 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetkyRe: fido16
sice je to 3x39w ale rozmer bude stejny tj 100cm
www.aquario.pl/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2011 21:58 Muž fido16 [631] Re: dravec
Aha no já chci pořídit 2x39W. Jak je prosimtě to 2x59 dlouhé? Mám akva dlouhé 100cm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2011 21:32 Muž dravec [72] - RostlinyRe: fido16
Vsetko v poradku, ja som kupoval svetlo 2x39W. Vyslo ma to o polovicu lacnejsie ako v najlacnejsom e-shope na SK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2011 21:21 Muž georg [112] - AfrikaRe: fido16
Taky jsem neměl žádný problém,kupoval jsem tam externí filtr

jednalo se o jeden z těch levnějších, konkrétně Aqua Nova NCF 1500,po dokoupení kvalitnějších náplní a přidání do filtru,jede už přes rok,a žádný problém jsem s ním neměl.Dofám,že tak bude i nadále.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2011 20:34 Muž Mispulin [67] Re: fido16
Na vanoce jsem si u nich objednal CO2 set. Prisel v poradku, doruceno pres Polskou postu. Kvalita sice mizerna (u polskeho vyrobku jsem to tak nejak predpokladal), ale co se tyce komunikace s obchodem, tak vse OK. Mailem me prislo potvrzeni prijeti platby, potvrzeni odeslani zbozi a tusim do tydne jsem ho mel doma. V mem okoli jiz nekolik lidi v tomto obchode nakupovalo a vzdy OK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2011 18:03 Muž fido16 [631] – Aquario.pl
Čauky chci se zeptat zda někdo máte zkušenosti s tímto obchodem. Chtěl bych od nich objednat osvětlení nad akva 2x30W cena je tam nějakých 179 zlotých což na naši měnu je asi 1250,-. Zdá se mi to jako dobrý kup tak mě zajímají vaše názory. Díky

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1718x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17487-aquariopl