Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Reklamace akvária

 

NápovědaFórum » Obchody  

Reklamace akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2016 23:28 Muž saint21 [11] Re: Loraine
Pokud je třetí stejná závada a kryt byl kupovan před rokem 2014 máš nárok na vrácení plné castky i když už není v zákonné záruce. Trvej na svých právech. Mluvím z vlastní zkušenosti. Hlavně a podstatná záležitost je to řešit přes obchodníka a ne servis. Občanský zákoník před rokem 2014 byl jinak nastaven. Pokud neuspějes obraťte se COI popřípadě na ochranu spotřebitelů. Já jsem reklamovat televize a po pěti letech mi byla vrácena plná částka. Stejný případ jako u tebe. Byl to boj, ale na konec jsem ho vyhrál.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2016 21:24 Muž RadekH1 [129] Re: Loraine
Myslím, že ti neběží znova záruka, jen se záruka prodlužuje o dobu v servisu. Takže to máš už po záruce a není nárok na opravu. Ani na vrácení peněz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2016 20:33 Žena Loraine [0] – reklamace akvarijniho krytu
zdravim, mam dotaz ohledně reklamace akvarijního krytu diversa. kupovan 2013, v tom roce ještě probehla reklamace osvetleni prestalo svitit, opravili poslali, v roce 2014 rijen opet reklamace tatáž zavada, opraveno s tim ze nemam nárok na odstoupeni od smlouvy ze je to teprve druha reklamace ze muzu az při treti, 2016 brezen treti reklamace opet ta sama zavada, reklamace neuznana s oduvodnenim ze akvarijni kryt jiz není v zaruce. Jak je to tedy možné když mi od poslední opravy beží nova záruka na vymenenou soucast ( osvetleni)? a nechcou mi vrátit peníze. nevi si někdo rady? rozzureny mockrat dekuji za radu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2013 10:48 patrik555
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dobrý den chtěl bych se zeptat. Koupil jsem nové akvárium, založil a když jsem se druhý den přišel podívat, tak jsem si všim, že jedna z příček, která zabraňuje většímu prohýbání skla. Chci se zeptat zda je to velký problém a mám pro jistotu akvárium reklamovat a zda se uzná reklamace ?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.12.2011 15:00 R Muž Silent [5949] Re: drkatka
Přečti si tohle www.businessinfo.cz/… tady tomu věřit můžeš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2011 14:44 Muž sollik [257] - CichlidyRe: drkatka
Já bych označil místo netěsnosti např. lihovým fixem, akvárko (včetně veškěrého příslušenství !!!) nacpal do té potrhané krabice a šel ho reklamovat. Podle mě tě nikdo nemůže nutit schovávat původní obaly. Jdeš reklamovat výrobek, ne obal ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2011 12:48 Muž Yirka [9140] Re: drkatka
Pokud ti to nebudou chtít uznat, můžeš jim to tam předvést - ta litráž to umožňuje. A krabice opravdu není problém. Pokud je problémem pro ně, můžou ti vyreklamovanou nádrž přendat do tvé potrhané a tu nefunkční vrátit výrobci v lepší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2011 12:18 Muž Danny3231 [1] Re: drkatka
Dobre :) nevim jak tady ale snad to tak bude
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2011 12:16 drkatka Re: Danny3231
No já právě nevěděla :) Protože jsem, jako první, poprosila strýčka Googla o radu a ten mi řekl, že musím mít i tu krabici.. Radši budu věřit tobě :)

Díky moc palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2011 12:13 Muž Danny3231 [1] Re: drkatka
Zdravim , nevim jak reklamovat a jestli to vubec pude ale vim jednu vec : Skoro vsude plati ze nemusis mit originalni obal k reklamaci , takze by mela stacit jakakoliv krabice :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2011 12:05 drkatka – Reklamace akvária
Dobré poledne.

Potřebuji rychlou radu jak úspěšně vyreklamovat akvarijní set.
Dostala jsem k vánocům 27l set s akvárkem a filtrem, který jsem chtěla používat jako odchovničku, rostlinárium :) nebo krevetárium.
K věci, včera večer jsem ho začala na zkoušku napouštět (bohužel v pokoji tone ). Na chvíli jsem si odskočila a když jsem se vrátila, tak kousek nad dnem ucházely bublinky.. Co bublinky - bubliny.. A voda vesele tekla na koberec hmm Naštěstí jsem přišla celkem včas a vodu jsem rychle odčerpala. Když byla voda v polovině, akvárko přestalo bublat.
Jsem fakt naštvaná, protoře jsem se už těšila, že si založím nové akva a ono tohle :-(

Teď mě nevíc zajímá, záruka by měla být, jestli hodně vadí, že jsem krabici od toho docela potrhala a jak se vlastně při takové reklamaci postupuje. Jestli třeba musím popisovat kde to uchází atp?
Set byl koupen, chvála Bohu, v kamenném obchodě, takže tam dneska zajedem... Jen mám strach, aby mi to vzali, kvůli té krabici a taky že jsem si už dala do velkého akva zaběhnout filtřík hmm

Poradíte?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 287x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17478