Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Tetra Min Granules

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Tetra Min Granules
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 20:14 georgeczk2 Re: Roby
Ten TetraRubin bude dobrej ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 20:13 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: georgeczk2
Granule od Tetry nejsou špatný jen pro drobnější rybky jako jsou tetry jsou dost velký. Jinak jen co se nasáknou tak padaj ke dnu jak já když jdu plavat. :)

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.12.2011 20:01 Muž Roby [17] Re: georgeczk2
Ahoj, při zakládání akva jsem koupil ve slevě TeraRubin granules a ten při krmení padal ke dnu hodně rychle. Gavůni s rájovcema to nastačili ani pobrat, a to jsou pořádní žrouti. Mám dobré zkušenosti i s novým krmivem TetraPro Energy. Jsou to takový křupinky ve velikosti ovesných vloček a padají taky poměrně dobře ke dnu a ryby a dokonce i krevetky sakury se můžou potrhat. Vyzkoušel jsem Hikari, JBL, SERA a stejně TetraPro šmakuje nejvíc. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 19:43 georgeczk2 – Tetra Min granule používá někdo?
Ahoj,chci se zeptat,jestli má někdo zkušenosti s tetra min granule,jestli ty granule klesají ke dnu,nebo jestli plavou?Mám totiž sumce a potřebuju,něco co klesá.Třeba sera discus jde krásně ke dnu,a ryby se po něm můžou utlouct,ale tetra discus granule plavou,sem tam něco hodně špatně klesne,pak to dost nabobtná a ryby to moc nežerou.Si říkam,že ten tetra min,nikdy nebyl špatnej,tak ty granule bych zkusil,ale jen tak to koupit,abych to vyhodil,se mi nechce,tak se radši nejdřív zeptám.Dík za odpověď,Jirka

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 157x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17472-tetra-min-granules