Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aqua Škopek

 

NápovědaFórum » Obchody  

Aqua Škopek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 18:32 Žena Sisinka21 [3] Re: jogr
No, mrkla. A dobře jsem udělala! :) Ryby tam mají prostě krásný a že je mají občas špatně popsaný? Moc mi to nevadilo, co jsem znala a líbilo se mi to, to jsem vzala. Za ty ceny moc hezký. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 17:31 jogr Re: Sisinka21
Za zkoušku to stojí! (aspon se tam mrkni ;-) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 00:52 Žena Sisinka21 [3] – Aqua Škopek
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli někdo kupoval ryby u firmy Aqua Škopek. Co jsem zatím vygooglila, tak si všichni nechávali ryby poslat a moc spokojení nebyli. (Nějaké záměny ryb i pohlaví.) Protože jsem z Prahy, tak jsem se tam chtěla podívat osobně, jestli by výsledek nebyl o něco lepší a já bych nenašla něco z toho, co hledám ... jde mi hlavně o to se podívat, jestli mi spíš něco nepadne do oka, než že bych šla přímo pro jeden konkrétní kus. Kdybych ale slyšela hodně negativní ohlasy, tak se kouknu jinde. Díky za reakce ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 147x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17465-aqua-skopek