Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Macrobrachium kulsience - chov

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Macrobrachium kulsience - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2014 17:33 Muž Chem [837] Re: petulinakk
Jedinej, kdo je v CR prodaval byl Zdenek, tak bych se na vsecko zeptal jeho. Vzhledem k tomu, ze od doby co je nema se s nima nikdo dalsi ani v prezentacich moc nevytasil, myslim si, ze se do chovu nikdo moc nevrhl. Ale mohu se samozrejme mylit a treba se tu ve vlaknu nekdo pochlubi ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2014 16:36 Žena petulinakk [2016]
Obnovuji starší téma.

Máte někdo s těmito krevetkami jakékoliv zkušenosti?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2011 10:47 Žena petulinakk [2016]
Tyto krevetky nabízí zdejší uživatel "snekac" www.krevetky.wz.cz
je možné že to je chovatel od kterého jsi je koupila :-) V případě potřeby ti jistě poradí.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2011 10:08 Muž Mejla [21] Re: Evelline
zkušenosti mám pouze s M. assamensis ale tady je pár základních info: www.shrimpnow.com/…
pomůže ti kdyžtak google translator.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2011 08:29 Evelline – Krevetky Macrobrachium kulsience
Zdravím,
z burzy jsem si přivezla krásné krevetky s tím, že to nejsou caridiny ani neocaridiny, ale říká se jim "pearl shrimp". Jsou opravdu krásné, pohybují se pomalu a houpavě.

Dohledala jsem si, že to pravděpodobně jsou Macrobrachium Kulsience, tak se ptám - má s nimi někdo zkušenosti? Nenašla jsem tento druh na žádných českých stránkách ani diskuzích. Pan chovatel říkal, že je chov bezproblémový.

tinyurl.com/… - fotky na google

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 222x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17335-macrobrachium-kulsience-chov