Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Tetra Aqua NitrateMinus Pearl

 

NápovědaFórum » Voda, přípravky na úpravu a testy  

Tetra Aqua NitrateMinus Pearl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 19:45 Muž kortezhugo [983] Re: Deathbull
ja tiez niesom za pouzivanie takychto "zazrakov" :-)
naviac v pouziti vidim dalsi problem...
dost lahko "vybuchnu" sinice X-) :-)
tak ze je dost mozne ze k tomu bude potrebne aj nieco na znizovanie PO4
tak ze sa "zazrak" pekne predrazi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 19:19 Muž kortezhugo [983] Re: Deathbull
ja len pisem ze som to videl vo velkom baleni....
ani neviem ci to bolo Tetra
podla mna je toto nieco podobne
www.numa.sk/…

alebo toto je mozno lacnejsie riesenie
pmdd.mrp-cz.com/…
Sírový denitrátor
Edit: ja tiez niesom za pouzivanie takychto "zazrakov" :-)
naviac v pouziti vidim dalsi problem...
dost lahko "vybuchnu" sinice X-) :-)
tak ze je dost mozne ze k tomu bude potrebne aj nieco na znizovanie PO4
tak ze sa "zazrak" pekne predrazi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 18:59 Muž tafulda [0] Re: Deathbull
Děkuji moc ,na tohle jsem nenarazil palec
Samozřejmě vodu měnit budu, tohle beru jako prevenci ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 18:50 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: kortezhugo
Podle mě všichni prodejci opsali špatné údaje jeden od druhého a pletou si mililitry a gramy. Aby to bylo na 15 litrů je pitomost, někde jsem viděl že je toho cca 65g, píší že 8g na 10 litrů rok, takže jedno balení na 80l akva na rok, protože se to má údajně pomalu rozpouštět na dně.

Raději bych měnil ale vodu, než kupoval zázračné perličky..alespoň pokud by vstupní voda neměla skutečně vysoké vstupní hodnoty NO3.

Navíc... update :)

www.zoo-hobby.cz/…

Tady koukám disponují mozkem a mají to správně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2011 18:39 Muž kortezhugo [983] Re: tafulda
skusenosti nemam
ale videl som to u nas v akvaristike...
lenze tam to bolo balene v sacku -odhadujem par kg -nie 100ml
co to stalo neviem -len viem ze to "peru" do kazdeho Malawi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2011 22:10 Muž tafulda [0] – Tetra Aqua NitrateMinus Pearl
Ahoj,nemáte někdo zkušenosti s tímto přípravkem? Například dávkování? Všichni prodejci udávají že balení vystačí na 15 l vody a Dávkování: aplikujte 8 g na 10 l vody. Což mi připadá dost divné :-( to bych do 300 litrového akva. potřeboval 20 balení ne Což by bylo dosti nákladné :-O Předem děkuji za odpovědi.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Voda, přípravky na úpravu a testy • Zobrazeno 156x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17299-tetra-aqua-nitrateminus-pearl-