Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ytong v akváriu

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Dekorace 

Ytong v akváriu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2020 17:52 Muž Yirka [9126] Re: Adamnet
hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2020 15:31 Adamnet – Skála z Ytongu
Je to pěkné, pokud máte trochu uměleckého ducha. Dokonce lze z něj vyrobit temeř autentycký korál. útes.
Už se to sice rozebíralo před několika lety. Návod jak vyrobit z Ytongu(tvárnice) skálu nebo kámen. Budete hned oponovat, že je to z vápence, ale to jsou i kameny Seiryu stone. Zde jsou testy s použitím vápencových kamenů a kamenů Seiryu stone. allfa.cz/…
Použití kamenů z Ytongu je málo pracné a jednoduché. Po vytvarování vrtačkou rašplý a nožem je necháme nasáknout penetračním nátěrem(vícekrát) a následně po dobrém zaschnutím natřeme vrchní barvou vhodnou do vody nebo dětské hračky. Po takové úpravé pi testu octem nešumí. I v případě, že by Vám šuměla, použily jste nevhodnou barvu,i penetrační nátěr.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.10.2011 23:59 Muž Killer [133] - SumciRe: xOB
možná by to nemusel být hnus, to záleží na šikovnosti..ale já si myslim, že se ti to rozpustí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2011 20:05 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: xOB
Co to bude dělat to neporadím, ale neumím si představit to udělat tak...aby to vypadalo alespoň normálně..bude to hnus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2011 19:36 Muž xOB [83] - Cichlidy – Ytong malawi
Zdravim,
zustaly mi tu po prestavbe bytu nejaky kusy ytongu, a kdyz jsem videl, jak hezky se to reze, tak me napadlo z toho udelat skalky do malawi. Je mi jasny, ze ytong obsahuje cement, ale v malawi by to zrovna nemuselo vadit. Co vy na to? Zkousel to nekdo?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 435x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17226-ytong-v-akvariu