Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nákup ryb Blansko, Brno a okolí

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Nákup ryb Blansko, Brno a okolí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2024 08:27 Muž Passenger77 [524] - RostlinyRe: doda
Tomu osobnímu výběru rozumím, ale proč do Žiliny, když jsme doporučovali s Perlasem brněnské prodejny a akce... ? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2024 07:57 Muž doda [134] Re: Passenger77
Není problém někam napsat a někomu přidělávat práci . Já si jen rád ryby vybírám osobně a do
Žiliny se mi nechce . Tak je vezmu tady www.shrimp.cz/… a uvidím v jakém stavu přijedou .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2024 21:57 Muž Passenger77 [524] - RostlinyRe: doda
Pokud nejsi ochoten zeptat se (mailovat) na tuto relativně raritní rybu v uvedených akvaristikách (osobně nechápu proč je to problém), tak ještě je možnost navštívit akvaburzu v Líšni
www.akvaburzabrno.cz
a tam se zeptat a domluvit se přímo dodavatelů a prodejců...oni ví, co kdo chová a prodává. Pokud, tak Ti to tam i dovezou, při domluvě předem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.03.2024 21:31 Muž doda [134] Re: Perlas
Tak to už bude pohodlnější vzít rovnou tady www.shrimp.cz/… .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2024 21:18 Muž Perlas [546] Re: doda
Nevadi, v 3dakvariu (ma zkusenost) a ve sklorexu (zkusenost zdejsiho kolegy) se da domluvit a dokazi sehnat rybky co nejsou na prodejne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2024 21:04 Muž doda [134] Re: Perlas
Dík , jenže ani jeden tyto ryby nemá v nabídce .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2024 20:58 Muž Perlas [546] Re: doda
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2024 20:43 Muž doda [134] – Gastromyzon ctenocephalus
Zdravím , nevíte někdo jestli se dají někde v Brně a okolí sehnat rybicky.net/atlasryb/prisavnik_hrebenity ? Jediný co sem našel na netu tak je tady www.shrimp.cz/… . Dík

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2017 20:51 Muž Fuchs [169] Re: Amazonka
Jestli ti některé kytky hnijí to nemusí nic znamenat. Myslím tím to, že některé teprve hodí nové lístky. Abych odpověděl na tvoje otázky dal bych 10 neonek pak zase a nakonec ty pancéřníčky. Než dáš ryby přesaď kytky, prověď údržbu a pak dej ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2017 20:39 Žena kleopatracz [59] Re: Amazonka
Nejsem odbornik, já bych dala ty neonky a pak panceřníčky. Ale to je jen můj laický názor. Rostliny bych zasadila zároveň. Podle mně se to zvíření usadí. Ale je to jen můj názor
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2017 20:38 Žena Amazonka [33]
Mám dříve koupit pancéřníčky malé nebo neonky? Kolik? Za jak dlouho mám dokoupit další?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2017 20:22 Žena Amazonka [33] Re: kleopatracz
No, tak to bude.. ano
Jen bych potřebovala odpovědět na otázky.
Hlavně v jakém počtu a jaké ryby mám dát
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2017 20:05 Žena kleopatracz [59] Re: Amazonka
Tak že na burze bude všechno, s tím nepočítej. Hlavně tam bude velká tlačenice ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2017 18:48 Žena Amazonka [33]
Dobrý den, už se blíží den D ohledně prvních rybek. V sobotu půjdu na Akvatera Brno. Mám ale "problém" s rostlinkami a to že chci některé přesadit nebo dát pryč a dokoupit jiné. ( nějaké hnijou ) Nejsem si ale jistá, jestli by je ve sklorexu mněli, přece jen na burze bude všechno.
Takže 1. Otázka - můžu dát nové kytky ve stejný den jako ryby? Co když se zvíří dno? 2. Otázka - budu mít v akvu 20 neonek modrých a 8 pancéřníčků malých. V jakém počtu a pořadí je mám dát do akvária?
Bylo mi řečeno že 10 neonek a za týden dalších 10. Ale co pancéřníčci? A mám koupit nějaký test vody ( jaký, k čemu? )

Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2017 19:07 Žena kleopatracz [59] – rozbora espeho
nevíte kde bych sehnala Rozboru Espeho? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2017 19:05 Žena kleopatracz [59] – Sklorex Brno
potvrzuji, Sklorex je jistota informovaného nákupu. palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2015 20:58 Muž Fuchs [169] Re: NHKG
Ne nezhoršily, pro mě jsou stále top!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2015 12:50 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Jindras
Brno - Sklorex. Asi nejlepší akvaristika na Moravě a ve Slezsku. Škoda, že je to pro mě z Ostravy tak daleko. Pár roků jsem tam nebyl, tak se snad mezitím nezhoršili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2015 12:36 Jindras – Akvaristika v Brně
Zdravím všechny,o víkendu jsem byl tady jindrakapr.rajce.idnes.cz/… . Paráda. Chci se zeptat,kam v Brně a okolí do dobré Akvaristiky? Budu tam pracovně jezdit,2x měsíčně,kam bych měl jít? Děkuji. coze

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2015 07:22 pecka88
Ahoj,
máte někdo nějaký osvědčený zdroj, chov nebo obchod na nákup Piraňe obecné (Pygocentrus nattereri)v Brně ?? ahoj
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2013 17:30 kony26
V Blansku určitě pana Konečného - Aquazoo rybicky.net/obchody/770 , do brna je to sice kousek, ale ceny jsou nesrovnatelné, pokud chce člověk základní ryby tak si určitě vybere a hlavně za rozumnou cenu. Pakliže již chce něco speciálního tak určitě brno...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2012 13:34 Muž pogo [0] – Ryby levně Brno
Zdravím všechny akvaristy,

po roce opět zakládám akvárium (akva juwel rio 180 l), akvárium už je zařízené, tak nyní je na řadě nákup rybiček a rostlin (základní, nenáročně druhy)
Jelikož toho bude větší množství, tak bych se chtěl zepat, zda by jste mi mohli doporučit nějakou levnou, ale "zdravou" akvaristiku, popřípadě chovatele v Brně.

Mockrát děkuji za odpovědi

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2011 08:34 alexux
doporučiji skrolex koperníkova 19 potlesk potlesk potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   10.10.2011 22:10 Žena Žabka [387] Re: Paveka
Súhlasim s Paveka. Pán Konečný má naozaj krásne rybky a nikdy sa mi nestalo, že by som tam nakúpila zle...Okrem toho vie naozaj dobre poradiť..Na veľa miestach ide ľuďom iba o to aby predali čo najviac vodičiek, ale on je naozaj solídny...Je to tu: rybicky.net/obchody/385
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2011 10:42 Muž xOB [83] - CichlidyRe: jeaniss
Pokud mas zajem, tak nejaky zivorodky i rostlinky mam k dispozici. Jsem z BK, kdyztak se ozvi pres zpravu zde na webu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2011 10:20 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: jeaniss
Sklorex stojí i jen za návštěvu, je tam opravdu na co koukat, druhů tam mají hodně. I dobře poradí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.10.2011 09:55 Paveka Re: PepaV
já kupoval přímo v Blansku u pana Konečného - má pěstírnu ... - teda pokud ji už nezrušil, tel: 607914943, a naprostá spokojenost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.10.2011 00:19 Muž PepaV [30] Re: jeaniss
Z obchodů bych doporučil rybicky.net/obchody/14 . Do Brna je to kósek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2011 00:06 jeaniss – Nákup ryb Blansko, Brno a okolí
Ahoj, jsem začátečník a potřebuju poradit kde sehnat zdravé rybky pro mé 40L akvárko. Představovala bych si nějaké nenáročné rybky jako tetry, mečovky, gupky... Jsem z Blanska, máme tu jeden zverimex, kde mají rybičky, ale co jsme dřív chovali ryby tak od tam byly vždy nemocné. Nevíte o někom z okolí kdo chová a prodává? Zajímaly by mně teda i rostlinky když už =).

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 868x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17209-nakup-ryb-blansko-brno-a-okoli