Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - Strakonicko

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Setkání akvaristů - Strakonicko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2016 11:39 Muž sajfrdík [14]
Souhlasim,že je to tu mrtvý..Přestaňte pomlouvat rybáře a radši tu uspořádejte nějakou burzu..Už tu dlooouho nic nebylo..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2016 19:10 Muž Driv3r [236] Re: vlk9
njo asi je nas tu malo ze by vymirajici druh?:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2016 18:08 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Driv3r
Tenhle kraj je nejakej mrtvej :-( asi....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2016 17:38 Muž Driv3r [236] – Setkání akvaristů - Strakonicko- pisecko
koukam ze na strakonicku pisecku je malo lidi na pokec u pivka? :-O

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 17:48 Muž tercovec5 [257] - AmerikaRe: tercovec5
a ještě dodatek,pokud by chtěl jet někdo příští sobotu na burzu do Třeboně,mám v autě místo,není problém...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 17:27 Muž tercovec5 [257] - AmerikaRe: vlk9
Toho beťáčka bych si vzal moc rád.Samička CT by asi nebyla,co?Chci si udělat pár výtěrů,ale klasickou VT samičku k němu dávat nechci,snad seženu jinde.
Mám malinkou rybárničku,jen tak pro zábavu po práci.Nějaké neonky tě za něj samozřejmě dám.Víc možná přes vzkazy,ať to tady nezanášíme soukromou debatou:-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 16:16 vlk9 Re: sajfrdík
to já to taky přeci neberu na kila, mě šlo o to, aby se nás případně dalo několik dohromady a brali si pravidelně například to čtvrtkilový balení, který by se mezi nás rozdělilo a včs skrmilo. Bohužel ta odezva tu není moc velká, tak doufám, že se nějak domluvím s kolegou tercovec5. Jinak já mám akviška čtyři do 54l plus ve dvou mám potěr halanů a v jednom menším dospělý, takže toho taky moc nezkrmim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 15:21 Muž sajfrdík [14]
no...tak to se s váma nemůžu srovnávt když berate 13 kg... :-D mam jen 30 litr.. stydim větší hold zatim nemůžu no...takže to ani nemá cenu..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 12:30 vlk9 Re: tercovec5
13 kg? máš nějakou chovnu? Jak často od něj bereš? Já bych se kdyžtak vždycky přidal, pokud bys bral živý, a část od tebe odkoupil, Jak říkám, chci se pokusit o halany a každý živý dobrý živý. Betaka ti klidně daruji, za odvoz,potřebuji místo, zítra bych ti sem eventuelně mohl hodit foto, dnes nemůžu, jsem v práci až do zítra ráno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 12:16 Muž tercovec5 [257] - AmerikaRe: vlk9
Beru pravidelně mražené krmení,patentku,koretru,artemii a cyklop,teď cca 13kg najednou.Ze živého beru pouze koretry,nicméně chci na zkoušku vzít i živé nitěnky.Pokud chceš,můžu vzít třeba půl kg a něco si z toho vezmeš.
Pokud bys toho CT chtěl dát pryč,vyměnil bych to s Tebou,třeba za čevené neonky?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 10:56 vlk9 Re: tercovec5
Ahoj, vzhledem k tomu, že moc své prezentace neaktualizuji, tak ten modrý betak už bohužel nežije:-(, momentálně mám jednoho moc hezkýho žlutýho a jednoho takovýho vysloveně strakatýho červenomodrýho CT, chov neplánuji, ba naopak, chci zkusit halančíky, takže hledám koho bych obdaroval. Co bereš od p. Koblasy? Jak jsem psal hodilo by se mi se s někým "spolčit" a pravidelně si od něj brát neco živýho, vzít si například 1/4 kg(l) patentek a s pár lidma se rozdělit, bo i to čtvrt kilo je dost a dost a dlouho to nevydrží a sám to nespotřebuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2011 10:15 Muž tercovec5 [257] - AmerikaRe: vlk9
Odbočím od tématu,krmení od p.Koblasy také beru,píšu spíš ohledně ryb.Neměl bys mladé od toho beťáka?Pokud ano,za chvilku bych tam byl:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2011 18:45 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: sajfrdík
normálně se přechovávaj v chladu a vlhku, já je loupnul v novinách od p. Koblasy do ledničky, i tak ale říkal, že vydrží tak max týden, rád ti jich pár přenechám, bud bys musel se stavit u mě doma v Radomyšli, případně jedu zítra večer do Strak, nebo v patek jsem normálně v práci ve Strakách, tak kdybys měl zájem, tak do vzkazu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2011 18:17 Muž sajfrdík [14] Re: vlk9
no..já mam teď pancíky ale nevim jak ty živý patentky přechovat..myslim že bych jich trochu ukrmil.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2011 17:25 Muž vlk9 [296] - Halančíci – Akvaristi Strakonicko
Zdravím všechny akvaristy. Na začátku se omlouvám za založení nového tématu, nenašel jsem nic tak blízkého, kam bych mohl svoje tema zařadit, Pokud byste, admini, usoudili, že, tu něco takového je, samozřejmě to hned slučtě, děkuji a teď k tématu.
Dnes jsem využil služeb všem jistě známého pana Koblasy, ktreý mi dovezl živé krmení takřka až do domu, což je od něj skvělá služba. Ačkoliv na svém webu uvádí objednávky v kilech a litrech (patentky, nitenky, koretry atd, tak mi byl ochoten přivést čtvrtinovou dávku, neměl jsem tak dobrej odhad a mám jich i tak dost a víc než asi spotřebuji (mrazit se mi nechce, zkouším halany a potřebuji živé). Takže konečně má otázka, nechtěli byste se akvaristé z blízkého okolí Strakonic příště až budu objednávat, přidat a rozdělit si tak objednávku? Jak jsem psal, zkouším halančíky, takže bych chtěl objednávat nějak pravidelněji a častěji. A na závěr pokud by někdo měl zájem mám tu dost živých patentek, daruji za odvoz:-D
P.S. doufám, že to nevyznívá moc jako reklama, potažmo inzerce...
P.P.S. pokud by někdo ze strakonic chtěl zajít na pokec, či vyměnit zkušenosti či materiál, muzem tu zkusit take zavest "setkaní v hospůdce" :)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 246x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/17172-setkani-akvaristu-strakonicko