Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Americké cichlidy okolí Ostravy a Opavy

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Americké cichlidy okolí Ostravy a Opavy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2017 16:25 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: 1965
Skoro všichni obchodníci posílají kurýrem ČD:
www.aquamaster.cz
www.gigaexotic.eu
www.zooholding.eu
aquarium.cz
Byl tu i chovatel, ale nevím jestli ještě funguje: www.akvarijniryby.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2017 16:20 R Muž vaclav [14598] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: 1965
Od toho tu jsou inzeráty. rybicky.net/inzeraty/ :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2017 16:15 Muž 1965 [35] – Cichlidky.
Dobrý den . Koupím cichlidky rodu apisto. vhodné pro začátečníka , 1x samec , 2-3 x samička.Nemohu najít prodejce ,který by zasílal dopravcem .

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2011 18:52 Muž Lukino [56] - AmerikaRe: wladys
Osmančíka jsem si už na mapách našel, ale je fakt, že v nabídce JA cichlid moc nemá.
To wladys: Kde ty jsi sehnal ty tapajosky, možná ses zmiňoval, ale už nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2011 20:01 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: Thoros
Klidně bych je vzal,ale bohužel se mi to nevyplatí,protože bych musel ještě platit dopravu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2011 11:39 Muž Thoros [1] Re: Kuca
třeba i takovýchto: Kančík 'efasciatus' - Heros efasciatus ? www.akvarko.cz/… . Před 4 měsíci jsem prodával dva chovné páry a zůstalo mi po nich na kořenu 14 sirotků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2011 06:32 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Nevíte o nějakém chovateli mesonaut a herosů?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2011 00:24 Muž wladys [291] - Cichlidy
U Osmančíka jsem byl několikrát a co se JA cichlid týká, tak bída. Co se Betty týká, tak pan Sobala má přímo v havířově dvě prodejny. Jedna je hned vedle odchovny.
Ten Osmančík není v Polomi, ale v Horní Lhotě-zátiší 130
www.mapy.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 15:53 Muž rriki [818] - CichlidyRe: NHKG
No dobře ,já nemám nic společnýho z žádným obchodem jen do ,kterých dodávám .Co jsem vypsal to objednávám u Chovalele.Do Ostravy to mám 400km.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 15:41 Muž LiborSprysl [9015] Re: NHKG
No upřímně řečeno - nevím tedy při vašich ovacích, proč jste si JA cichlidy přestal nechat posílat třebas z Vivária...jinak je fakt hlubokou pravdou, že tam v tom vašom regioně ty (podle vzoru kratké zobaky) JA cíchlidyyyy fakt dou
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 15:23 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: rriki
OT @ rriki: To co jsi vypsal je nabídka Havířovského obchodu který neznám (jsem z Ostravy) a pochybuju že z toho mají něco běžně skladem. Navíc z těchto jsou pro mě vhodné jenom Tapajosky, zbytek je moc velký. Já na burzu odkázaný nejsem, občas jezdím do Brna, tak tam můžu vzít co zrovna mají (většinou mají velký výběr JA cichlid) nebo dříve jsem si ryby nechával posílat z Vivária. Radši připlatím pár stovek a koupím si co přesně chci a je vhodné do mojí nádrže. Cena ryb v celkových nákladech akvária je většinou zanedbatelná.
Burza je zaměřená na to, co se prodává nejvíc => běžné ryby, ale i tam se dají najít zajímavé a méně běžné ryby (spousta druhů sumců, hlavostojky, halančíci, ...).

Sklorex a Vivarium (možná i Bráník, ale tam jsem ještě nebyl) jsou úplně jiná liga kvalitou než cokoliv jiného v Ostravě, to se musí vidět. V Ostravě pamatuju jedinou dobrou akvaristiku, byla někdy kolem roku 90 v Zábřehu blízko náměstí SNP, slušná byla ještě v Mariánských horách, zbytek děs běs.

EDIT: Chápu správně, že jsi majitel/zaměstnanec www.aquabetta.ic.cz/… ? Musím se tam někdy zajet podívat, slušná akvarista v dosahu domova by se hodila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 14:48 Muž rriki [818] - CichlidyRe: NHKG
Já za to nemůžu pokud jsi z Ostravy a neznáš chovatele a jseš odkázaný jen na burzu.
Tohle pravidelně objednáván:
Geophagus brasiliensis red
Geophagus brasiliensis red
Geophagus tapajos
Geophagus proximus
Geophagus sp. Rio Negro
Geophagus surrinamensis
a dalších dvacet druhů apistogram.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 13:49 Muž Lukino [56] - AmerikaRe: dkoudela
Díval jsem se na Osmančíka a na internetu toho moc k vidění není a na mapách.cz mi to ani nenašlo danou ulici. Wladysi díky za odkaz, v tom Havířově mají perfektní seznam ryb, ale podle fotek to nevypadá, že by jich v prodejně bylo tolik, spíš bych to typl na tu pěstírnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 12:07 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Lukino
Já měl na burze C. maculicauda , ale pravidelně se brát nedají. Koupí je jen lidé kteří ví co chtěji. Perlovky by se taky sehnat daly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 11:49 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: rriki
Zvláštní, já mám v nádrži z Ostravské burzy L128, ale Perleťovky mám ze Sklorexu (Brno) a od Gogla (místní uživatel z Pardubicka), protože tady jsem nic nesehnal. A L204 mám z Vivaria (Mělník).
Jak jsem viděl Sklorex a Vivarium, tak mi ty akvaristiky přišly jak z jiného světe proti těm prodejnám krmiv (tomu nejde říkat akvaristika) co máme tady v Ostravě. V Polomi ani v Havířově jsem nebyl, ale podle jejich nabídky bych si ani tam nevybral.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2011 04:24 Muž rriki [818] - CichlidyRe: NHKG
To je mi novinka pražáci jezdi nakupovat právě na Ostravsko pro širokou nabídku těchto ryb. coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2011 23:59 Muž dkoudela [13] - CichlidyRe: NHKG
Nej akvaristika je od pana Osmančíka v Polomi. Cichlid tam má fakt solidně ;-) X-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2011 23:48 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Lukino
V okolí Ostravy je to problém. Ani na burze toho moc není. Osobně kupuju v Brně ve Sklorexu jak mám cestu do Brna, nebo si ryby nechávám posílat vlakem (z Vivaria, případně přímo od chovatelů.
Pokud by jsi měl zájem o Perleťovky iporagensis tak mi napiš, mohl bych je zkusit odchovat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2011 23:44 Muž wladys [291] - CichlidyRe: Lukino
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2011 23:25 Muž Lukino [56] - Amerika – Americké cichlidy okolí Ostravy a Opavy
Chci se zeptat, kde se dají v okolí Ostravy nebo Opavy sehnat nějaké středoamerické nebo jihoamerické cichlidy a to nějaké druhy kančíků či obdobných cichlid. Také bych rád sehnal nějaké Geophagy.
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 494x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16921-americke-cichlidy-okoli-ostravy-a-opavy