Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Cichlidka Thomasova - pohlaví

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Určení pohlaví ryb 

Akvaristik.eu

Cichlidka Thomasova - pohlaví
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2018 22:32 Žena Naďa [33] – Zas to pohlaví
Mám jich 10 a taky to nepoznám. Kdo hlídá teritorium? Samec? Nekde jsem četla, že samec má špičatější ploutve. Jenže které. Připadají mi stejné, velikost je různá.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2011 20:50 Muž hardy [45] Re: mmulcr
ano zatim to tak jen vypada,casem to muze byt jinak ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2011 20:18 Muž mmulcr [86] Re: hardy
Už přibližně 3/4 roku mám v akvárku 6kusů s nadějí, že poznám, zda se jedná o samce či samici. Když už si myslím, že v tom mám jasno, ejhle ... Dokud nebude probíhat tření,... je rozpoznání opravdu složité. Přikláním se k tomu, že samička by měla být menší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2011 10:30 Muž hardy [45] Re: Mejla
No ja doufam ze je to parecek,takhle kdyz se clovek podiva tak mi pripada ze je samicce je o dost mensi.Ale jinak diky snad se jeste nekdo vyjadri :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.05.2011 10:24 Muž Mejla [21] Re: hardy
Já je kdysi měl a pamatuju si, že jsem hodně dlouho nevěděl co mám za pohlaví. Prostě se to dost blbě poznává. U mladých ryb, z fotky ještě hůř. Já si myslim že to jsou oba samci. Stejně tak to můžou být dvě samice :)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2011 10:37 Muž hardy [45] – Cichlidka Thomasova-určení pohlaví
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku AHoj vsem koupil jsem si cichlidku thomasovu,a nejsem si jistej pohlavim muzete mi poradit nekdo?dekuji
Prikladam fotku to je podle me samicka ale nejsem si jisty! ;-)
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 457x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16815-cichlidka-thomasova-pohlavi