Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Úhoř v jezírku

NápovědaFórum » Jezírka a venkovní nádrže  

Úhoř v jezírku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.08.2018 13:47 Muž @ Tom25 [0] - Akvaristika, a chov bezobratlích živočichů (raků) – .
Uhoř není zlá ryba naopak jsem si je nejvíce oblíbil v jezírku :) Protože jsem je ani nemusel kupovat chytl jsem si je na rybnících a byli tak krásní ,že jsem je zabít nemohl mam už je několik let a mam je tak ochočené ,že ,když krmíte želvy připlavou za vámi a papají z ruky nechají se hladit jak kotátka a vůbec se nebojí ani jednou mi neutekli z jezírka mam je tam snad 8 let plus mínus :) čím je krmím žížalkami a nepohrdnou rybičkami čerstvými ,ale abych řekl pravdu od té doby co je tam mam mi nezmizela ani jedna ryba . Takže ,když je naučíte a dáte jim čas myslím si a vím to ,že je to dokonaly obyvatel jezírka palec

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.04.2011 05:09 Muž @ LiborSprysl [8763] Re: sajfrdík
K útěku ho bude ještě více motivovat sucho, protože zhorší podmínky v jezírku. Svého času býval úhoř v kašně cetrály pojišťovny ve Spálené ulici v Praze. Chladná a stále proudící voda je jedním z důvodů, proč nikam nezdrhal ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2011 00:11 Muž @ D@n!€L [74] - LabyrintkyRe: sajfrdík
to ja taky :) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2011 23:39 Muž @ sajfrdík [13]
my sme ho tam zrovna asi před tejdnem dali tak sem zvědav jak dlouho tam vydrží :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2011 22:09 Muž @ D@n!€L [74] - LabyrintkyRe: sajfrdík
naprosto s tebou souhlasim ano.. kdyz mel deda v jezirku uhore, tak za plotem byl kanal a oni se nejak dostali z jezirka a vetsina jich skoncila v kanalu hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2011 22:05 Muž @ btnk [4] Re: SlyDog
Myslím že v jezírku nebude vidět rád se drží schovanej na dně, navíc se dokáže plazit i mimo vodu...Doporučil bych ho spíš do velkýho akvária.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.04.2011 20:40 Muž @ sajfrdík [13]
žere žížaly,když je větší tak malý rybky a když je vlhko,tak ti může z jezírka utéct...cítí vodu na dálku(třeba řeku),jinak by měl mít nějakej úkryt a moc o něm nebudeš vědět ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2011 11:07 Muž @ SlyDog [0] - Jezírkové ryby – Uhoř v jezírku
Dobrý den. Navštívili jsme dnes aquaburzu v Ostravě. Mezi nabídkami ryb jsme našli u prodejce uhoře. Má někdo s tímto druhem ryby chované v zahradním jezírku zkušenost? Prosím o radu. Dík a zdravím. Jirka ;-)

Zpět na obsah sekce Jezírka a venkovní nádrže Přidat příspěvek • Zobrazeno 568x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/16743-uhor-v-jezirku