Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvaristický spolek v Hyderabádu, Indie

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Akvaristický spolek v Hyderabádu, Indie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2011 16:12 Muž Gunguy [2] Re: JuraS
no tak třeba na formosce by sis moc nepošmákl....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2011 15:51 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: olwy
Tak snad do čech dopravíte nějaké místní vodní /bahenní/ rostliny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2011 13:14 JuraS Re: olwy
já bejt v indii tak objíždím přírodu, poznávám místa a lidi a jejich kulturu a kuchyni..zvlášť tak zajímavý stát jako je ta indie...tolik různých kultur..a na akvárko bych se klidně a nakrásně vykašlal..to máš zrušené..jo a v indii se spíš ryby dělí na jedlé a nejedlé to jen ty státy kde je nadbytek si mohou dovolit jedlou věc strčit do sklínky a koukat na ni...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2011 12:54 olwy Re: Gunguy
Když on je tady problém, že to vůbec není tak moc rozšířené. Dokonce v místní ZOO (Hyderabád má 7 milionů obyvatel, jedinou ZOO) bylo všeho všudy 20 nádrží karanténního typu se skleněními kuličkami a plastovou kytkou na dně. Ryby pěkné, označení špatné (v nádrži 5 druhů, popis jen k jediné). A akvaristiky jsem našel dvě. Malé, nehezké, výjma jedné nádrže s tlamovci u vchodu. Jak tlamovce nemusím, toto bylo fakt pěkné. Možná jsem měl jen absťák. Ale lidi tam nebyli a kluci anglicky neuměli. Co se jim ale musí nechat - tetry černé, mé favority, tady mají, jsou obrovské a náherně se lesknou. Čau kluci.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2011 14:39 Muž Gunguy [2] Re: olwy
já myslím že bude stačit prohledat induický net, a nebo proste nekoho chytit v nejake akvaristice :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2011 10:15 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: olwy
Na Finaramu (finarama.com/…) se nám zaregistrovalo pár akvaristů z Indie. Jsou to blázni především do Pterophyllum altum a všichni si pro ryby lítaj až do Singapuru. Myslím, že tě asi zklamu, protože jestli se nemýlím, tak se jedná právě o lidičky z "Bombaje"...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2011 09:40 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: olwy
Ahoj Petře, z Indie znám spoustu akvaristů, ale zrovna v Hyderabádu nikoho :-D smich :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2011 08:51 Muž olwy [24] - Tetry – Akvaristický spolek v Hyderabádu, Indie
Moc zdravím všechny zkušené akvaristy. Po několika návštěvách hospody U 3 trojek jsem si vypěstoval zavislost na komunikaci s podobnými blázny. Vyjel jsem na rok na stáž do Indie, konkrétně do Hyderabádu - a marně se pídím, po někom, kdo by sdílel mou zálibu. Google žalostně selhává. Takže prosím, jestli jste se někdo dostal do kontaktu s akvaristou z Indie, dejte mi prosím vědět. Zatím nejbližší spolek jsem našel v Mumbaji - 15 hodin vlakem. :-)
Děkuji a přeji krásný den. (PS: vytápění do AQ taky nikdo řešit nemusí, spíš chlazení.)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 584x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16715