Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Halocaridina rubra - chov

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Halocaridina rubra - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   27.03.2024 12:33 Muž Freedlo [229] Re: Dominik8554
Zdravim
OT - Nechci nijak odrazovat od morskeho/brakickeho akvaria, ale dle tvych nedavnych prispevku, ti umiraji zivocichove i ve sladkovodni nadrzi. Asi by bylo dobre si osvojit zaklady akvaristiky - chovu zivocichu ve śladkovodni nadrzi a pestovani rostlin, nez se poustet do nejakych vetsich akci : ) - proste si to otukat a neco se naucit predtim nez prejdes na dalsi level ve forme morskeho akvaria.
- nicmene to je jen muj nazor co by pozorovatele pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2024 11:26 Muž Dominik8554 [0]
ahoj, mal by som záujem o tuto krevetku. Je možne ju niekde objednať s dovozom na Slovensko? Videl som ju iba na českých stránkach kde nebola doprava na slovensko sad

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.02.2019 16:01 Žena Gabriela [1] Re: BILAS
asi pisem neskoro smich ale ak mate este zaujem tak som ich nasla na tejto stranke :)
akvahomolka.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.03.2011 12:39 Muž Chem [837] Re: BILAS
Bohužel, o nikom nevím. Reakci sem připojuji pouze proto, že jsem koukal na ten název - co to bude za krevetku ta havajska.. A ona je to Halocaridina rubra. Zajimalo by mne kam chodi tvurci atlasu na techto strankach i na strankach Aquapage na takove zajimave ceske nazvoslovi krevet. A proc je treba pruhledna N. heteropoda a jeji cervena varieta pod druhovym nazvem Krevetka cervena a zluta N. heteropoda uz krevetka cervena neni i kdyz je to stejny druh... V atlasu jsem tady byl po dlouhe dobe a je tam u krevet hodne podivnych veci.

Tim nechci v zadnem pripade rict, ze si nevazim atlasu na techto strankach, ale ty ceske nazvy jsou zde v pripade krevet podivne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 10:18 BILAS – Krevetka Havajská
chtěl bych se zeptat kde je možné sehnat tento nádherný kousek?popčípadě nechová ho někdo?Mám zájem o koupi kdyžtak napište do zpráv
dík za odpověď

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 518x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16667-halocaridina-rubra-chov