Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kyslíková lahev

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Kyslíková lahev
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.04.2013 22:16 Honza – přepouštění kyslíku
V lahvi je až 20Mpa (u některých i 30Mpa) a ve vodovodním rozvodu 0,06Mpa max 0,08Mpa(vodovodní hadice je ti na pendrek) krom toho stačí drtek mastnoty a jsi mrtvej a tvý okolí taky.Zapomeňte na přepouštění bez základních znalostí!!!!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2011 19:49 jiirka Re: kadiška
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2011 19:33 Muž fasir [5] Re: kadiška
Skús v obchode so zdravotníckym materiálom, tam by sa teoreticky dala kúpiť nejaká primeranej veľkosti, alebo u predajcu technických plynov, tam by sa dala prenajať, ale asi len veľká fľaša.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2011 18:56 kadiška – Kyslíková bomba
Kde mohu sehnat kyslíkovou bombu pro bezpečnější převoz ryb? A popř. kde ho poté můžu doplnit? Poraďte prosím. Nic jsem tady na fóru nenašla, pokud tu něco na toto téma je stačí odkaz děkuji!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2007 10:04 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: RODRIGO
to je trošku drahy naplnit flašku 2kg 1200kč, běžně ji přepouštějí z velký a berou si za to kolem 50,-kč, 10kg bomba stojí v Linde i s repasí a výměnou ventilu asi 1700 -2000 kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2007 22:25 RODRIGO Re: filipsi
No já si totiž koupil tu velkou asi před pul rokem a nevěděl jsem že je vní kyslík a dám to na hodiny a bomba skoro plná a tu 2 kg stojí naplnit 1200 Kč a tu 8 Kg něco kolem 2500 Kč tak naco vyhazovat zbytečně peníze !!! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2007 20:12 Muž filipsi [1297] Re: PODRIGO
A kdyz uz tam mas firmu, co to plni, co se na to prepousteni vy...lat a nechat si ty mensi naplnit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2007 19:36 RODRIGO Re: Usine
A náhodou neznáte nějaký internetový obchod nějak to nemůžu furt najít ??? Protože u nás to nikde neprodávájí tak musím přes internet. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2007 17:24 Usine Re: PODRIGO
Přepouštěcí trubku prodávají ve svářecích potřebách i s manometrem. Je to lepší koupit než si to dělat sám. V láhvích je ohromný tlak. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2007 17:06 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: PODRIGO
v železářství to nekoupíš, má to jinej závit, jedině v prodejně kde maj díly k svářečkám a tlakovým lahvím, nebo se zeptat někde kde používaj hodně kyslík
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2007 17:03 RODRIGO Re: hanz, Jammes
No ta vodovodní hadice je právě opletená kovem a na ten tlak je zkoušená ale tady v okolí jsem projel 50km a nikde jsem to nesehnal železářství ani nikde jinde a nikdo mi to nechce vyrobit rozzureny A jediná firma co to plní tak ten chlap o tom nic neví a řekl mi že snad nic takového neexistuje. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2007 16:36 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: PODRIGO
jediná možnost je zajet k někomu kdo plní lahve, většinou má i přepouštěcí ventil(redukci), pokusy s tím bych nedělal ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2007 16:35 Muž hanz [27] Re: PODRIGO
skus to v nejakym zelezarstvi a nebo si na to sezen nejakyho soustruznika...U ty vododni hadice jak pises bych mel strach ze nevydrzi tlak.. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2007 15:58 RODRIGO – Problem s kyslíkovou bombou
Zdravim mám takový problém mám tyto kyslíkové láhve 2 kg, 8 kg, 33 kg a chtěl bych z té velké přepustit kyslík do těch malých ale nevím čím slyšel jsem o přepouštěcích ventilech ale nemůžu ho nikde sehnat a skoušel jsem to hadicí k vodovodní baterii ale problem takový že šroubení mám 1/2 na láhvi je taky 1/2 ale je o málinko větší tak že to nejde pls poraďtě kde bych tento přepouštěcí ventil sehnal ??? A nebo nějakou redukci ale nevím jakou ??? Pls poraďte !!!

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 598x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16635-kyslikova-lahev