Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Dutý dekorační kámen

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Dekorace 

Dutý dekorační kámen
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2011 19:18 R Muž romant [27987] Re: donleo
Ne, otvor jenom jeden a tím to bylo zarytý do dna, takže dno vypadalo jako sopečná krajina. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2011 19:16 R Muž Silent [5949] Re: donleo
I ve dně proudí voda. Záleží sice na hrubosti a zanesení, ovšem při dobré údržbě je dno prostupné a proudící voda přináší bakteriím potřebný kyslík a tím pádem ti tam nic hnít nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2011 19:15 Muž donleo [1] Re: romant
díky za odpoved, kokosáky ale měly přecijen ze strany vyříznuté otvory ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2011 19:13 R Muž romant [27987] Re: donleo
Měl jsem takto osazených do dna několik kokosáků a nikdy žádnej problém nebyl, tak to u toho šutru bude taky v pohodě. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2011 19:10 Muž donleo [1] Re: Silent
dík za rychlou reakci, jsi si jistý s tou vodou? ryba mi tam neuvízne, je zasazený do dna. určitě jsi mě potěšil s odpovědí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2011 19:07 R Muž Silent [5949] Re: donleo
Voda sama o sobě se ti v tam kazit nebude. Problémek by mohl nastat pokud by v dutině uvízla ryba a uhynula, ale i tak by se s tím biologická aktivita v nádrži vyrovnala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2011 19:04 Muž donleo [1] – duty dekorační kamen - kvalita vody?
žádám o radu. mám v akvariu dutý dekorační kámen, který není děravý (otevřen jen dole, kde jsem ho posadil na dno - písek 3 mm). zajímalo by mě, jestli je možné, že proudění vody v dnu dokáže vyměnit i vodu, která je v tom dekoračním kameni, nebo jestli se tam ta voda může kazit, hnít atd. nebo stačí kamen navrtat? případně nevíte, kde v plzni nebo okolí sehnat přírodní hezky tvarovaný kámen? děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 452x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16622-duty-dekoracni-kamen