Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Výlet do Bratislavy

 

NápovědaFórum » Obchody  

Výlet do Bratislavy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2011 08:59 Žena geminika [39] - ŽivorodkyRe: petr85
Ak budeš v Bratislave aj cez víkend, tak práve v sobotu 29.1. bude taká menšia akvaburza v kultúrnom dome v Dúbravke, v čase od 8.00 - 12.00. Neviem, nakoľko poznáš Blavu, lebo je to dosť od ruky od centra. Je to síce malá burza, ale niektorí si aj tú pochvaľujú. Ja som bola raz a ak mi to vyjde tak pôjdem aj teraz. Teraz by mala byť aj nejaká tombola a dobrovoľné vstupné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 22:21 Žena Amy01 [39]
Ako už bolo spomenuté Zoodom, Hornbach a Aquasymbioza ahoj nič lepšie u nás nie je, teda okrem akvabúrz ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 17:15 jose Re: petr85
To je škoda, na tej burze by si určite natrafil na fajnotky za lepšie ceny ako v obchodoch. Ak ideš autom, tá Viedeň je dobrý nápad. www.akva.sk/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.01.2011 16:48 TomášKučera Re: petr85
Pokud by bylo dost času, tak by možná stálo za to dojet až do Vídně, z Bratislavy je to kousek.
www.megazoo.at/…
www.zierfisch.at/…
www.zoo-ullrich.at
www.haus-des-meeres.at
www.zoovienna.at
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 15:04 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: jose
Jo pardon, koncem pracovního týdne, nejspíš v pátek...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 14:59 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: petr85
Mezitím se mi podařilo najít debatu na akva.sk, ze které plyne, že je to tam docela bída, ale když už tam člověk je, tak proč se nepodívat. Asi zabloudím do 2 již zmíněných a možná strčím nos do Hornbachu, abych porovnal.

Co se týče Sklorex Brna, tak je fakt, že tu máme docela luxus, protože nově jsem ve Sklorexu viděl i rostliny od Tropicy (přeprodej přes Rataje), super doplněk je Hornbach (rostliny) a pro fajnšmekry i akvaburza.

Na druhou stranu si říkám proč se otočit a hned jet zase domů a trochu se neporozhlídnout jak to mají jinde... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 14:42 Muž jajaapaja [174] Re: Deathbull
A určo to tam bude i drahé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 14:31 Muž maxo [9] Re: petr85
Nie som sice z BA, ale obcas tam zabludim. Presiel som Zoodom a Aquasymbioza /kontakty su aj tu/. Popravde, mal som vacsie ocakavania kedze je to v hlavnom meste,ale co zasa bolo by super mat to v TN. Paradoxne,najviac sa mi pacilo v Hornbachu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 14:26 jose Re: petr85
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.01.2011 14:17 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: petr85
No vzhledem k tomu jak někteří slováci a to i z Blavy nadávají na obchody na Slovensku...tak bych s ničím moc nepočítal....obvzláště když jste ze Sklorexbrna:)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 14:11 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – výlet do Bratislavy
Vypadá to, že budu muset vyjet koncem týdne do Bratislavy a tak jsem se chtěl zeptat na vaše doporučení, co by mohl akvarista v Bratislavě navštívit. Bohužel odkládat to do další akvazimy nebude možné, takže spíš dobře zásobené obchody, třeba narazím na něco co se v Brně nekoupí...

Před založením tématu jsem zkoušel hledat tady i na google, ale na klíčová slova "dobrá akvaristika bratislava" mi nic zajímavého nevypadlo...

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 650x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/16397-vylet-do-bratislavy