Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Gigaakvarium kvalita ryb a služeb

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Gigaakvarium kvalita ryb a služeb
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2016 22:29 Muž Faire42 [37] - Z donucení miníčka – objednávka rostlinek
Zdravím,
chci si objednat několik konkrétních rostlin do nového akva, tak bych se rád zeptal, zda a jaké máte zkušenosti s rostlinami od pana Klepešty. V jaké jsou formě a stavu, případně od koho je bere.
Vím, že jsou lepší e-shopy, kde koupit rostlinky, bohužel ani v jednom nemají vše co chci a nemám moc chuť (a upřímně ani moc prostředků) platit dvoje poštovné, obzvlášť když by bylo vyšší než objednávka.
Díky za každé info.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2010 09:35 zdendarybicka Re: Kuca
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2010 18:42 zdendarybicka Re: Kuca
Co třeba, že dluží lidem peníze za nedodané ryby...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2010 17:36 švíco Re: Bodlak
Ryby dorazily v pořádku. Byli jsme dohodnutý, že mi ryby přijdou ještě v den odeslání někdy kolem 22hod večer. Ale volali mi, že prý na nádraží mají neschopný personál a zásilka se nestihla odeslat. (nevím co je na tom pravdy) Takže ryby čekaly na nádraží a poslali mi je dalším spojem....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2010 14:28 Muž Bodlak [21] Re: švíco
a rybky dorazili v pohode, zive a zdrave jo? :-) co se tyka skladu tak jsem si tam volal a dane rybicky maji...tak se mi vazne jedna jen o stav ryb + delku doruceni mel jsi to hnedka dany den ci druhy? vyzvednuti na nadrazi ze? diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2010 13:40 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: rriki
Proč si všichni myslíte,že Blaško je podvodník???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2010 12:40 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: švíco
V tom rozdíl není, gigaakvárium si nedávno otevřelo eshop gigaexotic, takže je to jedna firma :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2010 11:02 švíco Re: švíco
Beru zpět svoji poznámku. Spletl jsem se, ryby jsem nekupoval e Gigaakvarium, ale u Gigaexotic. Takže moje reakce směřuje k firmě Gigaexotic ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2010 07:32 Muž LiborSprysl [9015] Re: Bodlak
Myslím si, že ostravský Bach bere ryby z také Tomi Čakovice a tam jsou i tyto razbory. Takže možná kdybyste se domluvili s prodavači, třeba by je objednali:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2010 22:16 Muž Bodlak [21] Re: stetinka
Jsem z Ostravy... a nejak jsem tady jeste na Rasbory Espeho nenarazil :-( ani na burze... asi vazne budu muset pres net protoze ty rybky vazne chci ...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2010 16:31 Muž Plecos [322] Re: LiborSprysl
Hodně rejnoků má doma, stejně jako některé krunýřovce, které by Kalaba jinak nebral...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2010 16:17 Žena stetinka [270] Re: Bodlak
Já bych ryby přes net nekupovala, raději si je prohlídnu naživo. A odkud jsi? Mohli bysme třeba vědět, kde bys je sehnal poblíž...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2010 15:06 Muž rriki [818] - CichlidyRe: Kuca
myslíš na podvodníka Blaška
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2010 14:15 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: Plecos
Koukněte na hypancistrus.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2010 14:06 Muž LiborSprysl [9015] Re: Plecos
No nevím, kouknu-li na nabídku, tak se shoduje v 99,9%
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2010 14:03 Muž Plecos [322] Re: LiborSprysl
Ne vše má gigáč od Kalaby nebo jiných. Jeho specializace jsou krunýřovci a rejnoci - ty většinou bere na své triko...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2010 06:48 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Bodlak
Gigaakvarium je to samý jak kalaba, nebrat, už na počátku to je blbé, jak jsem psal dříve. Co zkusit jiný e-hop? Jaký ale, ať poradí jiní, já většinou beru od chovatelů na burze nebo přes kamarády, popř. Vivárko u těch méně běžných. Nedávno jsme s kamarády objevili animals holding a není to daleko, byl jsem tam osobně a kvalita je dobrá a cena nízká (vykupují od chovatelů a prodávaj dál do akvaristik, mimochodem pravděpodobně i do vivárka. Posílaj i kurýrem a pravděpodobně by bylo možno domluvit dodání i jejich vlastním dopravcem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2010 06:06 Muž LiborSprysl [9015] Re: Bodlak
Platí, že na začátku je pan Kalaba a pak teprve Gigaakvárium, které je překupník:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2010 21:57 Muž Bodlak [21] Re: všichni
hm takže koukam ze vetsinou jde o nespokojenost s rozlisenim pohlavi...tudis asi u razborek se moc obavat nemusim jo? :-) takže pro co by jste byly radeji vy? gigaakvarium vs. Kalaba ? dik jeste jednou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2010 21:21 Muž matlala [798] - RostlinyRe: styv
zdravé ano, ale od tý doby co mě tak nakrkl jsme u něj nekupoval a raději si připlatím ve vivárku. ale doufejme, že nebudeme muset jezdit do Mělníka, ještě se musím přeptat na toho Kurýra, jestli tam maj výjimku pro ryby. Jinak nevím nevím, kde budu shánět vzácnější ryby. S kalabou jsem skončil, to není akvarista, ale čistokrevnej obchodník a nezlobte se, ale aby normální člověk nepoznal dle barvy ryby pohlaví, to je moc. no
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2010 19:31 Muž styv [10] - AmerikaRe: Kuca
Nannostomus mortenhaleri
Presne ako píše matlala. Ryby po 280kč kus, miesto 3 párov, 5 samcov a jedna samica dávno po zenite. Keď som ho požiadal, či by mi neposlal aspoň 3 samice (samozrejme, že riadne zaplatím), viac sa neozval. Ale aspoň boli zdravé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2010 19:17 švíco Re: Bodlak
Já jsem u nich kupoval minulý týden. To co mají na e-shopu jako skladem být skladem ve skutečnosti nemusí. Tedy to co jsem chtěl nebylo skladem ani jedo. Nakonec jsem vybral alternativu a rybky dorazily v pořádku. Je to na tobě....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2010 18:56 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Kuca
to já zas ne. Ne že by kvalita ryb byla špatná, ale je to obchodník a prodá vše bez ohledu na pohlaví, bral jsem třeba dario dario (pohlaví již podle barvy) a chtěl jsem pohlaví napůl, psal jsem mu, ať mi dá pohlaví napůl, posílal i foto jak vypadaj, pro jistotu a stejně mi dal samé samce. Když jsem mu v mém rozčilení volal, vylezlo z něj, že samice nikdy neměl a v mailu předtím tvrdil, že jsou. Kámošovi zase dal místo tria akar tečkovaných 2 samce a samici. Samci se hned prvního dne porvali a zkapali oba. No u těch akar taky jde poznat pohlaví. Takže nedoporučuji brat párové ryb, ale hejnovky s těma problém není. U těch se pohlaví rozeznávat nemusí, vždy jsou cca napůl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2010 18:43 Muž Kuca [43] - CichlidyRe: Bodlak
Nekupovat,pan Klepeška má většinu zboží od pana Kalaby.
A na skladě nemá skoro nic.
Radím se rovnou otočit na pana Kalabu se kterým mám jen výborné zkušenosti X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2010 18:08 Muž Bodlak [21] – Gigaakvarium kvalita ryb a služeb
ahoj, chci se zeptat na važe zkušenosti s tíámto e-shopem, jelikož si chci objednat rasbory espeho. díky za jakekoi info o vašich zkušenostech

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 2715x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15983-gigaakvarium-kvalita-ryb-a-sluzeb