Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Bílý maz

NápovědaFórum » Ostatní  

Bílý maz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.12.2010 18:59 Žena stetinka [270] Re: Toddik1
zkus trošku pohledat tohle forum, několikrát už to tu bylo. Jen bakteriální povlak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2010 18:45 Toddik1 Re: koikapor
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahoj všem, udělal se mi na filtru takový bílý maz. Je po stranách filtru a vždycky když ho setřu, hned se po čase udělá znovu. Je to takový mazlavý. V akvýriu žádné problémy nemám je to pouze na filtru. Můžete mi prosím poradit co to může být a co dělat? přikládám nějaké fotky, snad to bude z nich vidět. Díky za rady.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2010 21:11 Muž Mike [3] Re: Silent
no když já jsem předimenzoval akvárka tak se usadili i na stěnách akvárka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2010 18:56 Muž Sid [6328] - RostlinyRe: Silent
Jestli to dělají z nedostatku místa, to nevím, :) ale že to budou bakterie, na to bych si přisadil. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2010 18:45 S Muž invalida [3880] Re: Toddik1
A nemůže to bejt vodní kámen..tady.ho máme hodně a na konvici když tam necháš vodu tak jde setřít prstem..jen doměnka..leč vlastní ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2010 17:12 R Muž Silent [5948] Re: Silent
Zajímavá teorie. Bakterie nějak tak mají ve zvyku osídlit veškeré pevné plochy v nádrži. Určitě to ale nebude tím, že by neměli ve filtru místo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   16.11.2010 17:05 Muž Mike [3] Re: Toddik1
To jsou bakterie,jsou neškodné,foto řekne víc.Máš to asi předimenzované bakteriemi.Nemají místo ve filtru tak se usazují někde jinde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2010 16:38 Muž koikapor [163] - divoké živorodkyRe: Toddik1
skus fotku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2010 06:55 Toddik1 – Bílý maz
Ahoj všem. Chtěl bych vás poprosit o radu. Mám venkovní, závěsný filtr aquaclear. V poslední době se mi v místě, kde protéká voda a přepadá do akvária, tvoří takový bílý maz po stěnách filtru. Vždycky vemu vatu a ten maz setřu, ale zase se tam udělá. Nevíte čím to je, popřípadě jak se toho zbavit? Akvárium mám cca. rok a před tím se to nestávalo. Díky za rad.

+ Přidat reakci

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 676x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15967-bily-maz