Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burza Benešovsko

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Akvarijní burza Benešovsko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 22:52 Žena Avona [107]
Vážení, pokud se někomu podaří sehnat prostor v Benešově, tak by to bylo samozřejmě lepší, ale jak bylo řečeno, je důležité, aby se ze vstupu uhradil nájem.. a to by se asi musely vypravit nějaké autobusy z přilehlých osad a spojit to s nějakou degustací, aby se peníze vybraly :-) vím, že Pice jsou z ruky, ale máme tu skvělého hospodského a myslím, že by proti této myšlence nebyl ( ještě jsem se neptala, chtěla jsem vidět nejdřív ohlasy ) a myslím, že to asi dáme k ledu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 22:30 volfik Re: Avona
Já bych se přijel také podívat z nedaleké Prahy, popř. nakoupit krevetky, kdyby byly :). Zakládám si nanoAQ a nic víc nemám, takže bych tam byl spíš na "čumendu."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 22:22 sustik Re: zdendarybicka
nojo,v bebešově by to asi bylo výborný,ale kde to udělat na karlově je to holý nesmysl už kvůli nájnu,a narychlo mě tam nenapadá jiný vodný oběkt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 20:45 zdendarybicka Re: Avona
nevím, ale asi by bylo lepší udělat něco přímo v Benešově, s účastí návštěvníků v Postupicích to nevidím moc slavně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 19:15 sustik Re: Avona
když by se tam něco pořádalo,určitě bych přijel,sice ne prodávat,protože mám zatim malé akva,ale spíš nakoupit a pokoukat palec
a Postupice nejsou tak velký,aby se to tam nedalo najít :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 15:57 Žena Avona [107] Re: Gregg
Z Benešova do Postupic jedou jak vlaky, tak autobusy :-) jen je to z nádraží cca 1.5 km :-( Jde o to, abych věděla přibližný počet zájemců, aby mělo vůbec smysl ten sál pronajímat... o ceně jsem ještě nejednala, čekám na odezvu od lidí..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 15:27 Gregg Re: Avona
já bych rád, ale nevim jak se dostavit. kdyby to bylo přímo v Benešově tak trefim vlakem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2010 22:31 Žena Avona [107] – Akvaburza Benešovsko
Reaguji na stesky akvaristů v okolí Benešova - Taky bych ráda, kdyby byla na Benešovsku nějaká burza, mám občas přebytky rostlin a myslím, že by bylo lepší prodávat napřímo, než přes inzeráty.. Kolik tu je akvaristů z okolí Benešova, co by měli o takovou akci zájem? Možná by se mi mohlo podařit něco zorganizovat v Postupicích... Pište mi na vzkazy , nebo přímo na mail mailto:veve2@seznam.cz. Uvedte, zda by to bylo pouze na kouknutí, nebo i k prodeji. Podle zájmu se pokusím zajistit prostor.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 616x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15775