Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Apatické ryby nechtějí žrát

NápovědaFórum » Akvarijní ryby  

Akvaristik.eu

Apatické ryby nechtějí žrát
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2019 11:20 Muž mildestory [0] Re: Anthrax
Krmim vločkami a granulami (TetraMin Flakes, Tetra rubin granules)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2019 20:41 R Muž Anthrax [2320] Re: mildestory
A čím konkrétně krmíš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2019 17:38 Muž mildestory [0] Re: ctibum
Osobne informace o akvarium mam v prezentaci, udržbu a posadku ryb som doplnil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2019 17:29 R Muž ctibum [4601] - Snažím se to nezahubit...Re: mildestory
Konkrétně obecné informace o nádrži. Údržba, osádka, filtr atp. Cokoli, co by třeba mohlo napovědět, jestli zvýšená teplota vody mohla něco způsobit, nebo jestli tam třeba je jiný problém a to byla jen poslední kapka...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2019 15:15 Muž Wanderer [1484] - Skaláry - nejkrásnější ryby.Re: mildestory
Předpokládám, že potřebuješ pomoct ty a ne ctibum. Tak se snaž a posktytni informace, my ti nebudeme vypisovat, co konkrétně potřebujeme vědět. Prostě udělat si obrázek o nádrži. Takže zaktualizuj prezentaci, nekrm a vyměň vodu. Víc ti zatím nikdo neporadí.
Jinak pár dní půstu ještě nikomu neuškodilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2019 14:51 Muž mildestory [0] Re: ctibum
a co kontretne potrebujete vedet k moje otazce?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2019 11:18 R Muž ctibum [4601] - Snažím se to nezahubit...Re: mildestory
Založ nebo oživ prezentaci. Jinak ti nikdo moc přesně neporadí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2019 10:39 Muž mildestory [0] – Rybkam nechuti
Dobry den, mam pol roka akvarium s mecunkami, pred tydnem kdyz bylo teplo maly v akvarium dva dni asi 28 stupnu, ted maju tyzdem teplotu 25 stupnu a mecunky su zalezle za rostlinami na dne, ani jedlo im nechutí, vopred dekuji za odpovedi

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 19:03 Muž Pepa.S [0] - Cichlidy – Re: Taibron
Nebojte. Zvyknou si. Hlad je nejlepší kuchař.

:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 18:41 Muž Moucha [1426] - Raci, krabi, krevetky – Re: Taibron
jeste se doporucuje kvuli zdravi rybam davat jeden den v tejdnu hladovku... ja protoze mam rybky v praci davam dva dny.... a ver mi ze to prezije i pludek.... kdyz je dobre zajety akvarko.... a mecovky a platy si rady daj i nejakou tu rasu
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 18:39 Muž Deathbull [1909] - Cichlidy – Re: katterinecka
No to mě teda taky. Jinak pár dní vyhladovět a uvidíš jak budou luxovat:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 18:38 Žena katterinecka [2136] - Rostliny – Re: Taibron
to by mě zajímalo co na tomhle spěchá hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 18:37 Taibron - Rostliny – Re: Moucha
Ok,takže fajn,vyzkouším ráno krmit suchým a večer mraženým a uvidíme :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 18:31 Muž Moucha [1426] - Raci, krabi, krevetky – Re: Taibron
asi jsou zvykle na zivou a mrazenou potravu, kdyz rybka hladovi i treba dva tejny tak ji to nijak moc neuskodi, pak sezerou cokoliv
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2010 18:28 Taibron - Raci, krabi, krevetky – Prosím poraďte,spěchá!-nechtějí žrát
Ahoj,
v neděli jsem si zakoupila na burze v Praze mečovky a platy.Problém nastal když jsem jim nasypala vločkové žrádlo TropicaBasic od DajanaPet.Nechtějí ho.S mraženým nemají problém,to jim jede.Stalo se vám to taky?Myslíte,že mám vyzkoušet jiného výrobce nebo výrobek?Nemůžu donekonečna krmit patentkami aj..ráda bych krmila obojím,střídala to.....děkuji za rady :)

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 09:32 Muž capko [38] – Re: grizly
Samozrejme,že by bolo dobre keby to parazity neboli.Ani to nikomu neprajem,len som napísal jednu z možností X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 20:50 Muž grizly [140]
capko napsal: Aby to neboli črevné parazity toneVtedy rybičkám nechutí a potravu vypľúvajú.
Proč hned vidět všechno černě??? Kdybych musel každý den jíst řízky, taky by mě po nějakém čase přešla chuť...... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 16:25 JagerMaister
sakra dúfam že nie :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 14:57 Muž capko [38] – Re: Inky
Aby to neboli črevné parazity toneVtedy rybičkám nechutí a potravu vypľúvajú.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 10:38 JagerMaister
už tri dni :-(
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 10:35 Muž grizly [140]
Týden neměněnou vodou to nebude. Nechutná jim to, to bude celý problém. Zkus jim dát 2 dny dietu a zkus jim potom dát co měli nejraději. Jak dlouho se tak chovají???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 10:24 JagerMaister – apatické ryby
Ahojte mám 200lit akvárium a v ňom skaláre,tetry,ramirezky... a moje skaláre sa v poslednej dobe správajú dosť apaticky keď im nasypem potravu tak ju rýchlo schmatnú a klesajú ku dnu , teraz som im dával artémiu a nemali o ňu záujem , vždy sa poštuchovali no teraz nič :-O .Neviem príčinu nemôže to byt tým že som im týžden nevimenil vodu? tone odkedy som stredoškolák nemám čas.Poraďte vďaka :-)

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby Přidat příspěvek • Zobrazeno 747x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/15674-apaticke-ryby-nechteji-zrat