Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Topítko Pacific

 

NápovědaFórum » Technika » Topítka 

Akvaristik.eu

Topítko Pacific
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2010 18:18 jasanek29 Re: Landvir
Já ho mám v 54 l. AQ a je super..... palec palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2010 17:49 Muž Landvir [57]
Zdravím všechny akvaristy, když už jsem načal toto téma, chtěl bych ho dotáhnout do konce. Dneska mě topítko přišlo. Mám ho sice půl dne ale jsem maximálně spokojen. Uvidíme jaká bude jeho životnost. Má naprosto přesný termostat, topí už při poklesnutí teploty o 1 °C. Takže je to super. Mám ho teda jen asi v 15 l, ale myslím že ve větších akva bude fungovat taky spolehlivě. Toť vše. X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2010 18:07 Dafné Re: Landvir
ahojky mám ho taky , a spokojenost nejvyšší , ještě jsem neměla rybí polévku :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2010 17:22 jasanek29 Re: Landvir
Ahoj,mám typ 100 a jsem s ním velice spokojený,mám ho asi rok a maká super,sepne se kdy má atd....... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2010 15:58 Muž Landvir [57] – Topítko Pacific
Dobré odpoledne akvaristi, nemáte někdo zkušenosti s těmito topítky??
aukro.cz/…
aukro.cz/…

Nebo jaký máte na to máte názor??

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 573x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15505-topitko-pacific