Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Scubaline 80

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Scubaline 80
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 13:32 švíco Re: roberto
Koupím si jen nádrž... osvětlení filtraci apod. si zařídím po svém podobně jako u 30l dennerle co mám v prezentaci ;-) Jde mi o kus designu, ne jen čistě o cenu akvária... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 12:53 roberto Re: švíco
I tento set je více než předražený. Doporučil bych koupit samostatně AQ a k tomu dodělal osvětlení jaké má být, místo předělávání nového :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 09:34 švíco Re: roberto
Máte pravdu, je to předražené.... Nakonec ale došlo ke změně plánu a vypadá to na 60l cube od dennerle a na tatraodona biocellatus místo nigroviridis... (na dno hlaváč pustinný) takže od setu v nadpisu tématu upouštím ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2010 19:20 Muž assasincz [9] Re: švíco
Je to pravda, cena je skutečně velmi vysoká, v jsem koupil Hornbachu 126 litrový set bez skříňky ale s veškerou technikou (filtr, topítko, světlo, dokone i nějaká ta chemie, krmení, CO2 atd.) za 3000kč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2010 18:38 roberto Re: švíco
V prvné řadě mi to připadá předražené. Dát 4700 za akvárium se světlem a bez skřínky je víc než hodně. Samostatné akvárium se dá sehnat za cca 1000Kč takže v tom setu platíte jen za světlo 3700kč. Jestli je k tomu nějaká další technika jsem se nedočetl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2010 17:48 švíco – Scubaline 80
Má někdo z vás zkušenosti s tímto akvarijním setem?

www.akvaristik.eu/…

Líbilo by se mi jako brakické akvárium pro čtverzubce zelené. Takže rostlinky v něm takřka nebudou žádné. Vím že je osvětlení poddimenzované a proto by mě též zajímala možnost přidání nějaké zářivky navíc... (max. ještě jednou 18W... čtverzubci jsou stejně citlivý na světlo) díky


+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 598x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15483-scubaline-80