Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krevetky jako krmivo

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Krevetky jako krmivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2024 14:02 Muž vlka [3444] Re: Tojsouvěci
V tom s tebou samozřejmě souhlasím, ale pokud dám nádrži pár dnů půst, odnesou to hlavně Okružáci (objeví se spousta prázdných ulit) a věřím, že i Krevetky. Když jsem míval Macrobrachium dayanum, tak ty baštily Krevetky normálně, hlad je hlad...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.01.2024 01:30 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: vlka
Mám poněkud odlišný názor, Japoniky jsou schopny redukovat pouze defektní jedince krevetek,nebo ryb,jedná se o přirozenou selekci,lehce dostupné potravy.V akvu na snímku je cca 50ks Japonik. ;-)
youtu.be/… Populace zdravých Krystalek se přemnožovala v řádu stovek kusů měsíčně. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2024 22:05 Muž vlka [3444] – ...
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Možná to sem nepatří. Chtěl jsem cvaknout Japonicu jak si pochutnává na malé krevetce, ale fotky nejsou nic moc. věřím, že mi moje tři Japonicy slušně regulují počet obyčejných krevetek...
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2014 03:39 Muž Mislow [304]
Mrazene krevetky, koupit v supermarketu, na 5 min. do vlazne vody, rozmelnit v prstech nebo na drobno nakrajet. ;-) Ovsem lepsi zkusenost mam s masem skebli, ktere se mrazene da v nekterych supermarketech take koupit. Po tom se nase ryby muzou utlouct. :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2010 14:31 jakubcv Re: zuzakara
Krevetky se nijak zvlast rychle nemnozi, dost pomalu rostou a i v dospelosti nejsou zrovna moc velike - sotva 2cm (kdyz budeme mluvit o red cherry, jako o jednom z nejobycejnejsich druhu), takze jako o krmivu jeste k tomu k velkym rybam se o nich snad neda ani uvazovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2010 13:53 Muž paia [3] Re: zuzakara
Pokud budou s těmi dravci ve stejné nádrži, tak počítej, že přes noc nevydrží ani ti dospělí. A zase tam moc rychle se nerozmnožují, v tomhle jsou přeborníci endlerky, to se šíří jak mor...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   31.08.2010 13:07 zuzakara Re: boruberry
Mražené či dokonce sušené a živé, to je poněkud rozdíl. Pokud se budou množit, proč by jich byla škoda?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   30.08.2010 21:57 S Muž invalida [3881] Re: zukara
Krmivo natural jsou sušený potvory ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   30.08.2010 21:55 Muž boruberry [159] - Raci, krabi, krevetkyRe: zuzakara
Neocaridina Red Cherry, největší plevel mezi krevetkami. Neni jich však škoda? Dají se koupit mražené ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 21:01 zuzakara – Krevetky jako krmivo
Jak rychle se množí krevetky? Je reálná představa chovat nějaký nenáročný druh v nádrži s velkými dravými rybami, pokud je tato nádrž silně zarostlá a vybavena úkryty? Jaký druh použít?
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 1146x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15417-krevetky-jako-krmivo