Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Puntičkář

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Puntičkář
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.01.2022 19:51 Muž vlka [3444] – ...hračička, rozhodně zajímavé...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.08.2010 11:27 Beddy Re: Sid
Není nad to, zasadit to a koukat jak si příroda poradí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.08.2010 11:19 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: františek
...kolikrát mám takoví dny, že sem schopnej akvárko kompletně několikrát za den celý předělat...
Lidičky, mějte rozum! Tohle se nemůže líbit ani rybkám, natož kytkám! :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2010 09:51 františek Re: Sanka
tak tomudle dost dobře rozumim, kolikrát mám takoví dny, že sem schopnej akvárko kompletně několikrát za den celý předělat. Taky se mi třeba stává, že kdyš už to předělávám v tom dni po několikátý, tak se u toho tak vytočim, že to tam zase jen tak nahážu a jdu radši chrnět. pak když to ráno vidim, tak se do toho pustim zase znova :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2010 09:14 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Sanka
ja to vim moc dobre.... tedka to mam zarostli tak ze mam problem se dostat ke dnu pri odkalovani!!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 21:49 Muž Sanka [10] Re: Moucha
Ale rostlinky v Aquaclay zakořeněné rostou perfektně..No,akvaristika není jen relax,někdy to jsou i pěkný nervy.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 18:14 Žena stetinka [270] Re: Sanka
Mně pomáhá to, že mám hluboký akva. Takže než abych se zase "potápěla" až po rameno a pak špičkama prstů něco, na co v té krkolomné poloze samozřejmě z boku nevidím, radši to neřeším smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   26.08.2010 16:31 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Sanka
nojo aquclay.... bud rad ze nemas piskorky... tahle jsem jeden echynac sazel asi mesic, dokonce jsem vzdycky fajfkou vykopal dulej a tam ho sadi a pak si prihasily piskorky udelali kolecko kolem nove zasazeny kytky a ta se odebrala k hladine.... dokonce jsem zkousel kytku obestavet kaminky aby ji drzeli, ale to zase prisla zvedava ampuarka o vikendu (to maj rybky dva dny pust) a hledala nejakou mnamku..... nekdy je to k pos....
a jeste vetsi je presazovat nejakou uz zakorenenou kytku... to pak muzu predelavat cely minicko....
cernej pisek je lepsi.... i kdyz liliopsis sazim uz asi po sty.... vzdycky kdyz vyplave tam mu sneci hned ozerou korinky

aquclay + piskorky + ampularie + sazeni = trening trpelivosti a neustupnosti
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 16:29 Muž Masarowitch [24] - RostlinyRe: Sanka
Taky jsme byl takovej, ale jenom když jsem začínal. Odešlo mi tenkrát skoro všechno. Teď u to nedělám a vidím že je to lepší. Když tě to popadne tak dřepni na kolo a jeď do TC a zpět a budeš vklidu, jak Ti radí avast.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.08.2010 16:17 Muž vlasolis [2] Re: Sanka
si pořiď anubias afseli,ten se nazasazuje a je mu přemisťování jedno. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 15:46 Muž Sanka [10] Re: avast
No někdy se to povede,že to nechám radši být,než abych se v tom rýpal.. :) Nejhorší je,když třeba při údržbě omylem vytrhnu tu kytku,potom jí tam za boha nemůžu zasadit tak,aby jsem byl spokojený a rýpu a rýpu..Přitom to těm rostlinám akorát tak škodí.. :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.08.2010 01:24 Muž avast [49] Re: Sanka
Načni si lahvinku a získáš jiný úhel pohledu. X-)

Ne, dělám si srandu, někdy mám taky takový den, že se v tom furt vrtám. Na mě zas funguje něco jinýho, než na sivonu. Skus se zdekovat a vypadnout do přírody. Podle mapy bych tipnul, že Planá bude nějaký menší městečko, nebo městis (ale to nám může být teď jedno). Určitě někde kolem je nějakej les nebo louka, tak si vem kolo a jeď se projet na kole někde do lesa, nebo jdi pěšky. A akvárko si poradí i bez tebe. Ten den už do toho asi vrtat nebudeš, protože přijdeš/přijedeš a budou tě tak bolet nohy, že se ti u toho nebude chtít stát, takže si pujdeš sednou na křeslo a jen budeš pozorovatjak si tam plavou ryby. :)

Ale samozdřejmě s klidem se to musí brát taky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 00:08 Žena sivon [1694] - PlžiRe: Sanka
hop hop Nejsi sám. Jediná rada: ber to s klidem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2010 23:52 Muž Sanka [10] – Puntičkář
Ahoj,chci ostatní poprosit o radu,jak nebýt takovým puntičkářem.. stydim Kolikrát se musím úplně držet,protože mě rozčiluje jen blbě položený list echinodoru,nebo jakákoliv prkotina..Nejhorší je,že s tím vždycky tak melu,že rostlinu musím znovu zasazovat a akorát je to horší,když teda akvárium nechám,dobře se mu daří,ale někdy mě to prostě popadne a jsem schopný novou rostlinu několikrát zasadit,než jsem spokojený,docela mě to štve.. :-(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 1058x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15375-puntickar