Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Biologické koupaliště

 

NápovědaFórum » Jezírka a venkovní nádrže  

Biologické koupaliště
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2016 21:39 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: Sadiie
já mám v plánu něco takového: www.youtube.com/…, bez ryb
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2016 21:38 Žena Sadiie [68] - MiniakváriaRe: grunda
Ramcove se bavime o tomhle goo.gl/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2016 21:36 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: Sadiie
plán a představu mám, pár konzultací s firmami taky, realizace letos na podzim (doufám), když tak SZ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2016 21:03 Žena Sadiie [68] - Miniakvária
Ma nekdo primou zkusenost s planovanim a realizaci prirodniho koupaciho jezirka na zahrade? Pripravuji navrh zahrady a rada bych konzultovala s nekym kdo ho ma, pripadne planuje. Teorii fungovani mam celkem zmaknutou, ale zajimaji me specificke veci jako "bezpecna" vzdalenost od domu, idealni tereni upravy okoli, krizovy scenar protrzeni a to se nikde moc neresi... Potrebuji si tak nejak utribit myslenky a kriticky zhodnotit jestli je moje predstava realna a planuju to spravne

Ramcove se bavime o cca tomhle (viz foto)
edit: NASREDDIN
encrypted-tbn0.gstatic.com/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2015 19:22 Jan – čistenie
Rybičky su vhodne aj do bielogickeho kupaliska, no musi byt dostatocne cistene a okyslicovane, kedze aj rybky spotrebuvaku kyslink. A to rastlinami alebo filtraciou. Viac o tom sa docitate tu mojebyvanie.eu/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.08.2010 13:02 Muž Sid [6634] - RostlinyRe: AppCraShKo
...dúfam že mi nepožerú rastliny..
Dúfať možete. :) Požerů. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.08.2010 11:26 AppCraShKo Re: Usine
Tak snažím sa :-D ,pekne som premil rastliny pod tečúcou vodu a sledujem či tam niečo nie je,zatiaľ mám tie 3 plovatky bahenné v sklenenej guli(karanténe),z toho jedna asi pojde do rybníčka,2 budú stačiť do akva, a dúfam že mi nepožerú rastliny tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2010 23:13 Žena buballa [0] Re: AppCraShKo
ahoj, uz sa tam dlho chystam, ale hadam dojdem, akurat kamarati si idu stavattaketo v mensom. presne pomenovanie je : kupacie jazierko s biokogickou filtraciou, koho taketo veci zaujímaju, viem dat do pozornosti nech si vygoogli koreťovu cisticku. potlesk palec
nech sa darí! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2010 22:30 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: AppCraShKo
Neříkám, že tam neroste, jen že na fotce je patrně Myriophyllum spicatum. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2010 21:34 Usine Re: AppCraShKo
Hlavně si dej pozor aby jsi si do akvária nepřitáhl i tu zelenou sinici. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2010 19:40 AppCraShKo Re: Johan
Nie určite je to rožkatec.Zelenú formu mám v akváriu a ako pozerám na stolístky nikajký z nich nemá takú štruktúru ako rožkatec X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2010 18:27 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: AppCraShKo
Nebude ten růžkatec spíš stolístek? ;-) (fotografie)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2010 18:14 AppCraShKo Re: Usine
Fotka k příspěvku Je tam plno rastlín,živočíchov ,napr.: plovatka bahenná,okružiaci(slimáci)
a z rastlín napr som tam videl azobral som si: rožkatec ponorený(červená forma),bublinatka južná rybicky.net/atlasrostlin/utricularia_australis… spýtal som sa tam jedného pána ked čistil ten filter a s radosťou mi zopár rastlín dal potlesk ano palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2010 18:14 Usine Re: AppCraShKo
Hezký žabinec :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.08.2010 18:02 AppCraShKo – biologické kúpalisko
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahojte.V meste Veľký Krtíš je prvé biologické kúpalisko na Slovensku.Bazén filtrujú molitanmi a dalším bazén,teda filtrom v ktorom je kopec rastlín a rias ktoré filtrujú vodu ako v akváriu.Až na to že v normálnom,plaveckom bazéne je plno žiab,slimákov a potápnikov,či akej hávede ešte.Ale v celku je to celkom dobrý nápad,nemyslíte ? ano
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Jezírka a venkovní nádrže • Zobrazeno 1397x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15365-biologicke-koupaliste