Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Pijavice v jezírku

 

NápovědaFórum » Jezírka a venkovní nádrže  

Pijavice v jezírku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2018 13:33 Muž Tom25 [3] - Akvaristika, a chov bezobratlích živočichů (raků)Re: vredko
Ahoj od té doby co jsem nasadil koljušky tříostné tak vidím minimum pijavic v jezírku :) Doporučuji palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2018 02:01 vredko
dobry den pozdravujem vsetkych chovatelov ryb!potrebujem pomoc...mam pijavice a nedokazem sa ich zbavit...mam ich v jazierku a netusim ako sa mi tam dostali, ale potrebujem ich vykynozit pretoze male rybky doslova vyciciaju a tie umieraju...prosim poradte mi aky je dobry pripravok proti pijaviciam konkretne je to chobotnatka rybia...co ich isto zahubi a neublizi rybam a rastlinam?!
niekde som sa docital ze ryba lien(lín) by ich mala pozrat...a vraj aj modra skalica je na to dobra ale nemam s tym skusenosti s tym robit nebudem...

vopred dakujem za odpoved

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2010 19:18 Muž Dušan2 [1] Re: hop
Já je tam měl vloni a na jaře byli prič
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2010 11:14 Muž hop [26] - RostlinyRe: kukulin
no tak pokud jsou přemnožené tak je problém, asi bych nasadil nějaké malé dravce ale v jezírku ti moc neporadím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2010 09:46 kukulin Re: hop
mám tam nějaké tmavě hnědé pijavice, největší, co jsem našla se natáhne asi 5 cm. Vím, že jsou tam i jiní živočichové - potápky, larvy vášek,...,ale malé rybky byly obalené pijavicema.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2010 09:14 Muž hop [26] - RostlinyRe: kukulin
já je mám v krevetáriích, krásně mi likvidují přemnožené šneky a krevetek si ani nevšimnou takže o karasy bych se asi nebál, pokud nemáš ty veliké pijavky nebo chobotnatkyahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2010 08:37 Muž karkra72 [4] - ŽivorodkyRe: kukulin
Myslím že to je v pořádku. Jezírko je přirozený biotop který si žije svůj vlastní život. Určitě v něm je spousta jiných živočichů. Pro ryby to bude příjemná změna jídelníčku. Jezírko není přece akvárko ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2010 22:08 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: kukulin
Aspoň mají ryby co žrát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2010 21:44 kukulin – Pijavice v jezírku
Jak je zlikvidovat. Máme tam jesetery a karasy. Děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Jezírka a venkovní nádrže • Zobrazeno 980x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15261