Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarko-shop.cz

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

Akvarko-shop.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 15:20 Muž entlio [8] Re: ajtak69
Já si u akvarko-shop objednávám pravidelně, ale vždy volím osobní odběr a musím většinou volat abych se připomněl, s časem je to u nich opravdu hrůza. Co se týče osobního jednání tak jsem spokojen, dokonce jsem u nich úspěšně reklamoval filtr na hlučnost, u čehož jinde dělali problémy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 09:56 Muž ajtak69 [0] - TetryRe: radek1
Díky za rady a hlavně za odkaz na tu diskuzi. Zruším objednávku a podám stížnost na ČOI, třeba už s tím něco udělaj. Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 06:22 Muž radek1 [4] - RostlinyRe: ajtak69
Taky jsem obědnával u akvarko-shop.cz a už to nikdy neudělám.Čti naše forum rybicky.net/forum/11039…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 18:38 krucyp Re: ajtak69
Tak 7 tydnu je fakt dost, je mozny ze neco neni skladem ani u dodavatele a pak se to tahne, ale to ti meli dat vedet. Napis jim meila ze odstupujes od smlouvy kuli nedodrzeni terminu, nebo jednoduse storno...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 17:29 Žena bluedream [245] Re: ajtak69
Zrušit objednávku a objednat jinde. Pokud by ji pak i přesto někdy v budoucnu odeslali, nepřevzít balík.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 17:25 Muž ajtak69 [0] - Tetry – akvarko-shop.cz
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat zda-li nemá někdo z vás zkušenosti s tímhle obchodem. Před 7-mi týdny jsem si objednal zboží a ještě nedorazilo, dokonce jsem jim několikrát psal email a nic, jen odpověděli na první (7.7.), že nemaj věci na skladě. Dokonce jsem jim i volal, ale nikdo to nezvedal. Nevíte někdo co dělat v téhle situaci? Děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 916x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15179-akvarkoshopcz