Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Osvětlení přes Aukro z Polska

 

NápovědaFórum » Technika » Osvětlení 

Akvaristik.eu

Osvětlení přes Aukro z Polska
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 10:43 Muž Bart_29 [3] - CichlidyRe: gigimasters
kryci skla pokud budes mit kryt straci svuj vyznam nebot ves co kryci skla zajistuji prebere kryt a pokud budes mit vodotesne potice a predradniky mimo AQ tak se el.instalaci nic stat nemuze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 10:29 Muž Bart_29 [3] - CichlidyRe: Igor
Igore ten prodejce z polska prodava i na aukru ,takze je jedno jestli ho budes kontaktovat pres aukro nebo na strankach jeho obchodu ;-).Jedina vyhoda na aukru je ze vis na kolik te to prijde na nas a nemusis si to prepocitavat a vis i postovne z PL.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 10:20 Muž gigimasters [8] Re: Igor
Příjde mi to bezpečnější a do krytu se nedostává zbytečná vlhkost..
Ale nejsem elektrikář ani stolař nevím co to může udělat..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 20:29 Muž sollik [257] - CichlidyRe: Igor
.....třeba kvůli působení vlhkosti na kryt .......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 18:44 Muž Igor [0] - CichlidyRe: gigimasters
načo krycie sklo pri vodotesných päticiach ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 18:43 Muž Igor [0] - CichlidyRe: gigimasters
Veď to nemusíš kupovať na Aukro, je tam adresa predajcu, ktorý sa týmto predajom zaoberá. Kontaktuj ho a určite nebude problém zo zakúpiť priamo bez aukro, za trochu vyššiu sumu. Ja som týmto spôsobom kúpil CO2 set z Polska. A k tomu ti platí riadne záruka.
V tomto prípade treba rátať s tým, že ak má aj Poliak riadny obchod + e-shop nedovolí si klamať zákazníka ani v zahraničí. Tento produkt máš aj na www.aquario.pl. Je tam zaručený setiózny prístup a pravidelne komunikuje, odpovedá na všetky otázka a to aj česky. ano
- a zabudni pri vodotesných päticiach na krycie sklo /kto to kedy videl nosiť drevo do lesa/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 16:27 Muž Robi [27] Re: gigimasters
To bohužel nejde.Pokud můžeš, tak dej sólo předředník na každou trubici.Budeš mít možnost přisvětlovat konkrétní místa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 12:24 Muž gigimasters [8] Re: Uli
díky :) ale nevím krycí sklo bych tam asi raději dal..
Jinak by mě zajímalo jestli člověk může jednu zářivku vymontovat když je předřadník na dvě a nic se nestane.. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 12:15 Muž Uli [17] Re: gigimasters
Taky to mám bez krycího a bez problémů palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 11:40 Muž gigimasters [8] Re: Robi
Takže vám to funguje v pohodě i bez krycího skla?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 08:46 Muž Uli [17] Re: gigimasters
Já mám sadu 3 x 24W i s předřadníkem a je to parádička. Můžeš se mrknout do mojí prezentace Scampi lagoon a tam mám fotky jak to přišlo zabalené a co všechno tam bylo a tak dále :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2010 21:07 Muž Robi [27] Re: Bak
Taky jsem z toho měl obavy.Provedení těchto patic však shledávám dostačující.Při instalaci bez krycího skla mi připadaly nejvhodnější patice od Arcadie, ale cena mne odradila, tak jsem prubl ty z Polska.
P.S.Živím se elektroinstalacemi :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2010 19:52 Muž Bak [164] - Raci, krabi, krevetkyRe: Robi
Není už norma že musí být krytá celá zářivka ve vnější trubici minimálně ? Takto nezakrytá zářivka se snad smí dát jen nad krycí sklo ne ? Proto se tady snad vyprodávaly hromady akvarijních světel bez pořádného krytí? Moje poznámky pokládejte prosím za dotaz, viz otazník na konci vět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2010 19:50 Muž Bart_29 [3] - CichlidyRe: gigimasters
Osobne bych si predradniky koupil zde u nas (treba osram) a vodotesne patice z polska s 1,5 m kabelem,coz mam v planu az budu delat kryt na AQ.Jinak se zarukou bych se netrapil co jsem cetl na forech o tomto polskem kramku tak komunikace a vstricnost je zde hodnocena kladne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2010 17:28 Muž Robi [27] Re: gigimasters
Bral jsem od něj jen vodotěsné patice a super.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2010 14:55 Muž Oskar. [23] - AmerikaRe: gigimasters
Já jsem od tohoto prodejce kupoval set T8 na 3 akvárka a za ty peníze je to supr. Mám je sice jen půl roku, ale i tak naprostá spokojenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2010 14:52 Muž jiřík [0] Re: gigimasters
Přímo s tímto osvětlením zkušenosti nemám, ale kupoval jsem u něj patice a držáky zářivek. Komunikuje v češtině a dodání je bezproblémové, i se zbožím jsem naprosto spokojen. S případnou reklamací nevím, ale špatný kousek si můžeš koupit i u nás a donutit některé "takyprodejce" k uznání reklamace může být i tady nadlidský výkon. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2010 14:32 Muž sollik [257] - CichlidyRe: gigimasters
Když se podíváš do uzavřených aukcí prodejce a najdeš si v nich kupující kteří toto osvětlení již zakoupili můžeš jim napsat o zkušenost ......(takhle jsem to udělal nedávno při kupování výfuku na auto, aspoň víš co můžeš čekat).
Já osobně bych se toho nebál. Nicméně cokoliv kupované na Aukru je víceméně bez záruky, natož od zahraničního prodejce .......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2010 12:45 Muž gigimasters [8] – Osvětlení přes Aukro z Polska
Máte někdo zkušenosti s tímto typem osvětlení?:
www.aukro.cz/…

Jelikož je přijatelná cena myslím i levnější než glomat uvažuji o koupi. Ale zajímalo by mě jestli je to dobrý výrobek pokud si jej někdo koupil napište mi prosím.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1363x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15169-osvetleni-pres-aukro-z-polska