Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ampulárie a jezírko

 

NápovědaFórum » Jezírka a venkovní nádrže  

Ampulárie a jezírko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2010 09:15 JuraS Re: Yirka
Když si vzpomínám na předletošních pár zim kdy bylo teplo až kvetli kytky i stromy tak to by mohli přežít..stěhuje se k nám mnoho tropických rostlin i živočichů...mocná matka příroda..mě letošní zimu v kýblu zmrzli..to ale voda v kýblu byla jedna hrouda ledu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2010 22:17 provokater Re: Yirka
Proběhnou odpadem do zalévací nádrže a pak vylezou k hladině a jdou do rybníka. Jsou tam do zimy (někdy do října-listopadu) a jak už bylo řečeno, narostou a normálně se pochytají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2010 21:34 Muž Yirka [9118] Re: Sewer
Myslel jsem to pochopitelně i se starými, ale oni venku po 4-6 měsících budou skor stejně velké.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2010 21:32 Muž Sewer [99] Re: invalida
No do pasti na okurku, ne? :-P
To jen mě tak napadlo, že kdyby se nám nepodařilo se všech těch prcků zbavit, tak by mohli jít k máminýmu příteli do jezírka... Tak půjdou do nějaké akvaristiky :-)
ZOO Braník? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2010 21:31 S Muž invalida [3881] Re: Sewer
No nemusej..to rozhodně nemusej...jenže nepřežijou... :) Ale asi se blbě budou lovit ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2010 21:28 Muž Sewer [99] Re: Yirka
Ani sem tak nemyslel snůšky, jako spíš dospělé šneky ;-) ... ty se taky musí na zimu vylovit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.07.2010 21:23 Muž Yirka [9118] Re: JuraS
Jeden z přívlastků názvů je sice Australis, ale plž sám původně pochází z Jižní Ameriky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2010 21:20 JuraS Re: invalida
Bacha..nepleťe se...na poušti je sice před den hooodně teplo ale v noci je hooodně zima pod nulou...a Austrálie je z půlky skoro poušť...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2010 21:15 S Muž invalida [3881] Re: Sewer
Název je myslim taky australis ne....tam moc zimu nemaj.... ano nejsou zvyklí...nepřežijou....... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2010 21:09 Muž Yirka [9118] Re: Sewer
Přezimování není možné, před zimou je třeba snůšky vylovit a (většinou) rozdat.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2010 21:02 Muž Sewer [99] – Ampulárie do jezírka ?
Před jisou dobou jsem někde viděl fotky snůšky ampulárií (vajíčka) na kmenu u zahradního jezírka. Chci se zeptat, jak je to s chovem ampulárií v jezírku. Především mám na mysli přezimování.

Děkuji za odpovědi ahoj

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Jezírka a venkovní nádrže • Zobrazeno 776x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15067