Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Krmení pro závojnatky

 

NápovědaFórum » Krmení » Krmení pro... 

Krmení pro závojnatky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2011 19:50 R Muž romant [27987] Re: dohnal
Určitě je dobrý se podívat na všechny nároky těchto ryb, nejen krmení. Nic se nemá přehánět a tak i když je závojnatka vcelku žravá, tak to nechce podléhat jejich apetitu a nepřekrmovat je. rybicky.net/atlasryb/zavojnatka_cinska
Jednodenní střídmá dávka bude stačit. Jeden den v týdnu je možno naordinovat půst, jako u ostatních rybek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2011 19:44 dohnal
jak casto mam krmit zavojnatky pls rychle sad

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2010 21:01 martaaq Re: Usine
já sem četla že se to alespon zlepší
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2010 20:58 Usine Re: martaaq
Bohužel, ale jen přidat zelenou složku nebude stačit. Jak povyrostou stejně rostliny sežerou, nebo aspoň zničí. Určitě nemají špatné trávení, jen méně účinné. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2010 20:47 martaaq Re: Usine
no vždyd o to jde
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2010 20:46 Usine Re: martaaq
Krmení má být co nejpestřejší a ne jen jeden druh. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2010 20:35 martaaq – závojnatka krmení
Zdravím. krmím závojnatky dajana pet flakes. Tohle krmení ale neobsahuje spirulinu, která je důležitá aby nejedly kytky. Našla jsem krmivo spirulina wafers, které ji obsahuje a ještě špenát. Je ale všeobecně pro ryb, hlavně pro ryby na dně. Můžu to závojnatkám koupit? oni potřebují to zvláštní krmení když mají špatné trávění, tak nevím jestli je to pro ně vhodné.
děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 13:16 daniska Re: tom05
Tady si můžeš něco málo o odchovu závojnatek počíst www.lon.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2010 22:32 Muž RadioactiWe [192] - LabyrintkyRe: tom05
Z rastlinnej zložky by som asi siahol po vločkách so spirulinou a špenáte ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.07.2010 22:28 Muž tom05 [0] - Jezírkové ryby – Krmení pro Závojnatky
Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, jak mám krmit závojnatky? Četl jsem, že mají mít pestrou a bohatou stravu, jelikož chci závojnatky rozmnožovat, tak bych chtěl vědět jakou jim mám dávat rostlinnou potravu? Není mi jasné zda by byly spokojené, kdybych k nim do akvária "hodil" kus salátu. Naopak zelené krmivo v podobě tablet či pelet by bylo vhodnější, ale salát je naopak čerstvý a zdravější. Nevím si s tím rady. Rád bych, abyste mi sestavily kompletní jídelníček pro závojnatku! Děkuji moc. Tom05. :-)
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 1113x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15012-krmeni-pro-zavojnatky