Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Proč se ryby drží u dna?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Proč se ryby drží u dna?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 19:27 Muž patamatix [408] Re: kolzik
Vallisneria spiralis 'Tiger' ,Ceratophyllum demersum,Limnophila sessiliflora, Hygrophila polysperma,Vallisneria spiralis
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 19:16 Muž kolzik [3] Re: Motýl
ok co doporučujete za rychle rostoucí kytky ?teplota 24-25 stupňů. Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 18:02 Muž Motýl [145] - CichlidyRe: kolzik
Dej rybám čas. Taky by na to mohlo mít vliv proudění vody, třeba je u hladiny moc silný proud, ale pokud po zhasnutí plavou po celém akva, tak se spíš bojí. Přidej dočasně plovoučku, nebo sundej reflektory. Já mám reflektory nastříhané na kousky a když jsem vypouštěl ryby, udělal jsem jim tmavší kout tak, že jsem je nacvaknul zespodu, aby stínily.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 17:57 R Muž romant [27982] Re: kolzik
Použij rašelinový výluh v doporučeném dávkování, třeba Torben a uvidíš. Voda se zabarví, světlo to bude pohlcovat a sleduj chování ryb, na hladinu můžeš pořídit plovoucí rostliny, světlo se bude rozbíjet.
Edit: Jinak ta kombinace parmiček čtyřpruhých a teter krvavých v nedostatečných počtech bude mít s největší pravděpodobností za následek otravování a možný okus ocásků pavích ok. Zde bych volil pouze jeden rošťácký druh v náležitém počtu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 17:50 Muž michalt [737] - MiniakváriaRe: kolzik
Zkus dát rybám trochu víc času, aby si zvykly na nižší osvětlení...alespoň několik dní.

Mezičasem jim můžeš pořídit nějakou tu houštinu nenáročných rostlin. Mimochodem, jakou teplotu v nádrži udržuješ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 17:42 Muž kolzik [3] Re: michalt
tak sílou světla to není :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 11:50 Muž michalt [737] - MiniakváriaRe: kolzik
Ano, taky mi napadlo, že to může být kombinací dobře mířeného osvětlení se světlým dnem. Zlepší se to, když bys třeba ty reflektory zastínil nebo odstranil?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 11:46 Muž kolzik [3] Re: lucie.aqua
Parmičky dorážejí jen na sebe, chovají se takto všechny ryby. A po výměně vody to je pořád stejné. Vidím to spíše na velkou svítivost, mám totiž ještě na trubicích reflektory.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 11:45 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: kolzik
Proste se tam pri vice svetle boji. Dej jim do akvaria neco, co jim da pocit bezpeci, treba poradnou houstinu rostlin nekam do zadni casti akvaria, nebo nejaky plevel na hladinu. Ono mnoho ryb nemusi byt zrovna zalezlych v nejakem housti, ale potrebuji jeho blizkost, aby mely pocit, ze tam kdykoli mohou zaplout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 11:41 Žena lucie.aqua [511] Re: kolzik
Řekla bych, že ve tvém případě jsou ryby stresovány silným světlem, které se odráží od světlého dna.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 11:38 Muž michalt [737] - MiniakváriaRe: kolzik
Jak dlouho jsou už ryby v nádrži? Chovají se tak všechny ryby nebo jen některý druh?

Nechovají se třeba ty parmičky agresivně vůči jinému druhu? Je jich dost málo na hejno a když se nudí, stresují jiné ryby. Ale nevím, jestli by se to projevovalo právě tím, co píšeš.

Dalším důvodem by mohlo být to, že v nádrži mírně stoupla koncentrace látek obsahujících dusík (dost čerstvě založené akvárium) a ryby z toho můžou být ve stresu. Nezlepší se to chování po výměně vody?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2014 11:28 Muž kolzik [3] ryby u dna
Zdravím, mám to samé, pokud svítím tak ryby se drží u dna občas vyplavou výše ale zase hned ke dnu. Jak ale světlo vypne a svítím jen v místnosti ryby nádherně plavou po celém akváriu. Prosím o radu :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2013 19:49 Muž Dejva [15] - Labyrintky
Teď jsem se dva dny stresoval, že se ryby v malém akvárku drží u dna (ty chuděry se ale asi stresovaly víc). Zářivka mi přišla úplně v pohodě, ale bylo mi jasné, že to se svícením souvisí, protože při vypnutí světla se hned rozplavaly. Spíš jsem si ale říkal, že jsem nějak moc prostříhal kytky, zdálo se mi, že hledají stín. No ale dnes odpoledne zářivka začala blikat, takže už nebylo co promýšlet a hned se skočilo do krámu pro novou... a světe, div se, všechno je ok a ryby zas plavou po celém akvárku. potlesk

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2010 08:03 kreten Re: Pavel
Vyhodit tyhle ryby a zkusit jiné:-). Tam je něco špatně ve vodě. Vysoký osmotický tlak?????
Neviděl jsem nikde vaše parametry:-)Odkud jste?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2010 07:47 Pavel Re: RAP
Ta fotka je z prvniho dne. Jak jsem psal, to jeste byly venku. Kdybych poslal dnesni fotku, uz bys tam zadne ryby nevidel :( Vyjma Otocinclus, ty sou venku furt.
V mem predchozim akva byly ryby vzdycky venku u predniho skla a navic se me nebaly. i kdyz jsem strcil fotak 10cm od nich, v klidu si staly ve vede, nebo plavaly. Ted se boji i kdyz je svetlo vypnute (jen svetlo od okna nebo umele svetlo v mistnosti).

Vsichni mi rikaji, silne svetlo, ale ja mel tohle same svetlo na tom starem akva a i kdyz jsem kytky prothal, ryby stjne byly venku. A to po prothani bylo kytek min, nez je na te fotce toho noveho akva. A jak jsem uz psal, dneska je tam tech kytek 2x vic nez na te fotce.

Ale hlavne, ty ryby neplavou nekde pod kytkama, ze by se jim nelibilo silne svetlo. Ony jsu vsechny (50 ryb) nacpane pod jednou kapradinou na plose 15x15cm a jen si tam tak stojej, ani neplavou (to vim, neb mam pristup i ze strany akva, takze je vidim).

Ja fakt nevim, cim to muze byt. Ty bezne rady nefunguji nebo na to neplati.

1. Nizsi osvetleni - zkusil jsem 7W lampicku (to neni preklem, sedm watu!)a jsou zalezly.
2. Dal jsem lampu 3x vys = 8x min svetla - zadna zmena
3. Plovouci kytky - Salvinia auriculata, Riccia, HC, = nic
4. Vic kytek - pridal jsem kapradi i stonkovky - nic
5. Hejnove ryby se citi lip ve spolecnosti. Ja mam 30x H. bleheri, 10x P. innesi a 7x Corydoras. takze to taky neni duvod
6. Vic mist na schovavani. Maji jich spousty nalevo i napravo a vzadu pod kytkama. -nic
7. Pridat odvazne ryby co jim ukazou, ze je venku bezpecno. Tetra kolumbijska - zalezla s nima, Pavi ocka - ignoruji je.
8. Vymenit vodu. 2x tydne - nic
9. Zakryt na cas nadrz z boku. Udelal jsem na 3 dny - nic
10. Hodne krmit at sjou spokojene - nic
11. Vyhladovet aby musely vylezt - radsi hladovely az meli neonky propadla briska - takze taky nic
12. Zmenit proudeni vody, zrychlit, zpomalit - udelal jsem vsechno a nic

Co jsem jeste nezkusil...?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2010 07:10 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Pavel
Zkusil bych přidat plovoucí rostliny, nejlepší zkušenosti mám s rybicky.net/atlasrostlin/limnobium_laevigatum
Ztlumí to pro rybky patrně moc silné světlo a také vytvoří krásnou změť kořenů, v které si drobné ryby libují. Přílišnému zastínění bráníš jednoduše tím, že nadbytečné rostlinky vyhazuješ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2010 05:45 kreten Re: Pavel
To akvárium je moc hezké, ale možná bych s úsudky počkal ještě nějaký čas. Pokud opět situaci nezkresluje fotoaparát (jako u Milana), pak se ryby pohybují v hejnu při dně, kde je nejrychlejší cesta do úkrytu, do kytek. Naopak nahoře je průhled a tudíž méně kytek, takže si myslím, že si zvyknou. S microsorkem to nemá nic společného zcela jistě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2010 03:51 Pavel – Re: milanm
Fotka k příspěvku Ja uz mam mesic uplne stejny problem. Mam 50 ryb v 200L akva (cervene neonky a tetry cervenouste a nejake pancernicky) a ty jsou porad schovane pod kytkama. Ve vterine, kdy se vypne svetlo, jsou venku. A jak se zapne svetlo, opet ve vterine jsou vsechny pryc. A to neprehanim, opravdu je to 1 vterina!
Mel jsem je v 120L akva a tam plavaly normalne porad, ale pred mesicem jsem akva prendal do noveho (toho 200L) a vyjma prvnich 2 dnu, kdy plavaly normalne, jsou zalezly. Takze to nejsou nove ryby a vsechno vybaveni a kytky jsou take pouzite ze stareho akva. Jedine rozdily jsou:
Pridano vic pisku a sterku (jiny nez jsem mel pred tim) k tomu ze stareho akva (Flourite)
Vyrazne vic javske kapradiny

Takze po tvem prispevku me jen napada, ze mozna jim nesedi tolik te kapradiny (pry ji ryby nezerou neb vylycuje nejake chemikalie co jsou nechutne). Na druhou strany je podivne, ze se v 99% schovavaji pod tou nejvetsi kapradinou.

A nebo je neco v tom novem sterku, i kdyz jsem ho vypral asi 10x. Byl ale venku asi rok na nej prselo, tak kdo vi kolik sajrajtu se do nej mohlo dostat.

Tetry cervenouste (H. bleheri) jsou ale skvely ukazatel kvality vody (jejich cerveny nos) a moje jsou krasne vybarvene.

Takze mam naprosto stastne a zdrave ryby, ale vydim je jen kdyz vypnu svetlo :(

Jo, a pokusil jsem se pridat ryby co se neskryvaji, aby mym ukazaly, ze je venku bezpecno. Tetry kolumbijske od kamaradky vydrzely venku 2 dny a ted se schovavaji taky). Pavi ocka jsou venku i po tydnu, ale ostatni tetry to o bezpecnosti nepresvedcilo.

Co byste poradili mne?

Prikladam fotku akva, z prvniho dne, kdyz ryby jeste byly venku. Kytek je tam ted 2x tolik.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2010 23:27 milanm Re: kreten
Na radu zapátrat v paměti, co jsem v poslední době změnil a dokoupit ještě kytky, jsem si uvědomil, že jsem cca před 6-7 týdny koupil a zasadil kytku(na fotce není moc vidět, je v pravo před filtrem, delší tmavé listy), při dokupování nových dvou kytek, jsem se v té samé akvaristice ptal jiného prodavače a ten mi řekl, že v akvárku nemá co dělat, patří prý k jezírkům, tak jsem jí ve středu vyhodil a zasedil tam ty nové. Dnes jsem přijel po dvou dnech domů a ryby plavou po celém akvárku, přísavky opustily skálu, no prostě je tam najednou živo!!! Nicméně akvárko patří mému synkovy, který ho dostal ke 4 narozeninám a já se mu o něj staram. Nejspíš má každý jiný vkus a když se mu líbí hrad, tak ho tam má. Akvárko je podezřele čisté??? Hodně zkresluje digitální foťák, ve skutečnosti vypadá trošku jinak, ale s focením akvárka máte zajisté zkušenosti všichni, dnes jsem vyfotil asi 50 fotek a ani jedna nevypadá atenticky. Nicméně všem moc a moc děkuji, protože bez vašich rad bych asi na nic nepřišel a doufám, že už se mi bude dařit. Díky Milan palec potlesk :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2010 11:50 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: kreten
Podezřele čisté? To snad ani ne, ale (aniž bych se chtěl Milanm dotknout!) jako "divné" mi připadá. Dnem počínaje, přes dekorace a třeba vzduchovou clonou konče... :-O
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2010 10:17 Muž trodat [11] Re: kreten
něco na tom čistém aq je a po 3 letém provozu především dno ze předu je vidět jak se zanáší, nepral jsi štěrk v poslední době a jak máš vyřešenou filtraci.Ty hodnoty NO jsou dost vysoké,pokud jsi něco nespletl při měření.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2010 06:42 kreten Re: milanm
Když kouknete na tu fotku akvárka, nezdá se vám podezřele čisté...?Jakoby něco bylo "divně". Možná že tazatel k tomuto jevu napíše něco více hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.05.2010 01:28 Muž navik [908] - SumciRe: milanm
Tak s tím, že kytek není nikdy dost (samozřejmě v rozumných mezích, aby byly občas vidět i rybky) mohu souhlasit. S hodnověrností minimálně poloviny těch výsledků papírkových testů "x in 1" ani náhodou při znalosti zdrojové vody, této údržbě, rozumném krmení? a osídlení rybkama (i když drobná redukce by nebyla od věci).
Vzhledem k tomu, že se těm výsledkům nedá věřit ani orientačně, schválně jeden papírek "obětujte" na změření vodovodní vody... :-)
Světloplachost se dá obvykle ozřejmit spíše příliš intenzivním osvětlení pro daný druh. Popřípadě existuje jiný důvod, který jim pobyt výše ve vodním sloupci znepříjemňuje jako místní silné proudění apod. - zkuste zapátrat v paměti k jaké změně došlo předtím, než se začaly takto chovat... Pokud se však po zhasnutí chovají "normálně", pak je první v podezření světlo popř. přístrojky napojené na stejný spínač (máte-li nějaké takové :-))
(i když může být světloplachost způsobena nedostatkem některého z vitamínů B popř. některými chorobami, není však u ryb z tohoto důvodu běžná).
Jinak pokud nesytíte CO2 klidně přiměřeně vzduchujte, nemůžete tím nic pokazit ;-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 21:26 milanm Re: navik
Bydlím na Praze 4, tak používám vodu z kohoutku, voda je tu měkká. V tabulce je u NO2 stupnice 0-10 mg/l. Akvárko odkaluji každý druhý víkend a měním asi 1/3 vody, kterou nechávám odstát většinou přes noc, když krátkou dobu, tak kápnu sera aquatan na úpravu vody. Zasadil jsem další 2 kytky a připadá mi to, že už nebudou mít rybky kde plavat, ale kytek prý není nikdy dost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 19:57 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: milanm
Tetra Test 6 in 1? Mno..., já bych je nepoužíval ani kdyby byly zdarma. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 19:13 Muž navik [908] - SumciRe: milanm
Milane, pokud nepoužíváte jako zdroj běžnou pražskou vodovodní zkuste změřit rovněž zdrojovou vodu a mrknout v jakých jednotkách je uváděn výsledek NO2- (zda ono 1 nemá být spíše 0,1) a jakým způsobem provádíte běžně údržbu (jak často a kolik vody měníte). Teď se vrhám na stěhování ale za dvě hoďky budu zpět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 18:52 milanm Re: radim
Tak zítra opět skočím do akvaristiky, doufám, že tato rostlinka je běžně k dostání. Dík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 18:43 milanm Re: Sid
Test je od "TETRA", to je snad dobrá značka, nebo ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 18:21 radim Re: milanm
Limnobium stoloniferum...dej tam jednu-dvě...vyřešíš s tím dusík,taky ti to trochu zastíní akva a ryby se budou cíti líp...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 18:19 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: milanm
Co to máte za test? Čípak jsou ty papírky?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 18:05 milanm Re: karelpavel
Tak jsem koupil test, další kytky a změřil hodnoty: Cl 2 - 0, pH - 6,4, KH - 3°d, GH - 16°d, NO 2 - 1, NO 3 - 100.
Podle toho co jsem vyčetl z návodu, mám moc dusitanů, jak se jich zbavit? Na noc jsem vypnul moje oblíbené bublinky a ráno o jednu rybku méně, tak už zase vzduchuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 09:09 radim Re: milanm
doporucuji ti přidat plovoucí rostliny než se ti to rozroste ...rybky se ti uklidní,vybarví :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 08:10 Muž karelpavel [18] Re: milanm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 07:01 milanm Re: karelpavel
co je špatného na vzduchování, já jsem sy myslel, že vzduch potřebují a je to v akvárku hezké, to tím můžu nějak uškodit? Co třeba nastavit nějaké časové intervaly? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 23:16 Muž karelpavel [18] Re: milanm
jak nasadíš víc rostlinek, tak bych se na vzduchování vykašlal palec a hodnoty změř určitě
A jak teď čtu v jiném vláknu, tak si na tom vzduchování zakládáš - to není zrovna ok ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 22:38 milanm Re: karelpavel
vzduchuji furt, kvalitu vody jsem ještě nikdy neměřil, tak zítra skočím do akvaristiky a koupím test, jinak rybky dýchají absolutně klidně, "jen" jsou pořád u dna. Ze dna se odlepí pouze na krmení a v noci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   04.05.2010 21:17 Muž PetrS [4] Re: milanm
Ahoj. Duvodu muze byt vic. Vysoky obsah dusicnanu ve vode (ryby rychle a zhluboka dychaji).
Muze to byt klidne i parazit, ktery napada zabry. Zabry jsou vetsinou zarudle...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   04.05.2010 21:07 Muž karelpavel [18] Re: milanm
Myslím že světlo na to nemá žádnej vliv, rostlinek bych přidal.
vzduchuješ furt ? že se drží přes den u dna - je divné , co kvalita vody - nezměnila se ? měřil si hodnoty ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 19:56 milanm Re: Yirka
akvárko 56L, 9 x tetra ozdobná, 9 x tetra průsvitná, 4 x neonka, 2 x pancéřníček, 2 x "přísavka"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 19:52 milanm Re: voko
kytky jsem stříhal před 5-ti dny a u dna jsou už asi měsíc, nejsem si vědom, že bych jim tam udělal nějakou zmněnu, tak asi přikoupím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 19:50 Muž Yirka [9118] Re: milanm
Ta teplota je pro drtivou většinu rybek OK. Pro posouzení by to spíš chtělo více informací o nádrži a obyvatelech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 19:43 milanm Re: gigimasters
v akvárku mám pořád 26-28°C, tak zkusím o 1-2°C zvýšit teplotu. děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.05.2010 18:22 Muž voko [9] - ŽivorodkyRe: milanm
Podle mně to může být tím, že nechcou být na světle bez úkrytů. Neonky jsou radši v rostlinách a ty jsou zatím malé. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 18:19 Muž gigimasters [8] Re: milanm
Je možné že jsou podchlazené. Se mi to také jednou stalo ikdyž mám stejnou teplotu rok tak byli u dna zvýšil jsem teplotu o trošku a hned to bylo v pohodě :) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 17:51 milanm Proč se ryby drží u dna????
Fotka k příspěvku Mám 3 roky 56l. akvárium a cca 1 měsíc se mi rybky drží u dna. Večer když zhasne světlo, tak plavou normálně. V akvaristice mi řekli, že je už špatná zářivka, tak jsem koupil novou, ale po týdnu žádná změna. Netuší někdo v čem by molh být problém??? Dík Milan
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2009 17:21 Muž Kaplan007 [51] Re: navik
Dal jsem ho dneska do karanteny tak uvidim, co udela. Zatim zadna zmena.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2009 21:52 Muž navik [908] - SumciRe: Kaplan007
Netvrdím že to je sameček (z té fotky těžko hádat - snažím se poukázat na možné příčiny tohoto chování), u těchto cichlidek mohou být k sobě agresivní i samičky, takže ideální je umístění jednoho páru.
Pozorujte, zda si zvyká či není napadána ze strany ostatních A.a.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2009 21:24 Muž Kaplan007 [51] Re: navik
mmt.... toto je samec? Podle prodavačky je to samice. Dominantního samce tam mám. Ale tahle jelikož má stažené ploutve tak si nejsem jistý pohlavím.

Další 2 kusy které jsem s ní koupil si už v akva docela zvykají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2009 21:23 Muž navik [908] - SumciRe: Kaplan007
Na vzhledo té rybky je patrné jen to, že ji někdo zbytečně loví do síťky.
Pokud jste ji dnes koupil, nečekejte, že se bude v novém prostředí hned producírovat a ukazovat... Po transportu si musí zvyknout na nové podmínky...
Má vhodné podmínky v akváriu? Není společně s jiným dominantním samečkem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2009 21:14 Muž Kaplan007 [51] – Nemoc?
Fotka k příspěvku Mám pochybnosti o zdravotním stavu této rybky. Může mi někdo poradit, jestli je na vzheldu této rybky patrná nějaká nemoc? Dneska jsem jí koupil a je pořád zalezlá v rohu akvárka. Když nemusí, tak se nehýbe.

A je to Apistogramma agassizii.
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] 3

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 5453x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14599-proc-se-ryby-drzi-u-dna?od=51