Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Aquaclean

 

NápovědaFórum » Dekorace a dno » Dno 

Aquaclean
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2010 19:29 Muž hop [26] - RostlinyRe: Rexistens
to já vím...a ještě jsem objevil něco u jezírkářů....používají to na vysypání krajů a osazení bakteriemi...to neplave a vypadá to stejně..kuličky od 1 do 5-6mm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2010 17:55 Muž Rexistens [16] Re: hop
liapor plave;)
teda aspon mne. koupil jsme ho jako substrat pro chov kudlanek (ten 4mm) a kdyz jsem ho vymyval tak to krasne z 90% plavalo, nechal jsme to ve vode pro zajimavost 2 dny a plavalo to porad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2010 12:09 Muž hop [26] - RostlinyRe: bali
hele a co tohle?
www.liapor.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2010 11:53 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetkyRe: Mrakoplash
frakce 4-8mm ? a jak to vypada v akvarku?

edit: jo 1-4mm, uz jsem si nasel jeho akva, to vypada hodne dobre :) zkousel to jeste nekdo? ovlivnujeto nejak parametry vody?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2010 11:47 Mrakoplash
Když už by někdo chtěl levnější variantu, tak ať pohledá Liapor.
Že jo Isamiku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.04.2010 12:08 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :)Re: protein007
Já osobně třeba neposuzoval použité fotky a názvy výrobků. Mě jako kupujícího především zajímá od koho to kupuji a na koho se budu obracet v případě nesdpokojenosti s výrobkem.
Chytráky typu "pošli 100kč ja ti zařídím levnou půjčku" znám i osobně a vím, že lidská snaha ušetřit (HLOUPOST) je tak veliká, že to opravdu funguje. O pokud nějaký obchodník není schopen uvést kontaktní údaje a navíc ani není schopen vyfotit sám prodávané zboží, tak pro mě osobně tu něco smrdí :)
Kupte si to někdo a podělte se s ostatními já to rozhodně nebudu :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2010 16:51 Muž protein007 [57] - Ryby brakických vodRe: Silent
Ale tak to uz vo svete chodi - ked je nejaky produkt uspesny, hned sa vyroji kopec "kopirovacov". Na druhej strane to ma pozitivum v tom, ze sa tomu znizi cena, a tym padom je to dostupnejsie pre viac ludi. Cize ked zachova aspon pribliznu kvalitu, tak preco nie, nech sa mu dari ;-)

Trochu som popozeral na webe, kto to je, a je to niekto z Kolina alebo okolia, kto to bud doma vyraba "na kolene", alebo berie prebytky/odpad z inych firiem a triedi to podla kvality.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2010 16:22 R Muž Silent [5949] Re: protein007
Řekl bych, že se dohadujem o blbostech. Naštěstí to my řešit nemusíme a pokud to dotyčnému projde tak budiž mu přáno. Nejsem právník a byl to pouze a jenom můj osobní názor. Přesto všechno si myslím, že to je parazitování na úspěšném výrobku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2010 16:17 Muž protein007 [57] - Ryby brakických vodRe: Silent
Ani nie, to by sa medzi sebou sudila za to polka sveta (napr. Coca/Pepsi/... Cola). U nas je to upravene tak, ze v novej obchodnej znacke nesmie byt na zaciatku pouzita CELA ina obchodna znacka, pripadne nemozu sa nazvom/vzhladom/vyslovnostou podobat tak, ze by doslo k ich zamene. Cize v prvom pripade moze byt Aquaclear, ale nemohlo by byt Aquaclay Clear, v druhom pripade by to nemohlo byt napr. Aqua-clay, Akvaklej, a pod.. Moj byvaly sef sa za to sudil s medzinarodnou firmou, a vyhral :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2010 16:06 R Muž Silent [5949] Re: protein007
Řekl bych, že nápadná podobnost názvů Aquaclear a Aquaclay u výrobků stejného druhu by u případného soudu taky mluvila ve prospěch originálu.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2010 16:04 Muž protein007 [57] - Ryby brakických vodRe: Silent
Jedine, co tam ma protipravne, su opajcnute niektore obrazky z Ratajovej stranky. Plus to, ze ak by mal rocny obrat nad niekolko desiatok tisic Kc, ze tu cinnost nevykonava ako zivnostnik/firma. Ine nic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2010 16:03 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: protein007
to by mě opravdu zajímalo kdo tu ma zkušenosti s imaginárním substrátem. Můžeš tam napsat aby ti ho poslali ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2010 15:59 Muž protein007 [57] - Ryby brakických vodRe: bobikcz
Zaujimave, ze vsetci tu dopredu vedia od vzhladu webstranky odvodit kvalitu substratu, ktory v zivote nepouzili :) A na druhej strane tu ini (alebo mozno aj ti isti) nadavaju na Rataja, ze ake ma nehorazne vysoke ceny za nieco podobne :-)

Lepsie by bolo, keby sem napisal niekto, kto ten substrat naozaj pouzil, lebo takto ide len o dohady a vytvaranie predpojatosti. Pripomina mi to vestenie osudu z vtacieho trusu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.04.2010 23:04 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :)Re: kuca
Jelikož jsem na těch stránkách nenašel jediný kontakt na prodejce (krom nic nerikajiciho objednavaciho emailu) bych se nedivil, kdyby poštou přišla drcená cihla (pokud vubec neco) :)
Ne ted važně, ten obchod pro mě vykazuje snad všechny základní indicie levoty. Pokud to někdol zkusil napište, velmi mě zajímá výsledek hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 22:00 R Muž Silent [5949] Re: kuca
Přijde mi to jako napodobenina z vietnamské tržnice. Jen trochu upraví název a je to. :-D V každém případě je to na pováženou a z obchodního hlediska velmi diskutabilní ne-li přímo protiprávní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 21:52 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: matlala
zas tak povedeny to neni ;-) a nevim koho by napadlo pojmenovat substrat aquaclean :-D To bych si nekoupila ani kdyby to bylo pravy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.04.2010 21:34 Muž matlala [798] - RostlinyRe: kuca
no řekl bych, že to bude bud nějaký humorný výstřelek z rataje, navíc stránky taky nejsou udělané moc profesionálně. Možnost druhá je, že ten člověk doma pálí jíl na ohni, ale netuším jak to pak vypadá.

Každopádně z fotek je jasně vidět:
rataj AC aquaclean.ic.cz/…
akadama při nasvícení studenými trubicemi aquaclean.ic.cz/…
obyčejný bílý štěrk aquaclean.ic.cz/…
aquaclean.ic.cz/… toto nedokážu určit, když to je smíchané pravděpodobně s tím předchozím bílým štěrkem.

Jinak hned první fotka je přímo od rataje:
aquaclean.ic.cz/…
a druhý obrázek též aquaclean.ic.cz/…

viz
www.rataj-spk.cz/…
www.rataj-spk.cz/…

Takže bych řekl, že spíše něčí výstřelek, ale docela dobře provedený X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 20:39 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: kuca
to je dobra sranda :-D nejlepsi je kolonka "ceník a pošpovné"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 20:10 Muž Kuca [43] - Cichlidy – aquaclean levná verze ratajova aquaclay
Chtěl bych se zeptat,jestli má s tímto dnem nějkdo zkušenosti.
Gogle X-) aquaclean.ic.cz

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Dekorace a dno • Zobrazeno 1733x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14510-aquaclean-levna-verze-ratajova-aquaclay