Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Regulátor s časovačem pro akvária ATC-300

 

NápovědaFórum » Technika » Další technika 

Akvaristik.eu

Regulátor s časovačem pro akvária ATC-300
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 15:29 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: roberto
Nicméně i tak díky za reakci :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 14:44 roberto Re: petr85
To bylo nejlevnější účinné řešení, nějak jsem nebral v potaz, kdyby někdo chtěl to a ono lepší:-) to je trošku zbytečné řešit. Kdyby jsi chtěl trošku kvalitnější regulátor, tak jsi cenově taky úplně jinde ;-) Ale už bych to nějak neřešil, protože tebe zajímají konkrétní zkušenosti s tím regulátorem:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 14:16 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetkyRe: roberto
Ano, to je varianta 2. Ovšem pokud máš v úmyslu hodiny mít digitální a do akva strčit digitální teploměr, tak jsi rázem na jiné částce. Doufal jsem, že se podobným argumentacím vyhnu, protože to odvádí od tématu dotazu :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 13:57 JuraS Re: petr85
cena je dobrá..podobnou věc jsem viděl vyráběnou a jmenovanou jako asta či tak nějak cena byla čtyřciferná a umělo to totéž....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 13:48 roberto Re: petr85
Nějak jsme nepochopil k čemu je to dobré:-) O světlo se mi postarají spínací hodiny-59kč baumax, topení je s termostatem a teplotu mi změří teploměr-25kč:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 13:32 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Regulátor s časovačem pro akvária ATC-300
Dobrý den všem, narazil jsem na docela zajímavý výrobek, ale zde na fóru jsem k němu nenašel zatím žádné zkušenosti. Proto se chci zeptat, jestli jste se už někdo setkali s akvarijním regulátorem ATC-300? www.top-termostat.cz/…

Umí to:
ovládat osvětlení (sice ne podle času ale podle délky svícení a tmy - ovšem to stačí...)
ovládat topení (udržovaná teplota + rozptyl pro vyhlášení poplachu)
měřit teplotu

A líbí se mi, že ovládací část je oddělená od zásuvkové a tedy to jde poměrně dobře umístit (diplej je vidět, zásuvka se schová mimo dohled). Když si vezmu cenu věcí, které jsou v tom obsaženy, tak těch cca 550 korun není zas tak hrozná cena...

Díky předem za odezvu.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1169x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14484-regulator-s-casovacem-pro-akvaria-atc300