Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jihočeská aquaburza

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Jihočeská aquaburza
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2015 06:03 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Squit
Diky, zajedu se kouknout, i kdyz tera mi nic moc nerika, snad tam bude i neco pro me
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.03.2015 23:37 Muž Squit [30] Re: vlk9
jo to platí, je to 15.3 v sokolovně, primárně to bude teraburza, nevím jestli tam bude i něco akva.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2015 22:10 Muž vlk9 [296] - Halančíci
Zdravim vespolek
Nedavno jsem na ifaune videl inzerat, ze snad tady u nas ve Strakonicich by mela byt burzicka (15.brezna). Nema nekdo info jestli to plati, pripadne nejaky dalsi informace o prodejcich apod?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2013 09:49 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Kuba
Tady v Jižních čechách to je celkem bída. Bývá v Třeboni dvakrát do roka (jaro podzim), v budějkách byla asi dvakrát, za několik posledních let (jestli se nepletu) a občas bývá ve Strakách, ale to je taková malá a hlavně tera, akva velmi pomálu. Jinak asi nic. Já jezdívám občas do Plzně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2013 09:04 Kuba – Aquaburza?
Zdravim všechny příznivce aqua :) Chci se jen zeptat, zda bude nějaká burza - Jižní čechy (Budějice, Písek atp)?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2010 18:42 Žena ustavprochore [567] – Hmm, tak nevím...
Web nefunguje, na mejl odesílaný o víkendu organizátorům reakce žádná...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2010 18:50 Kartac
Hmmm, zařídil jsem info do tipů na víkend do Českobudějovického Deníku. Mailík o burze jsem dostal 14 dní předem, ale o odvolání ani řádku. To taky není fér od pořadatelů. Příště si to asi rozmyslím, abych nevypadal jako bl...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2010 21:39 Levanael Re: Silent
Tak je škoda, že se Jihočeské aquaburze nedaří. :-O Pěvně doufám, že celá tahle burza nepůjde do Věčných lovišť. sad Nicméně po návštěvě 1. burzy si myslím, jestli by měl být výsledek stejný nebo "horší" jako tento, lidé by možná byli naštvaní ještě víc. I když osobně věřím v popularizaci a zlepšení jihočeské burzy celkově. Takže to možná bude k dobru, když se teď neuspořádá. nevím, co k tomuto kroku pořadatele vedlo, ale i kdyby měla být jen jednou za půl roku, ale vážně sodlidní, bude to pořád lepší než každý měsíc s cca 6 prodejními stoly. Ale je to jen můj osobní názor... Jihočeské burze více štěstíčka do budoucnosti... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2010 19:38 R Muž Silent [5949] Re: Pepinka
Doufám, že sotva to začalo tak to hned neskončí. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2010 19:38 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: RadekCX
jj, dost lidí bude naštvanejch.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2010 19:31 Muž RadekCX [219] Re: Pepinka
coz priznivci, ale ty lidi co si precetli ty letaky - ty si myslim na hodne dlouho nechaji zajit chut coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2010 19:18 Pepinka
Dobrý večer všem,
mám bohužel pro příznivce Jihočeské aquaburzy nepříjemnou zprávu.Musíme bohužel burzu která se má konat tento víkend 15.5.2010 z organizačních důvodů zrušit.Je nám to líto,ale bohužel je tomu tak.O novém termínu burzy budete včas informováni.Přesto děkuji velmi všem za snahu s vylepováním letáků a ještě jednou se omlouváme.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 12:25 Muž RadekCX [219] Re: Silvan
Domluvil jsem se s Pepinkou ze letaky od ni prevezmu pristi tyden a vezmu je na sraz, kde si je rozebereme

Doufam, ze mi nejaka mimoradka do toho nevleze. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 21:40 Silvan Re: Pepinka
Já se taky mile rád zapojím do valepování letáků ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 20:03 Muž BAKrv [2] Re: Pepinka
Já jezdím takřka každý den do čb pokud se domluvíme můžeme se sejít a já bych pak ty letáky vylepil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 19:20 Pepinka Re: RadekCX
Bylo by velmi příjemné ,pokud by jste byli ochotni zapojit se do "reklamy",ale nejsem si jistá jestli nám to s tím srazem vyjde.Borovany jsou sice prakticky za humny,ale bohužel člověk má i jiné povinnosti...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 18:15 Žena ustavprochore [567] Re: Pepinka
Tak třeba prodejce přesvědčí počet návštěvníků, já byla těsně po 9. a subjektivně mi přišlo, že koupěchtivých návštěvníků bylo celkem dost. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 15:13 Muž RadekCX [219] Re: Pepinka
pokud byste dopravili nejake letaky na planovany sraz 1.5. tak si kazdy neco rozebere a vylepime to kde to pujde i kam se normalne nedostanete
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 12:41 Pepinka Re: Silvan
Letáky na další akci jsou již pomalu připravené.Rozvoz nás čeká během příštího týdne.Na minulou akci jsme oslovili více než 70!!!! prodejců,ale jak někteří z vás sami viděli....nedorazili prakticky žádní,těžko můžu někoho nutit pokud sám nechce.Ale na minulé akci se objevilo pár nadšenců,kteří by na následujících akcích chtěli prodávat,tak snad si to nerozmyslí a nezklamou. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 23:31 Silvan Re: Jammes
To jo... tuhle práci si kidně vezmu na starost :-) Hlavně to ale bude chtít více prodavačů.....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 23:18 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: Silvan
chce to rozdat letáky na co nejvíc míst, psal jsem to Pepince v SZ, na školy, na zastávky atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 23:03 Silvan Re: Janmes
TZak já nějakej udělám a dám ho do Globusu.... jsem s místníma prodavačema v dobrém vztahu ;-) A hlavně říkaly že jim nikdo nic nedával....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 22:46 Muž Jammes [72] - AfrikaRe: Silvan
letáky do akvaristik pořadatelé dávali, ne všude se setkali s pochopením
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 22:02 Silvan Re: Sivon
Ještě by to chtělo dát nějaké letáky do akvaristik ;-) Také 100% pojedu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 21:58 Žena sivon [1714] - Plži
Pokud by bylo vše, jako nabídka krmiv , bylo by to supr. Hlavně mi chyběly rostlinky. Stejně díky organizátorům, že se pustli do nevděčného úkolu -zkusit vůbec něco takového v Budějcích. Příště by bylo asi také dobré dát info i jinam (Akvárko, atd.).A příště určitě přijdeme :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 13:09 Pepinka Re: Silvan
Děkujeme za takovéto reakce.přesně jak píšete-záčátky nejsou jednoduché,takže budeme doufat,že se i tato burza "rozjede" a najde si své příznivce.Pokud by jste měl někdo zájem,je na webovkách ke shlédnutí pár fotek z první akce. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2010 20:51 Silvan Re: radovanovo
no nakupující si na prostor asi neztěžovaly.... ale tak ono je to opravdu jen rychlé zkoukutí.... já tam bylk asi čtvrt hodiny ( a to i s nákupama)
Teď bylo blbý že byla ta burza v Brně :-( Budu doufat a těšit se na druhou burzu.... ;-)
JJak říkám začátky vždycky bolí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2010 20:40 Muž radovanovo [9] další burza
Tak fajn! palec A kolik asi návštěvníků??? Příště bude určitě víc prodávajících...(teď bylo víc akcí současně).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2010 20:00 Silvan Re: radovanovo
Takže já poreferuj:
počet prodejců ryb: 3 ( 11 akkvárií- dania, mečovky, apistogrami, 9 galaxy razborek, moori, něco málo Malawi, terčovci, skaláři....)
Jeden prodejce krmení, jeden prodejce žárovek.
Z kytek byl k mání pouze jávský mech ( asi 6 skleniček od jogurtu...)

Toť vše..... doufám že na příští burzu přijde více prodávajících :-) Byl to první ročník a začátky bývají těžké.... věřím v budoucí úspěchy....;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2010 19:37 Muž radovanovo [9] – jihočeská aquaburza
Ahojte všem! Kdo jste byli na první aquaburze, nechcete poreferovat...??? (bohužel jsem nemohl kvůli práci). R.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 18:57 Kartac – Českobudějovický deník
Bohužel jsem se o burze v Č. B. dozvěděl pozdě, takže jsem stihl dát info do tipů na víkend až teď do sobotního vydání. Příště budu snad budu rychlejší, aby se o tom dozvědělo víc lidí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 20:41 Levanael – Rostlinky
Tak to je super...hop Zrovna včera jsem koukala na jejich stránky: jihoceskaaquaburza.webnode.cz
Také bych se přimluvila za rostlinky. V Budějovicích je to vážně trochu bída. Každopádně se na burzu podívat zajdu. Rovnou díky všem, kteří se na orgnizaci podílejí. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 19:21 Pepinka Re: vladislav
Byli osloveni i chovatelé z Akva-tery,ale ne každý má chuť a náladu jet na burzu sad Snad budou příště ochotni jet,pokud uvidí,že lidi mají o burzu zájem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 19:13 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: Pepinka
Já si to myslel.V tom terminu je víc burz..Ale myslím,že u nás na jihu je třeba takovou burzu jako sůl...Je jen v Třeboni dvakrát do roka...A lidí je tam vždy jako máku...Jen to chce jim dát na vědomi a další burzy už nebude problém... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 19:10 Muž kwen [1]
takovou dobu jsem se na to těšil a teď mi do toho něco vlezlo tone tak se aspoň budu těšit na příští měsíc.
Když už jsme u toho nechce někdo přebytky Hygrophila polysperma a Limnophila sessiliflora?
Rád bych taky vyměnil echinodorus "red flame", labeo dvoubarevné a dvě samice čichavce "cosby"
nejlíp za krevetky ano a kdyby to byly crystal tak ještě líp :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 19:08 Pepinka Re: vladislav
Pan Koblasa byl osloven,ale...bohužel jede do Brna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 18:35 Muž vladislav [106] - CichlidyRe: ustavprochore
Pokud tam bude Koblasa tak ten testy Aguaru má... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 18:20 Žena ustavprochore [567] Re: Pepinka
Já taky dorazím a těším se, další rybky sice nemám kam dát, ale spíš jsem zvědavá a krmení od Exot Hobby se šikne. :-)

Jinak bych se taky přimlouvala za rostlinky, v Budějovicích je to docela bída... Třeba příště, je mi jasné, že teď už je to moc narychlo a taky probíhá víc akcí po republice v ten stejný den. Případně kvalitní živé krmení, testy od Aquaru a tak... (Jsem náročná, co? stydim )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 18:01 Pepinka Re: Nicky
Co se týče jávského mechu,tak kolik je ho potřeba do 30 l akvária nemám tušení,ale já si přinesla domů tak 2 dcl a teď ho mám ve 3 l sklenici...roste jak blázen.
O čichavcích nevím,ale ramirézky budou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 17:20 Žena Nicky [195] - LabyrintkyRe: Pepinka
A za kolik tak ten jávský mech prodáváte? Kolik je ho potřeba do 30l krevetkária?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 15:56 Silvan
JHo a chci se zeptat jestli tamnáhodou nebudou čichavci zakrslí, pruhovaní nebo pyskatí orange.... ;-) A ještě Cichlidky Ramirezovy :-D Je toho trochu moc, ale snad někdo odpoví....:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 09:03 Pepinka Re: Nicky
Co se týče rostlinek,si nejsem bohužel zcela jistá,protože je prodejci v nabídce neuváděli,ale ten jávský mech,bude určitě,protože máme sami nějaké přebytky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2010 06:53 Žena Nicky [195] - LabyrintkyRe: Pepinka
Já bych na burzu jela.. hlavně pro rostlinky. Bude tam někdo prodávat jávský mech? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2010 21:41 vlk Re: Pepinka
toz to ja to budu hlasat dal, u nas v praci (ve strakonicich) je par akvaristu kteri jsou z budejek a kteri takovou akci uvitaj take
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2010 21:24 Pepinka Re: vlk
No právě.To vše závisí na návštěvnosti a prodejcích.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2010 21:15 vlk Re: RadekCX
tak to sme dva, jsem uplne ve stejny situaci. Kazdopadne diky organizatorum a doufam ze to buide v budejkach pokracovat potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2010 20:55 Muž RadekCX [219] Re: Pepinka
Drzim Vam palce, protoze neco takoveho zde v CB chybelo. Bohuzel ac bych rad prisel tak jsem zrovna v tomto terminu na druhem konci CR. Za mesic se urcite rad prijdu podivat.

palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2010 20:13 Pepinka – Jihočeská aquaburza
Dobrý večer,
mnozí z vás si již pravděpodobně všimli,že zde v inzerátech je prezentována Jihočeská aquaburza.Ano,mohu klidně říci,že je to vše pravda a né pouze sranda...Po dlouhém hledání si troufnu říci,že jsem našli vyhovující prostory.Jedná se o Domov mládeže,ale hlavně školní jídelnu U Hvízdala 4 v Českých Budějovicích.Oslovili jsme několik chovatelů,mohu klidně i říci,že né každy má chuť jít hned do první burzy,protože neví do čeho vlastně jde,ale mohu nyní říci,že se našli i takový kteří to s námi "risknou" hned napoprvé.Zastoupena zde bude afrika,ramirézky,apistogrammy,skalárky,terčovci,mečovky,dánia,corydoras... a další.A samozřejmě krmivo,to zde bude mít firma Exot hobby.Myslím,že na první burzu to zní slibně...ale samozřejmě...nejvíce jde o VÁS,návštěvníky.Záleží na VÁS jestli burza obstojí a bude stát za to jí opravdu pravidelně pořádat.Jistě ne každý si asi přijde na své,ale pokud nyní obstojíme,určitě bude na dalších burzách i širší sortiment ať už čehokoli ze světa akvaristiky.Takže neváhejte a 17.4.2010 od 9.00 hod se přijdte podívat!!!!

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 2891x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14416-jihoceska-aquaburza