Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Starý kořen v jezírku

 

NápovědaFórum » Jezírka a venkovní nádrže  

Starý kořen v jezírku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2010 12:20 Muž frantisek [0] - ŽivorodkyRe: SlyDog
kořen - tak toho bych se nebál
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2010 10:26 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: SlyDog
Jinak v řekách jsou padlé stromy důležitou součástí ekosystému, které i když se samozřejmě rozkládají poskytují podklad spoustě druhům živočichů jako jsou například různí mechovci. Tito živočichové pomáhají kromě zvyšováním stability systému také značnému čištění vody.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2010 08:30 Muž SlyDog [0] - Jezírkové rybyRe: DonJuanKarlos
Jezírko už veliké je, zhruba 20kubíků, v nejhlubším místě má tak 1,7m..našel jsem takový střední, asi dubový kořen. Jen jestli to tam vůbec mám dávat, jestli je to k něčemu.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2010 20:06 Muž voko [9] - ŽivorodkyRe: DonJuanKarlos
Přesně tak. Ať to tam neshnije.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2010 19:49 Muž DonJuanKarlos [30] Re: SlyDog
jak bude jezírko veliké? Já toho na dně mám :-D Menší kořeny ale je jich dost a žádné problémy nepozoruji ;-) jen to chce vybrat kvalitní tvrdý dřevo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2010 19:40 Muž voko [9] - ŽivorodkyRe: SlyDog
Podle mně, pokud tam nedáš nějakého minitrpaslíka tak to bude to v poho. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2010 19:07 Muž SlyDog [0] - Jezírkové ryby – Starý kořen v jezírku
Zdravím. Začínám s venkovním jezírkem a někdo mi poradil, že by bylo vhodné na dno hodit nějaký starý kořen. Poskytoval by úkryt rybám apod. Chci ale občas dno odkalovat, a tak nevím, jestli by kořen nezavázel, a také jestli nebude dělat paseku. Je vůbec třeba a bude tam k něčemu? Díky za případné náměty a rady:-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Jezírka a venkovní nádrže • Zobrazeno 809x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14346-stary-koren-v-jezirku