Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde v Brně dělají lamino na míru

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Kde v Brně dělají lamino na míru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2011 21:28 Muž sollik [257] - Cichlidy – Bauhaus
Já si nechávám občas řezat lamino v Bauhausu. Ceny rozumné a hlavně platím jen to co si odnesu a nemusím kupovat celou desku a shánět truhlárnu kde to nařežou. Hranují ABS hranou za 30 Kč,-/m (cena i s materiálem). Jediná nevýhoda je, že nejmenší možný rozměr je 25x50 cm. Takže když potřebuju něco menšího tak si to pak musím doma ještě přiříznout a kvalita řezu už není taková jako na jejich profi-pile. Jo a ohranování ABS hranou je někdy potřeba drobátko doladit dlátem, ale to závisí na tom jak mají tu hranovačku seštelovanou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2011 20:42 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy
Baumax tam to taky mají řežou na míru je to sice dražší ale když nejde jinak..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2011 20:11 Lenicka1313 – Doporučení
Ahoj, já mohu z vlastní zkušenosti doporučit firmičku www.jacques.cz. U nich jsme si nedávno nechávali dělat novou postel a jde opravdu o velice zdařilou práci. Pokud budete chtít, zašlu fotky, každopádně ta postel je úžasná.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2010 10:42 JuraS Re: Leonardo
osobní zkušenost...objednaný nábytek na míru..zjistil jsem, že lamino bylo koupeno v obi a necháno tam nařezat a oni to jen složily....takže tam nařežou kde, co...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2010 06:43 Muž Zabacek [2] Re: Leonardo
No v podstate rezou ve vsech zahradnich marketech :-) ale zminoval jsi se o rozmerech to mozna bude ten problem, jak to ma bejt veliky? Jinak nez je objizdet je lepsi tam vzdy zavolat a zeptat se na konkretni rozmer pak je nemusis objizdet a jdes na jisto. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 22:20 Muž octavan [5] - CichlidyRe: Leonardo
Jestli chceš dám ti číslo na mého stolaře.Fajn kluk a hlavně nesrovnatelně nižší ceny oproti Bauhausu,Horbachu apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 21:03 Muž karelpavel [18] Re: bobek
A nebo KILI Šlapanice ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 21:01 bobek Re: Leonardo
Obi, Bauhaus, Hornbach.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 20:36 JuraS Re: Leonardo
v praze obi, hoernbach..divil bych se kdyby v brně tohle odmítli...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 20:35 Muž Leonardo [3] – Kde v BRNĚ lamino na míru..
Poraďte mi prosím, zda neznáte v Brně prodejnu,kde by mi na míru nařezali lamino desky..Ptal jsem se v Globusu, ale řekli mi, že kvůli bezpečnosti práci mi takové rozměry neudělají.. díky moc
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 1179x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14131-kde-v-brne-delaji-lamino-na-miru