Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kdy je vhodná doba vypuštění ?

 

NápovědaFórum » Jezírka a venkovní nádrže  

Kdy je vhodná doba vypuštění ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 19:54 Usine Re: XMartin
Špatný způsob vzduchování přes zimu v jezírku může mít velice špatné následky, pokud je umístěno v nejhlubší části nádrže. Míchat vodou není v této části žádoucí. Ryby můžou přes zimu normálně zmrznout. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 19:31 Muž XMartin [20] Re: sajfrdik
to vzduchováni bylo mysleno aby nezamrzala hladina :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 16:54 Muž sajfrdík [14] Re: mailo
proč karasum vzduchování.je to nejodolnější ryba jakou znam.ta přežíje i nemožný.normálně je tam dej. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2010 20:16 Muž mailo [14] - RostlinyRe: XMartin
Ja som tam daval karasy v january tri male k ostatnym ktore su tam celorocne a v pohode len je dobre ich nechat v dakej nadobe alebo v malom akva aj cely den vonku nech voda po troske vychladne a potom po trozke odlievat vodu z nadoby a prilievat tu z jazera asi kazdu pol hodinu. Aj ked je pravda ze v jazere mam vzduchovanie takze cast jazera nezamrza. Podla mna ich tam uz mozes dat kludne. Uz mrznut hadam nebude
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.03.2010 20:11 Usine Re: XMartin
Já bych to zas tak nepřeháněl a krmil tak ob den. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2010 19:17 Muž XMartin [20] Re: Usine
ty moje zerou jak strhane :) :) krmim je jednou denně , někdy se stane ze i dvakrat v urcite míře ale:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2010 18:28 Usine Re: XMartin
Jezírko máš dost velké, škoda že málo hluboké, moc bych je asi ani nekrmil, máš je jak je vidět někde na zahradě a jak začne létat hmyz tak mají o krmení postaráno. Já je mám celoročně na chalupě a když se nepřemnoží tak ani umělé krmení nechtějí žrát. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2010 13:38 Muž XMartin [20] Re: Kacoo
male??? tak to potom nevim teda, to mi jeste nikdo nerekl, jj je tam sice jen vodotrysk,potuček a jeste jeeden vyvod , dik ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2010 11:25 Muž Kacoo [10] - CichlidyRe: XMartin
muj nazor je ze to je male na karasky preci jen to neni rybka malych rozmeru a mas tam vubec nejaky filtr ? ta plisen muze byt i z toho ze se voda kazi jak krmis a je to moc maly prostor
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2010 10:01 Muž XMartin [20] Re: Breaker
no jsou to karasi zlatí + nějake zavojnatky, jo jo kolem 15 dubna je tam dám ,vyčistím jezírko a uvidím podle počasí, všem děkuju za odpovědi :) :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2010 12:28 Usine Re: XMartin
Nejhorší je pro ně doba aklimatizace. Musí si postupně zvyknout na studenější vodu a jiné chemické složení. Když je tem dáš hned, můžeš mít velké ztráty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2010 12:16 Breaker Re: XMartin
Co je to za karasi???Pokud něco obyčejného z říky tak je to snad uplně jedno,přes zimu je jich řeka plná....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2010 11:06 Bart Simpson Re: XMartin
já bych je tam dal až kolem dubna-května.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.03.2010 11:04 Muž sajfrdík [14] Re: XMartin
Karasy bych tam pustili kdykoliv.plíseň maj jenom z toho,že se jim setře sliz.takže si na ně moh sáhnout suchou rukou a má plíseň a nakazí ostatní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2010 20:00 Muž XMartin [20] Re: StrNd4
jo jo ,taky bych je tam rád měl ale mam tu smulu že jezírko je jen 51-52 cm :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2010 19:53 Muž StrNd4 [15] - CichlidyRe: XMartin
Pockal bych asi az bude trosku vetsi teplo...Ja je mam v jezirku celorocne a bez problemu ale ja mam jezirko hluboky neco pres metr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2010 19:17 Muž XMartin [20] – Vhodná doba vpuštění ?
Zdraavím, chtěl jsem se zeptat zda by mi někdo poradil vhodnou dobu vpuštění karasů do mojeho půl metru hlubokého jezíírka???:) minulý rok jsem to dost uspěchal a dost rybek pošlo na plíseň :) díky ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Jezírka a venkovní nádrže • Zobrazeno 2009x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14080-kdy-je-vhodna-doba-vypusteni-