Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Změna barvy vody během dne

 

NápovědaFórum » Voda, přípravky na úpravu a testy  

Změna barvy vody během dne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 18:05 Muž Peerwulf [9] - Raci, krabi, krevetkyRe: romant
Je to z jednoho úhlu. každý den stejné...zajímavé no, nevím čím to může být.
to Dvorak-jak už podotkl Eff slunce mi do pokoje svítí v tomhle ročním období asi jen 6 hodin denně a z toho hodinu na kvárko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 17:36 Muž Eff [417] - RostlinyRe: Peerwulf
Tipuju optický klam způsobený světlem. Pokud by to mělo být jinak, naber do ruzných skleniček vodu z nádrže ráno, v poledne a večer a porovnej je pod stejným světlem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 17:32 R Muž romant [27987] Re: Peerwulf
Tu změnu barvy sleduješ stále z jednoho pohledu(úhlu)? Já když se na akva, do akva podívám z různých úhlů pohledu, tak mám taky dojem, že se barva mění. Ale kdybys tu otázku nenastolil, tak bych se podívat nešel. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 16:45 Muž Eff [417] - RostlinyRe: dvorak
Země se točí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 16:17 Muž dvorak [94] - RostlinyRe: Peerwulf
Jak na ní může svítit chvilku za den ne přímo?BuĎ na ní svítí,nebo ne,si myslím
Jinak jen potvrdím že od kořena to není,bylo by to žluté
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 15:29 Muž Peerwulf [9] - Raci, krabi, krevetkyRe: Eff
Od okna je asi 3 metry a svítí na ní jen chvíli během dne a to ne přímo. Dřevo mne taky napadlo,a le tam by e ta barva neměla střídat během dne ne??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 14:34 Muž Eff [417] - RostlinyRe: Peerwulf
Jak daleko je ta nádrž od okna?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 14:25 Dusyk Re: Peerwulf
Nebude to zafarbenie od koreňov. To najskôr pôsobí žlto až neskôr hnedo. Ale zelena a siva farba s tým mať spoločné nič nebudú.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 12:02 Muž Peerwulf [9] - Raci, krabi, krevetky – změna barvy vody během dne
Zdravím, chtěl bych se zeptat, během dne se mi barví voda. Ráno je nazelenalá, během dne pak zežloutne až zhnědne a večer je do šedá, není to žáden zákal, ve vodě nic neplave, prostě barva vody. nevím čím by to mohlo být a jak se toho zbavit. Vodu měním jednou týdně 30% a dělá to hned druhej den. nepoužívám, žádne hnojení nebo chemii. Díky za rady

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Voda, přípravky na úpravu a testy • Zobrazeno 775x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13669-zmena-barvy-vody-behem-dne