Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Controller 2

 

NápovědaFórum » Technika » Osvětlení 

Akvaristik.eu

Controller 2
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 11:23 Muž Wrata [21] – Patice
Koukal jsem na tenhle sestaveu v Hornbachu, tedy od Hagenu,ale je to to same.. ty patice ani nahodou nevypadaj vodotesne. To futro do ktereho se zasunuje zarivka se v patici vrkla jak prase v chlivku..

Podle obrazku vypada daleko lepe, co se tyce vodotesnosti ta sestava od Arcadie :
www.akvarista.cz/…

viz obrazek patice : www.akvarista.cz/…..
akorat pro mne zrovna nemaj 1*30W :( asi to budu muset bastlit z dilu sam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2010 07:16 JuraS Re: pleksik
nebo..nebo...nebo..variant je povícero...mě například držípatici na trubici plastový držák používaný na držení trubek..buď na vodu nebo elektro..nevím..koupeno normálně v hoernbachu za pár kaček..drží to zářivku samo o sobě festovně a ještě to má zámek...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 22:24 Muž pleksik [2] Re: Albi
nebo to může stát na krycích sklech...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 21:26 pansuu Re: Albi
Taky jsem přidával. Plastový kryt jsem provrrtal a držáky trubic přišrouboval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 21:23 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: Albi
Příchytky jsem přilepil na přední a zadní část krytu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 21:10 Muž Albi [0] - Afrika – připevnění na kryt
Čím jste to přidělávali jako přídavné osvětlení na plastový kryt?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 21:00 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: Dodin
Tak třeba na horní desku dělaného krytu, nebo jako přídavné osvětlení zespoda na stávající kryt s osvětlením. Zkrátka "na strop" nad akváriem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 20:49 Dodin Re: akvaristik
no dobre ale na jakou podlozku se pripevni?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 20:33 Muž akvaristik [274] - RostlinyRe: Dodin
Zářivky se nacvaknou do plastových držáčků, které se přišroubují k podložce. Patice jsou vodotěsné, předřadník je jeden na obě zářivky. Na obrázku je to docela dobře vidět:
www.akvaristik.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 20:17 Dodin – Controller 2
ahoj.chtel bych se zeptat na jakem principu funguje osvetleni Controler2?nikde nemuzu najit jak se to pripevnuje a kde se to dava.diky
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 780x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13665-controller-2-