Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nákup ryb v Praze a okolí

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Nákup ryb v Praze a okolí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2021 17:20 Muž Roger [1873] Re: Pavel50
Jak jsem psal, osobní zkušenosti mám jen ve Vivarium které mohu doporučit, Zoo Braník jsem byl na kukandu před dvěma lety a nebyl jsem 2x oslněn, nicméně podle recenzí zde si je chválí.
Prošel jsem hodně zverimexu a prodejců a po všech zkušenostech jsem usoudil, že si daleko raději dojedu 80km za nákupem do Vivaria kde jsem spokojen jak s přístupem tak s ploutvemi ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2021 17:12 Muž Pavel50 [30] Re: Roger
No ZOO Braník nevím nevím, od doby, kdy mi pan prodavač při nákupu chytal otíky rukou a přimačkával je přitom na sklo s tím, že jsou tvrdí a něco vydrží, jsem ztratil humor a důvěru.
Doporučuji tu burzu na Pankráci, v poslední době jsem tam byl 3x a nakoupil jsem ryby a další a nemám pocit, že bych byl nějak více ohrožen než třeba při nákupu v obchodě s potravinami nebo v nákupním centru, všichni nosí roušky.
Když vidím akvária v různých zverimexech, tak jsem někdy docela zděšen a nákup na té burze se mi zdá lepší. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.12.2021 14:52 Muž Roger [1873] Re: blotchenfisch
Ještě v Neratovicích pan Urban, má vlastní odchovy ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2021 13:38 Muž kus [200] - RostlinyRe: blotchenfisch
V sapě je vietnamec a má napohled zdravé rybičky. Akvaristika se jmenuje Ankvar a je za tamdou. Sám jsem čuměl. Záleží co chceš. Neonky a červenohlávky mrštný, skaláry a ještě i něco, ale já nerybičkář jsem ty akvárka jen přelítl očima, jen jsem zkoumal pohledem tu krupici a jiné známky nemocí. Dal jsem sem odkaz v sekci obchody. Jo a mají až od jedenácti do sedmi včetně neděle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2021 12:14 Muž Roger [1873] Re: blotchenfisch
Ahoj, zoo Braník (osobně tam nejezdím, ale má od zdejších výborné reference) nebo z osobní zkušenosti Vivarium Mělník ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2021 09:16 blotchenfisch – kde v Praze koupit rybičky ?
Ahoj, kde v Praze koupit rybičky ? Nechce se mi teď v covidu moc na burzu na Pankrác :-)
Koupil jsem neonky v Super ZOO a dával jsem je dva měsíce dohromady ... plíseň i krupička, bohužel se to projevilo až v karanténě :-) Můžete mi doporučit nějaké obchod kde mají opravdu zdravé rybičky ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2021 18:59 jirkazvire – cichlida mnohotrnná
Marně sháním párek (příp. samce a 2 samice) Cichlidy mnohotrnné v Praze a okolí. Uvítám jakýkoli kontakt na prodejnu (ZOO Braník, Aquascape, Ajax, Happy Zoo, Profiplants, Juwel - nevedou),nebo chovatele.
Díky, Hübsch.
(tel.: 728850515)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2021 19:27 Žena Muffy [55] – Ballon molla
Sháním ballon molly, nejlépe v barvě dalmatin (bílá s černými flíčky). Nevíte, kde by se v Praze daly sehnat? Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2021 19:24 Žena Muffy [55] Re: shotik
Myslím, že je má rybičkář v Karlíně:
www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2021 18:41 Muž 4Sima [1894] Re: shotik
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2021 18:36 Muž shotik [60] - Mořské ryby
Nemate nekdo tip kde sehnat razborky bornejske v Praze ? Byl jsem v hornbachu ale maji pouze skvrnoocase :(
Rybu za 50 taky neshanim

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2016 11:39 Ji333 Re: MonterMonty
To já právě koukal na ČM v Hornbachu, kde měli dvě Peckoltia vittata podle štítku, ale vypadali dost jinak a byli takový bez života.
Takže v Praze spolehlivý zdroj jen Braník?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2016 06:10 Muž LiborSprysl [9015] Re: MonterMonty
Kdybyste chtěl zkoumat proč ten velký nesouhlas, tak za tohle - - tuším že jsou zásobováni odněkud z Německa - no ti sem moc kvalitní ryby neposílaj - z Německa naopak téměř vždy odejdou ryby kvalitní, jen po té cestě do obchodu vypadají možná trochu hůře... Ale to nebude vina ani Německa, ani ryb.... ;-) :-P ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 20:49 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: NHKG
No, to je rozhodně důvod proč bych zrovna elka nekupoval naslepo , ale to je asi jako s každou rybou, když chci pořádnou a ne chcípáka, raději si dojedu kam je potřeba
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 20:32 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: MonterMonty
Doprava + termobox - skoro všude 300Kč.
Ale jak píšeš, je problém s určením druhu. Často to obchodníci mají špatně označené a pak pošlou něco jiného. Případně pošlou ryby v tragickém stavu, pomotají samce se samicí a podobně. Je lepší koupit osobně, ale ne každý chce a má možnost jet 300km pro rybu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 20:27 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: NHKG
Tak samo eshopů je všude dost , otázka je co ti za ten litr pošlou- k tomu pošta a termobox - to se vyplatí jet i na Moravu a sám si vybrat smich ,ale nic ve zlém stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 20:22 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: MonterMonty
Zas tak tragicky bych to neviděl. Kousek od Prahy je Vivarium (Mělník), tam dycky pár pěkných eLek měli. V Bráníku asi taky něco bude. Ale je pravda, že při ceně eLka už ty 3 stovky za dopravu nikoho nezabijou a pak si může u velkých obchodníků vybrat z mnohem širší nabídky.
L134 jsem viděl jen tady: www.gigaexotic.eu/…
Cena vysoká a ne úplně spolehlivý prodejce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -3   17.06.2016 19:34 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: Ji333
Na akvaristiky zapomeň , jednou jsem je viděl v Hornbachu v Čestlicích a nešel bych do nich ikdyž mě svrběly ruce , byli podle mě moc prťaví a myslím jen za 110, ani barvy se mi nezdály - tuším že jsou zásobováni odněkud z Německa - no ti sem moc kvalitní ryby neposílaj , hledej v inzerátech ale většinou co koukám tak to jsou mimopražští
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 06:25 Ji333 – L-ka
Dobré páteční ránko, neví někdo kde se v Praze má cenu koukat po Lkách? Ideálně L134, předem dík za info

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2015 14:13 Muž Maaara [95] Re: shotik
V Hornbachu v Řepích je pěkná akvaristika, mají je tam za 80,- kus. Doplňoval jsem nedávno hejno, mají je pěkné a zdravé.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2015 14:03 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: shotik
Tak se na burze těch prodejců poptej a třeba by je mohli vzít na příště. Jinak 120 v kamenný akvaristice taky není nic neběžnýho, když je pořídí dejme tomu za 80 od překupníků... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2015 10:53 Muž shotik [60] - Mořské ryby
Obnovím téma: také sháním Razborku Galaxy - Danio Perlové. Netušíte někdo kde za přijatelnou cenu ? viděl jsem je i za 120kč což mi přijde teda extrem.

Mrknul bych o víkendu na burzu na Praze 4 ale obávám s eže to je tak specifický požadavek že tam nebude k dostání

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2014 08:57 Muž arnošt [37] - Rostliny – poptávka
nevíte někdo, kde levně sehnat galaxyny? na Pankrác jezdil pán kolem 50-tky a měl je za třicet kaček, ale nedokážu na něj nikde sehnat kontakt. tak kdybyste někdo věděl o koho jde, nebo jste měli sami k nabídnutí, tak budu moc rád... díky Vláďa

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2011 14:55 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidyRe: MartinLhota
Jako velmi rozsáhly obchod je Miga, jsou schopni dodat snad vše možné počínaje rybami a technikou konče. Mají e-shop i kamenný obchod v Malešicích. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2011 11:35 Muž MartinLhota [0] – MartinLhota
Nevite, kde se daji v Praze koupit pekne velke skalary? Mel bych zajem o ctyri zlatohlave a popripade dve cerne. Obesel jsem par akvaristik a nikde nic. Pokud mozno za dobrou cenu. Uz jsem za ne utratil par tisic a pak prijde jeden karambol (porouchany kotel v baraku) a je po nich :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 18:42 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: joska343
Tak ten ti je neprodá,je to srdcař,a je schopný se na ryby jet i podívat,v jakých podmínkách žijí. Co jsem postřehl z několika vláken,máš nádrž 360 l,ale filtraci,byť zdědnou,jen do 250 l,to bude problém i při normálním zarybnění.Byla by škoda,umořit takové krásné ryby jen proto,že je chceš,ale nedokážeš jim vytvořit odpovídající podmínky.O tom akvaristika není... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 18:40 joska343 Re: Romy
360 l je čistejch....stejně bych do toho šel....kdyby jsi mě dal kontakt na někoho kdo je mí byl by jsem ti vděčen...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 18:35 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: joska343
I na pár se počítá nejméně 500 l,těch tvých 360 l asi nebude čistá litráž...,ale i kdyby byla,stejně je to málo,ale je to jen na tobě... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 17:16 joska343 Re: Romy
No bohužel větší nemám...ale stejně bych je chtěl..když tak menší počet ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 17:11 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: joska343
To je na frontosy málo. :-( Ideálních je 800-1000 l na skupinu 1M 3F.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 17:03 joska343 Re: Romy
Mám 360 l nádrž...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 16:54 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: joska343
Jen se zeptám,do jak velké nádrže půjdou?Znám člověka,co je dělá,ale sám se zajímá,jaké podmínky budou ryby mít.Pak mu ev.zavolám,a cenu/velikost pošlu osobním vzkazem.Ani nevím,kolik mladých teď má.Nic neslibuji,je to věcí jen domluvy.Jde o Cyphotilapia frontosa blue zair moba.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 16:37 joska343
Neměl by někdo na prodej tlamovce čelnaté / cyphotilapia frontosa / ? Měl bych zájem asi o 10 ryb...Jsem z Příbrami, ale dojedu si pro ně...nejradši do Prahy..pište na mailto:jossed343@seznam.cz nebo dejte kontakt sem...Zdravím a na shledanou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 16:04 tomchamik Re: MartinLhota
nějaké kakadu mám,ale v neděli nebudu na Pankráci,musel bys na Žižkov.
A mřenky máme taky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 13:31 snekac Re: MartinLhota
Mřenky nádherné k prodeji určitě k budou.Rezervovat si je můžete na tel.605 886 537
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2010 10:47 MartinLhota
Nevite nekdo zda se daji na burze na Pankraci koupit mrenky nadherne a cichlidky kakadu?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 23:59 Muž mlynář [473] - CichlidyRe: LiborSprysl
Míla Kolařík má právě teď pěstírnu v komplexní přestavbě, v sobotu 11. prosince ale bude na Vánočním akvatrhu v Úvalech u Prahy Pepík Chmelař a ten má vždy docela slušnou nabídku Malawi a dá se s ním ještě lecos domluvit. A možná přijede s tímhle sortimentem i někdo další.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 19:02 Muž LiborSprysl [9015] Re: gennaro
fa Škopek, Mášová - tuším Kralupy či Úžice, Míla Kolařík - Úvaly. Obchody - Nuselská, Braník...no chce to hledat:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.09.2010 18:51 Muž gennaro [8] - Afrika – Kde sehnat Malawi ryby blízko Prahy?
Existuje pěstírna akvarijních ryb z jezera Malawi blízko Prahy? Zatim jsem našel vždy jen pár ryb v akvaristikách a ani na burze jsem nebyl o moc úspěšnější. :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 23:31 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Pagi
Nejen na Pankrác(ryby a rybičky),ale Radek pravidelně chodí do Čumpelíkovy na Prahu 8.Zavolej a uvidíš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 23:13 Muž Pagi [13] - Raci, krabi, krevetkyRe: Romy
myslíš na tu burzu ryby a rybičky ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 22:39 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Pagi
Zkus kontaktovat Radka Blaška,doveze ryby na burzu.
Kontakt: hypancistrus-aquarium.wz.cz/…

Nabídka: hypancistrus-aquarium.wz.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 22:17 PPro Re: Pagi
Dlouho jsem je nikde v Praze neviděl. Na PET shopy v obchodních centrech a Hornbach bych raději nesázel, tak mne napadá jedině Gutovka nebo Dejvická, kde se občas něco zajímavého objeví
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 21:29 Muž Pagi [13] - Raci, krabi, krevetky – Cichlidky Praha
Poraďte prosím, kde v Praze koupím Cichlidky kakadu double red případně agassizovu. Jedu tam zítra, nechci se vracet s prázdnou :( (krom Nuslí, tam ted nemají) díky

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 2148x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13437