Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Pojištění techniky a ryb

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Pojištění techniky a ryb
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2010 15:58 Žena tatrovka [8] Re: frantisek
zatím jsem oslovila asi šest pojišťoven, jedna už mě odmítla, tak uvidíme co ty ostatní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2010 15:48 Muž frantisek [0] - ŽivorodkyRe: tatrovka
dneska se dá všechno pojistit, takže to nebude žádnej problém
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2010 13:42 sokar Re: tatrovka
Ohledně pojistného už jsem se před pár měsíci pídil taky.
Nejdřív sem musel nechat vypracovat znalecký posudek na ryby, ve kterém bylo zhodnoceno o kolik ryb se jedná, přesné zařazení a popis jednotlivých ryb.Dále ceny na evropských trzích a ceny v tuzemsku.Dále taky kolika let se dožívají,jakými trpí chorobami,co jsou za pohlaví apod.

Pak sem teprve mohl žádat pojišťovny o vyjádření.
Oslovil jsem jich 7 největších v republice a výsledek byl, že žádná do takového rizika nepůjde.
Takže kdyby někdo našel ochotnou pojišťovnu, tak ať se mi ozve.
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2010 12:54 Muž filipsi [1295] Re: tatrovka
Myslim, ze ryby jako celek domluvit nepujdou (pocet a druhy se stale meni) . Dalo by se o tom urcite uvazovat na nejakych konkretnich chovnych parech, atp, ale pojistne by urcite bylo v takove vysi, ze to nebude stat za to.
(+ dokazovani pojistne udalosti a jejiho zavineni tak slozite, ze do toho nikdo nepujde.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2010 12:07 Žena tatrovka [8] Re: Uli
to se asi nebude vztahovat i na ryby, nebo myslíš že jo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2010 11:24 R Muž romant [27982] Re: tatrovka
Řekl bych, že to nebude o pojišťovně, ale o výši pojistnýho. Podle mě je možný dostat nabídku od většiny pojišťoven. Možná, že taková individuální pojistka bude pro pojišťováka zajímavější, než současná pojistná klasika. Stejně jako ve všem to bude o lidech a jejich shopnostech a ochotě se zamyslet. Třeba se pletu a pojišťovák koukne do tabulky, zadá parametry, stiskne tlačítko a je hotovo. Bude to chtít asi oslovit několik pojistných ústavů a poptat se tam. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2010 11:19 Muž Uli [17] Re: tatrovka
Podle mě by se to zahrnovalo do pojištěni vybavaní firmy...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2010 11:12 Žena tatrovka [8] – Pojištění techniky a ryb
Chci se zeptat, jestli je nějaká pojišťovna u které je možné si pojistit techniku, vybavení, ryby a tak. Kdybych to chtěla dělat ve velkém, tak by mě to docela zajímalo

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 673x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13305-pojisteni-techniky-a-ryb