Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaká je to cichlida

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Copak je to za rybičku ? 

Akvaristik.eu

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Jaká je to cichlida
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2017 22:25 Muž @ MatoXP [0] Re: NHKG
NHKG napsal: Vypadá to jako mladý: rybicky.net/atlasryb/vrubozubec_pavi

Celkom to sedí, akurát žral salát a komárých lariev sa ani nedotkol. Zas mu chutili Hikari mikropalety a nechutilo to klasické vločkové krmivo. Musím si o ňom niečo načítať... to je zas deň ne Díky moc!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2017 22:15 Muž @ NHKG [2348] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: MatoXP
Vypadá to jako mladý: rybicky.net/atlasryb/vrubozubec_pavi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2017 22:13 Muž @ MatoXP [0] – Čo je to za ryba?
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahoj, neviete mi poradiť, čo je to za rybu? Ďakujem!

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2017 20:04 R Muž @ LiborSprysl [8666] Re: LeRi
H.nicaraguensis
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2017 20:01 Muž @ LeRi [85] Re: LiborSprysl
Tak povídej Hypsophrys nicaraguensis ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2017 17:28 R Muž @ LiborSprysl [8666] Re: LeRi
Špatný tip a nejsou vyhublé...vypadají docela slušně... ;-) ahoj
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   07.10.2017 15:51 Muž @ LeRi [85] Re: Martin
Tipuji Archocentrus multispinosus ale jsou nějak vyhublé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2017 15:45 Martin – Copak je to za ryby?
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Velký na první fotce má cca 10cm a menší na druhé fotce cca 8cm.
Lepší foto se mi zatím nepovedlo.
Zachránil jsem je dneska z jedné "žumpy".

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.09.2017 00:07 Muž @ rudolf [3492] Re: fingerstyle
A ještě tady:
www.aquatab.net/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.09.2017 18:26 Muž @ RAP [2165] Re: fingerstyle
www.aquatab.net/…
Ono podle mne se většinou jedná o křížence.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2017 18:05 fingerstyle
Zdarec. Uvažuji o Herus Severus a ve zveráku jsem dnes narazil na Herus Notatus... Bohužel paní prodavačka mi nebyla schopna zodpovědět jestli H.Notatus je jen jiné označení pro H.Severus, nebo jsou to dva rozdílní kančíci. Na netu jsem taky nic nenašel. Může mi v tom někdo udělat jasno....
Reklama

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.08.2017 21:18 R Muž @ LiborSprysl [8666] Re: RAP
Hodně multicolor... možná něco málo k tomu... ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.08.2017 14:45 Muž @ RAP [2165] Re: martinCA
Zkus druhy Pseudocrenilabrus.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2017 10:27 Muž @ martinCA [33]
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku zdravim, tusite niekto co je to zac?

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2017 17:20 R Muž @ LiborSprysl [8666] Re: michael009
Já vím, že je to ona... ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2017 17:16 Muž @ michael009 [0] Re: LiborSprysl
jo, je to ona. Díky moc :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.01.2017 13:42 R Muž @ LiborSprysl [8666] Re: michael009
Uaru určitě nee, koukněte na Heros...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2017 13:12 Muž @ michael009 [0] – Uaru fernandezyepezi???
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Zdravím, mám v aqua tuhle rybičku a nevím co je zač. Kdysi mi ji daroval kámoš, ale už se s ním nemám jak spojit, takže nevím název.
Na googli sem hledal fotky cichlid a na podobá se mi len na jedinou-Uaru fernandezyepezi.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.10.2016 07:44 R Muž @ LiborSprysl [8666] Re: Urtman
No právě že nemám no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2016 01:30 JoKa Re: LiborSprysl
Já věděl Libore, že budete mít radost... X-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2016 14:26 R Muž @ LiborSprysl [8666] Re: Urtman
Pepo hrozný odhad... to jste na fotku kouknout nemohl...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2016 14:14 R Muž @ LiborSprysl [8666] Re: Dolorka
No nijak zvlášť by se neuklidnila v páru... je to docela dost velká rybka a k ostatním dost nekamarádská... zahnízdí a s mláďaty bývá docela dost divoká...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2016 14:12 R Muž @ LiborSprysl [8666] Re: RAP
RAP napsal: NHKG napsal: Podle tvaru těla to je asi menší kančík. Kančíci dost mění zbarvení podle nálady, ale taky si myslím, že to bude Cryptoheros cutteri.
Každopádně být tebou, tak tu rybu okamžitě vrátím kde jsem ji koupil. Není to druh za který jsi platila a nehodí se do společenského akvária.

100% souhlasím! Cichlidka baenschova to rozhodně není, žádná Apistogramma. Možná by to přesně určil rybicky.net/profil/16515 . ;-)

Určil, cutteri zcela jasně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2016 14:03 Muž @ Pepan [4156] - RostlinyRe: Maq
Maq napsal: Já nevěřím svým očím. Prodat úplně jinou rybu! To je teda svinstvo.
Já jsem jako mládenec uhrovitý zažil, že mně prodavač vnutil dvě samice jako pár, ale prodat úplně jinou rybu, to je fakt síla. rozzureny

Já kdysi jako mladík předuhrovitý dopadl ještě hůř. V jedné ostravské akvaristice mi prodali šest samic T. lalius s tím, že se tam určitě nějaký sameček najde, že ještě nejsou vybarvené. Bylo to v době, kdy tato ryba byla vzácnost a dopárovat to odjinud bylo pro malého kluka vlastně nemožné. Prosím O.T.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2016 13:51 Muž @ Maq [1881] Re: Dolorka
Já nevěřím svým očím. Prodat úplně jinou rybu! To je teda svinstvo.
Já jsem jako mládenec uhrovitý zažil, že mně prodavač vnutil dvě samice jako pár, ale prodat úplně jinou rybu, to je fakt síla. rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2016 13:39 Dolorka
Děkuji za pomoc, opravdu to vypadá na kančíka, do obchodu se mi ji vrátit nepodařilo, tak kdyby měl někdo z okolí Humpolce zájem... Měří 8cm, je neskutečně rychlá,honí skoro všechny ryby v akváriu, jen nevím pohlaví, třeba by se uklidnila, kdyby měla partnera?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.10.2016 12:05 Muž @ RAP [2165] Re: NHKG
NHKG napsal: Podle tvaru těla to je asi menší kančík. Kančíci dost mění zbarvení podle nálady, ale taky si myslím, že to bude Cryptoheros cutteri.
Každopádně být tebou, tak tu rybu okamžitě vrátím kde jsem ji koupil. Není to druh za který jsi platila a nehodí se do společenského akvária.

100% souhlasím! Cichlidka baenschova to rozhodně není, žádná Apistogramma. Možná by to přesně určil rybicky.net/profil/16515 . ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.10.2016 09:40 Muž @ NHKG [2348] - Jihoamerické Cichlidy a eLkaRe: Dolorka
Podle tvaru těla to je asi menší kančík. Kančíci dost mění zbarvení podle nálady, ale taky si myslím, že to bude Cryptoheros cutteri.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.10.2016 08:41 Dolorka - Jihoamerické Cichlidy a eLka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.10.2016 08:10 Muž @ RAP [2165] Re: Urtman
To bych neřekl, ale ona to asi bude Cryptoheros cutteri.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   28.10.2016 01:45 JoKa Re: RAP
Zrovna s Tebou se přít Vlasto nechci, ale na mě ta fotka působí spíš jako samice nějaké zprzněné agassizi...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.10.2016 01:07 Muž @ RAP [2165] Re: Dolorka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2016 16:18 Dolorka – Co je to za cichlidku?
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Zdravím, poradíte, o jaký druh cichlidky a pohlaví se jedná? Koupena jako ramirezova gold, ale dle fotek na google nevidím podobu. Děkuji

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2016 19:36 Muž @ drsnake [12]
moc díky všem za help. ,mražené už dostávají a sud mam plnej, takže se taky chystam a doufam že se kakaci trochu proberou.ten druhej co není na fotce je ještě menší...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2016 13:56 ioopp Re: Xpe
jj hned to vypadá jinak, když je ryba focená bez stresových barev :-) no škoda... čekal jsem trochu jiného pestřence stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2016 13:43 Muž @ Xpe [68] - Paracheirodon axelrodi & Otocinclus affinisRe: drsnake
Jsem rád, že jsem se nemýlil, že jeto pestřenec červený. Cichlidka kakadu mi moc samce nepřipadá nemá žádné barvy, spíš je to samička ale kdo ví. :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.07.2016 13:28 Muž @ bago [5] - AmerikaRe: drsnake
Podla tej fotky to vypada na samicu/e kakadu double red ,chrbtovu plutvu maju subeznu.Samec je podstatne vacsi, krajsie vyfarbeny a na chrbtovej plutve ma vyrazne pretiahnute prve vybezky(paprsky) www.youtube.com/…
Davaj im mrazene patentky a teraz cez leto mozes zive komarie larvy ak mas moznost, sa ti ,,preberu" palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.07.2016 10:32 Muž @ Ji333 [3] Re: drsnake
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ten kakadu, pokud to je teda kakadu, nemyslím si, by byla samička. Samec roste hodně rychle, 2-2,5 krát větší než samička a má velkou hřbetní ploutvy až k ocasu.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2016 10:20 Muž @ drsnake [12] Re: bago
děkuji ti.) podle popisu by to měl teda být sameček? když se koukneš na sestavu mejch obyč ryb neměl by být problém? Měl jsem snahu držet se amazonie a ameriky.Zda mám shánět samičku nebo to chudák bude zvládat sám:)
Byl původně v akvaristice s 2 kusy kakadáka(pravděpodobně samičky zda z té fotky poznáš lépe), ale oba jsou to taková chcípáčci, tak nevim zda je teda trochu neutiskoval. Ve 200L vypadá, že si ted žije v klidu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2016 10:09 Muž @ bago [5] - AmerikaRe: drsnake
Na tych prvych dvoch fotkach mas na 100% Pelvicachromis pulcher www.youtube.com/… a ta tretia fotka je apistogramma kakadu ( drviva vacsina druhu apistogramma ma cez oko krizom ciernu ciaru)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.07.2016 09:21 Muž @ drsnake [12] Re: ioopp
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku zatím díky, až se přestane bát a vyleze z kamenů, tak vyfotím lépe.podle hromady fotek co jsou v galerce mi to připadalo trochu jako Apistogramma paucisquamis, ale fakt nevim

tak vylezla

na 3 fotce by měl bejt jeden takovej mrzáček kakadák

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.07.2016 19:12 ioopp Re: drsnake
Čau, zkus i fotku z akva. Pelvicachromis to je určitě, ale jako běžný pulcher to nevypadá :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2016 18:37 Muž @ Xpe [68] - Paracheirodon axelrodi & Otocinclus affinisRe: drsnake
V žádném případě to není cichlidka kakadu, přikláním se k Vipovi že jeto pestřenec červený.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.07.2016 16:11 Muž @ Vip [28] - Amerika
Ahoj. Mě to přijde jako pestřenec červený ...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2016 16:07 Muž @ drsnake [12] – dostal jsem rybku
Fotka k příspěvku ale nejsem si moc jistej zda to je Cichlidka kakadu ? poradí mi prosím někdo? vyfotil jsem při přendávání z karantény, tak pokud je to blbá fotka, vyblejsku ji až zahlídnu v akva u skla. nemá tu typickou hřbetní ploutev

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.03.2016 18:32 ioopp Re: Sstevo
Nechyběl by albínovi pigment v oku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.03.2016 15:50 Muž @ Sstevo [2] - akvarium ako v amazonke
Možno to nieje red spotteed ale albín uvidí sa vo viššiom veku

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2016 16:19 asd - akvarium ako v amazonkeRe: Grond
ano je to Heros 'red spotted' ano
je dobré se při objednávkách vyhnout českým názvům...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2016 15:08 Muž @ Grond [13] – kančík červený nebo kančík červenooký
Fotka k příspěvku Dobrý den,
objednal jsem si před týdnem na burze Kančíka červeného, Hypselacara temporalis.
Nikdy jsem mladé rybky neviděl a když jsem je dnes přebíral, byly vy stresu a vybledlé, takže jsem je prostě vzal jak byly.
Teď, když se na ně dívám, nic bych za to nedal, že to je Kančík červenooký Red spotted, Heros severum.
Dovedl by mi to někdo, kdo tyhle ryby zná a ví, jak mladé rybky vypadají, pomoct je identifikovat?
Děkuji
David

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   18.08.2015 15:37 Muž @ RAP [2165] Re: Hansel
Honzo, pokud si dobře vzpomínám, tak by měly být 3 barevné formy - žlutá, červená a zelená. Dnes už budou mezi sebou prokříženy.
Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] ...... 7 8

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby Přidat příspěvek • Zobrazeno 10006x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/13187-jaka-je-to-cichlida