Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Zářivkové patice BJB27.660

 

NápovědaFórum » Technika » Osvětlení 

Akvaristik.eu

Zářivkové patice BJB27.660
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 23:12 Muž toms [0] - Rostliny a krevetkyRe: grizly
no a jak jsito objednával přiobjednal sis i těsnění v tom obchodě jsem se už ptal nato těsnění ale poslal mi odkaz na těsnění ale na patici G13 tak nevím zda to je to pravé ořechové :-) podle mě asi né ale těsnění na patici G5 jsem tam nenašel asi jsem slepý nebo toje jedno nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 20:51 Muž Lucky005 [197] Re: toms
kupoval jsem tady, ale osobne, nevim kde to maji v ceniku.
www.janca.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 19:23 Muž grizly [145] Re: toms
Obědnával jsem je tam před vánocema. Napiš jim a dozvíš se víc.
www.bbelektro.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 13:05 Muž radek1 [4] - RostlinyRe: toms
Mají je v www.emas.cz cena za patici,matici a těsnění něco kolem 50,-a patice pro dvě trubice vyjde okolo 75,-kc,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 13:01 Muž toms [0] - Rostliny a krevetkyRe: Zabacek
No právě že je nemůžu nikde sehnat a za ty peníze co jsimi poslal ten odkaz mi výjde levněji arcadie jako mají je v nabídce i jiné obchody ale nejsou skladem tak jsem chtěl vědět zda nikdo neví zda se třeba někde v ostravě neprodávaji v normálnim elektře abych i ušetřil za poštovné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 07:05 Muž Zabacek [2] Re: toms
No neco malo o osvetleni vim, ale takovymhle typu jsem zatim jeste neslysel. Na jaky typ trubice by to melo byt. Zkus poslat nejaky udaje k svetelnemu zdroji (zarivce) a nebo neco co by to mohlo priblizit kouknu se jestli neexistuje nejaka alternativa. Mozna by byla dobra i fotka s dopsanejma rozmerama.

Aha uz jsem to nasel BJB je vyrobce a 27.660 bude asi katalogove cislo

www-1.bjb.com/… zahranicni odkaz asi na vyrobce

www.svitidla-osvetleni-elektro.cz/… cesky odkaz na prodejce ale podle me by se to melo dat v pohode sehnad v nejaky lepsi elektre pod oznacenim G5 ale jeste si to over. Je to vodotesny a prachotesny !!! Vtom bude ten problem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2010 01:17 Muž toms [0] - Rostliny a krevetky – zařivkové patice BJB27.660
zdravím chcise zeptat zda nevíte kde v ostravě sehnad patice BJB27.660 nebo na internetu dík za rady.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 1122x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13031-zarivkove-patice-bjb27660