Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr Eheim 2075

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Filtr Eheim 2075
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2020 19:29 trichopter Re: Sid
Vdaka za odozvu.Filter som nechcel čistiť len tak náhodou.Čítam že filter môže bežať aj pol roka rok bez zásahu čistenia.Mne ale niektoré ryby predtým uhynuli,už to bolo v čase ked tieto čiastočky plávali v akvariu.Výpulené a oči a nikektoré ryby chytili asi vodnatieľku,zježili sa im šupiny.preto som vyčistil filter po asi 3-4 mesiacoch. Vodu mením čo dva týždne cca 30-40 litrov z 220 litrov vody.Niekedy tak jednu tretinu.
Akvárium má rok a 4 mesiace koreň to hádam už nebude.Ale hadice čistené neboli ešte vôbec.
Je na nich nános rias ale sú v pohode priechodné uplne v pohode ,tie asi budem čistiť. Aj na hladine pláva ten bordel.
Ehim substraty je trochu vidno že sa guličky trochu rozpadali tak som ich prepláchoval ,to neviem či v tom bude problém.ale je zjavne že filter to nezachytáva to mi je divné ,akva mám už teraz zakryté iba sklom ,kde ale sú v rohoch otvory kludne by ryba vyskočila a vyhodil som kryt dvierka kde som mal nainštalovane stare svetlo. Teraz mám Chihiros.tak či nepadá prach a to by mohol byť dovod.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.11.2020 13:14 Muž Sid [6629] - RostlinyRe: trichopter
...po vyčisteni filtru a novej vate v akvariu plávaju male mikročastice... Nepomohlo vyčistit filter a vymena novej vaty...
Co kdybyste zkusil nechat filtr v klidu pracovat? Třeba i pár měsíců?
Kdysi jsem tu měl fotky útrob filtru TetraTec Ex po sedmi letech nepřetržitého provozu.
Otevřel jsem ho ze zvědavosti, ne nutnosti. Nitrifikace probíhala, průtok dostatečný, akvárium v pohodě. :-)
Nenabádám k následování, jen doporučuji k uvážení nechat filtr v klidu dělat to, co má.
Myslím si, že funkční média, resp. na nich usazené organismy, mají schopnost zachytit i makroskopické částice.
Za vyzkoušení nic nedáte.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2020 04:15 Muž nekdo [353] Re: trichopter
začal bych vyčištěním hadic

další možnosti jsou - barva - kořen... dá se to ozkoušet jestli to dělá on tak, že ho dáte do nějakého jiného akvária, nebo do hrnce do vody a budete pozorovat...samozřejmě to mohou dělat i jiné věci typu rašelina, hlínové kuličky atp.
barva vody není na škodu, jen vadí oku pozorovatele...

jeden z dalších důvodů může být "něco tam hnije" tzn bakterie - a je otázka, jestli je to ve filtru, nebo v akváriu a filtr to jen rozhání...
dá se udělat to, že stáhnete průtok filtru na minimum a budete pozorovat, jestli se ten proces "nečisté vody" děje stále, nebo je to výrazně lepší (alias rozhání to proud).
může to být také médii ve filtru - to se zase dá ozkoušet tak, že prostě vyndáte koše a necháte ho běžet jen na vodu a budete pozorovat - jestli se to nějak projeví (pozitivně/ negativně)
no a pak ještě asi 1000 důvodů, čím to může být
základem je zkoušet postupně (neměnit více věcí najednou) a pozorovat (nejsou to kroky, které se projeví změnou okamžitě ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2020 21:55 trichopter – mutna voda
Zdravým,vedel by niekto odpovedať na otázku.Sledujem dlhšie aj po vyčisteni filtru a novej vate v akvariu plávaju male mikročastice,je to vidno len z blízka ale postupne je toho viac a viac a neviem z čoho to je. Nepomohlo vyčistit filter a vymena novej vaty.
Možno to už niekto riešil, voda by mal byť z E 2075 čistučka a ktomu mám pooku stále farbu vody takú olivovohnedú ked ju vymieňam.Je tam koreň a celkom slušná osádka nenáročných rastlín,neviete čo s tým ?
Vdaka

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2020 22:02 Muž Tojsouvěci [3581] - Kytky s čudlamaRe: trichopter
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2020 15:04 trichopter – premazávanie hlavy
Zdravým,ako rozoberáte hlavu ako a kde je najlepšie nastriekať olej na premazanie?Chcel som to rozobrať ,ale neviem ako aby som mohol premazať naozaj všetko dobre .

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2019 21:52 trichopter Re: nekdo
POriešil som to v akvaonline.zamestnanec zapol filter do akva zavodnil a po rozbehu ,samozrejme voda nešla.Vratil som späť aj ten spätný ventil. hadicu dodobral z akvaria a dal do kýbla trochu potiahol a filter sa rozbehol.doma som ešte premazal tesnenia ,akurat o kružok myslýš že to je to na adaptéri?Vymenil som bielu vatu za novu aj ked tá bola celkom ešte v poriadku. Filter teda zatial beží , divné že sa rozbehol až ked vypust dal dolu do kýbla..Zatial to ide tak ako má ..Dik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2019 07:34 Muž nekdo [353] Re: trichopter
Vytáhnout zpětný ventil i s plovakem a tvrdit, že je tam k hovnu je celkem úsměvné ...
Rozhodně bych ho tam vrátil !
No takže už to tahá vodu, hurá
Varianty proč to nemá takový tah :
Hadicový adaptér (přetečení páčky jde v pohodě, nebo to jde hodně lehoučce?)
čerpadlo je špatně (není jak odzkoušet) (půjčit si někde jinou hlavu - hledat někoho se stejným filtrem/servis)
Vrtulka má problém (vyndat, očistit, prohlédnout vlasy, jestli není prasklý magnet)
Problém s těsněním
Ve filtru je dost těsnění - všechny vyndat, promazat vazelínou a zjistit, které to dělá, případně vyměnit rovnou (nebo alespoň otočit)
Nasavaci nesmysl - rozebrat hlavu, vyndat ho, vyměnit těsnění, promazat - nezapomenout na těsnění zespoda (takový malý o kroužek)
Problém s ucpanymi médii (údajně vyřešenol)
Problém s ucpanymi hadicemi (údajně vyřešeno)
Problém s délkou hadic (ten by byl od začátku)

Nic víc v tom filtru není :)

Pokud to teď alespoň teče, zkusil bych to znovu bez médií, jestli to poteče stejně.

Jak dlouho ten filtr máte ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2019 22:28 trichopter Re: nekdo
Ano rozbehol som ho ako tak.Potriasol som sm ním tak cca 10 minut trochu sa rozbehol znova som odsal ustami , vypust samozrejme nad hladinou rozbehol sa trochu ,ale vykon tak tretinový štvrtinový, predtým len tak chcal,teraz ide skoro zo všetkých dierok voda ,ale slabunko, inak ten filter strieka vodu ako mladoženáč...neveim teraz čo s tým výkoniom niekolko krát som sm ním ešte triasol ,ale už sa nič nedej , ide už tichunko ,bude odvzdušnený asi ,ale výkon , neivem ,Vytiahol som z neho spätný ventil aj plavák , je to tam k hov... uvidím ránu dufam ž esa zase nezastavý prud vody ,ale ide slabunko čo s tým ?
Dik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2019 20:48 Muž nekdo [353] Re: trichopter
Ne, filtr nezalevat.
Takže když natahnete pusou filtr, tak se začne plnit
Takže ho necháte naplnit až nahoru (tzn když budete tahat pusou vodu, uvidíte že leze do výstupní hadice) - prakticky dostanete tu vodu až skoro nahoru samospadem a pusou
Není potřeba tahat pusou celou dobu - jen “přetáhnout” přes ten okraj a ono to pojede samospadem (výstup musí být nad hladinou, ne pod vodou, ale když ho mate u pusy, tak to stačí) a pak mu trošku pomoci až bude splouchat voda ven a v ten okamžik ho zapnout do elektriky

Edit: je to slyšet jak se plní (i vidět na hadicích)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2019 20:06 trichopter Re: nekdo
Ano voda už ide do filtu ked otvorim adapter,ten som skúšal aj natiahnut vodu aj fukať do neho späť a vduch šiel do akva cez obe hadice aby bola istota,že adapter aj hadice su priechodné.Koš ked otvorím filter je zaliaty,Teda ten prvý s ventilom a modrým biomolitanom,neviem či skusiť naliat vodu uplne po okraj ? Skušal som to aj bez spätneho ventilu a plaváka , aspson teraz ide trošku voda do kava ,len taký cícerok, akoby je zavdušnený ,ale nasaval som vodu cez výpust ustami a išlôe voda ,ale takto neviem čo to može byť, fakt skušam aj triasť filtrom dlhšei ak by nebola zaliata vrtulka ,ale trochu filter šumi ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2019 19:47 Muž nekdo [353] Re: trichopter
teoreticky by to mohl být problém, ale prakticky bych to v tom asi nehledal (kdyžtak se dá jednoduše ozkoušet).
takže dva dotazy :

1) když je filtr pod akváriem a nasajete pusou hadici, tak normálně začne voda do filtru proudit a teče pořád dovnitř (je to slyšet) ?

2) možná bych podezříval ten hadicový adaptér - tzn pokud máte sání pod hladinou a výstup dáte také pod hladinu, otevřete adaptér (pozor na zbytky vody, raději s kýblem v ruce) a fouknete do něj, lezou bubliny z obou trubek ? dá se foukat i do každého směru zvlášť)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2019 19:27 Muž vlka [3426] Re: trichopter
Čauky. Zkus se zeptat ,,odborníků,, dole v dotazech. Třeba něco poradí. Filtr za 6 litrů. Ročně něco málo přes 140kW. hmmmmm www.rostlinna-akvaria.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2019 19:08 trichopter Re: _ucx_
Ano , toči hrká ,čiže nie je zaliata vodou skúšal som aj potriast filtrom, rozoberalk soom to am viac krát tam je to na oko všetko vporiadku .Mám pokazené tlačidlo pumpoy ,ale to nefunguje už dlho od začiatku a filter fungoval
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2019 16:07 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: trichopter
Točí se vrtulka? Měl jsi ji v ruce? Nejsou na ní namotané vlasy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2019 14:32 trichopter Re: nekdo
Fungovalo to pol roka takto ,tým substrátom by to nemalo byť to my bolo hned jasné.Ale skúsil som to aj tak,a výsledok ten istý.Aj bez košov to robí , nechal som tam akurát prvý s ventilom a modrou penou .
Otvoril som ventil a filter si potiahol vodu sám.Dosal som teda ustami aby som ho odvzdušnil čo najlepšie,Spustil som ho a vodu netahá.MOtor beži ,ale voda nič stojí.

INak som čital že by sa nemal apoužívat ta ručna pumpa , ja som ju davnejšei použil ,nevedel som a teraz je zaseknutá ,ale filter išiel aj predtým.Mohol by byť problem aj tam ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2019 09:45 Muž nekdo [353] Re: trichopter
to budou asi náplně ? jako substrat pro myšleno.
aby tekla voda z výstupu měl by být výstup nad hladinou...
pokud to uděláte s filtrem naprázdno (bez náplní) - dělá to také ?
je totiž možné, že máte někde náplní moc a prostě se to utemuje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2019 08:22 trichopter – Eheim Pfofi 2075
Zdravým Nechce mi ist voda z filtru,Len tak čural.Teraz voda nejde vobec,HUči niečo vo filtri , rozobral som a všetko vyzerá byť ok.Neche mi tiecť voda z výpustu hadice do akva.Nasaval som ustami cez hadicu aby som ovzdušnil filter a niečo blokuje vo fitri aby sa tahala voda do akva.V nutri niečo klape ked taham ustami , neviete čo to je ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.04.2017 12:28 Muž muťa [554] - RostlinyRe: romant
Takže..po 3,5 měsících provozu musím konstatovat, že se průtok snížil o cca polovinu, což se pochopitelně čekalo. Filtr jede na max. Taky mám stále 0,1mg/l NO2. Filtr jsem dneska rozebral, ale nebyl nijak extra zaneřáděn. Zřejmě to bude chtít ještě jeden filtr (počítal jsem s tím v podstatě od začátku).
Takže řeším v podstatě jaký? Osobně bych koupil nejraději ještě jeden kousek Eheim 3 600/2075 (pokud ještě bude k mání) a získal tak rezervu a pohodlnou filtraci. Na druhou stranu si říkám, jestli to není zbytečný přepych, jestli by nestačil nějaký Classic (jaký?).
Rampu co mám podél zadní stěny, bych rozdělil buď na dvě (každá svůj filtr), nebo bych druhý filtr napojil na tu stávající, pomocí nějaké spojky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.10.2016 16:43 R Muž romant [27977] Re: muťa
Pokud to bude opravdu jak píšeš, tak to v pohodě obslouží ten eheim.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2016 15:22 Muž muťa [554] - Rostliny – Eheim 2075 + Bioflow 8
Zdravím ve spolek.

Po stěhování a zjištění, že mám nadbytek místa si hodlám pořídit set RIO 400l, jehož součástí je filtr Bioflow 8. Jak se dívám do prezentací zde na stránkách, tak ten origoš filtr někteří vyndávají...asi je nevyhovující, nebo nevím proč.

Myslíte že tu nádrž (400l) může utáhnout samotný Eheim 2075 s org. náplněmi a s tím, že osádku bude tvořit houf neonek a jim podobných, čistotných ryb a nádrž bude hustě osazena?

A co kombinace obou filtrů, zbytečnost?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.03.2015 10:10 Muž Legioix [574] Re: Beny
Beny napsal:
Nikde jsem nenašel množství co se vejde do koše, je to jeden litr či víc?
Objem koše je 1.5l.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2015 10:07 Muž Burik [727] - Aquascaping
Já jedu jen na Substrat Pro..i v kde by měl být předfiltr mám jen tohle
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2015 09:26 R Muž Silent [5949] Re: Beny
Ideální by bylo koupit tři litry tohoto substrátu. Teoreticky by ovšem dvoulitrové balení mohlo stačit. Já mám pro potřeby občasného testování filtrů cca 10 litrů SUBSTRAt pro a jen odsypávám :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2015 07:48 Muž Beny [2] Re: Silent
Dva litry Substratpro budou stačit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.03.2015 07:40 R Muž Silent [5949] Re: Beny
Stávající hmoty můžeš směle ponechat. Vydrží roky a pokud se nerozpadají vinou špatné údržby nevidím důvod je měnit. Jen ostatní koše doplň SUBSTRATpro a budeš mít zase na pár let vystaráno :-) Jen bych ty koše se starými hmotami dal dostpod (ve směru proudění vody) a na ně naskládal koše s novými hmotami. Vatu mám pouze jako poslední součást filtrace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2015 05:34 Muž Beny [2] Re: Kamilstrom
Děkuji. A můžu nechat původní BioMech a SubstatPro (4,5 roku používaný) a nebo to mám všechno vyměnit?
Potrubí tedy nahradím Substrátem.
Nikde jsem nenašel množství co se vejde do koše, je to jeden litr či víc?
Na každém koši se SubstratPro máte vatu nebo jen na posledním?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2015 04:42 Muž Kamilstrom [539] - RostlinyRe: Silent
Tady to cerne potrubi ani nedavaji(teda aspon jsem to tu nikde nevidel)misto toho tady davaji jako standart,do 2075, Ehfimech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2015 02:35 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Silent
mám to stejně palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2015 23:54 R Muž Silent [5949] Re: Beny
To černý potrubí bylo první co jsem vyhodil. Ve svém Eheimu mám, mimo předfiltru, spodní koš naplněný EHEIM bioMECH a zbytek filtru je naplněný EHEIM SUBSTRATpro.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.03.2015 22:41 Muž Kamilstrom [539] - RostlinyRe: Beny
Ja pouzivam v obou 2075,ktere jedou v 420L jenom biomedia(Substrat Pro a AZOO bio glass)a vse ok a to nepouzivam predfiltr na sani. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2015 22:26 Muž Beny [2]
Pánové vy nepoužíváte takové to sekaný černý potrubí ve spodním koši 2075? Mám ho ve dvou koších, pak EHFI BIOMECH a SubstratPro. Mám v plánu vyměnit náplně (ani nevím, zda po 4,5 letém používání při pravidelném čištění by se neměla náplň vyměnit) a chtěl bych dát co nejlepší kombinaci. Používám, jako všichni asi k němu předfiltr na sací hadici, což zmenší dost bordel co se saje dovnitř.
Tak, jak to máte vy? Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.03.2015 09:03 R Muž Silent [5949] Re: O.Tom
Je to fakt. Obě hlavy jsou identické a rozdíl dvouset litrů průtoku je mi až mystickou záhadou kterou jsem zjistil asi přede dvěma lety. Když jsem totiž zkoušel oba filtry bez hmot měli přibližný průtok cca 1200 l/h a to jak 2073 tak 2075. Na druhou stranu bych v tom zas takový problém neviděl. Hlavně, že mají deklarovanou spotřebu :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2015 21:25 Muž pros [36] Re: O.Tom
Chtěl bych zareagovat na rozdíl mezi Eheimem 2075 a 2073 při poruše hlavy mé 2075 mi z obchodu poslali hned jinou, ale bylo na ni 2073 tak jsem do obchodu hned volal a zdělili mi že hlavy jsou úplně stejné a rozdíl je jen v objemu náplní filtrů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2015 21:59 Muž O.Tom [439] Re: cezarmilan
To je sice hezké co píšeš, ale nějak to nevysvětluje, proč by měl mít model 2073 menší výkon než 2075, když veškerý jejich rozdíl je vtom, že 2073 má 3 koše na filtrační média a 2075 má 4. Čerpadla jsou identické, 2075 má větší filtrační objem, tedy větší odpor v médiích a přesto má v katalogu udávaný větší výkon, není to prostě jen marketing ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2015 21:36 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: O.Tom
Výkon je udávaný "len" pre čerpaciu hlavu bez nádoby a bez filtračných médií. Nikto nemôže zaručiť prietok filtra komplet, pretože výrobca nikomu do akvária a do jeho hygieny nevidí.
Robil som dávnejšie prieskum s ponorenou hlavou v nádobe s vodou u viacerých značiek a až na mini odchýlky všetko súhlasilo. Iné je to už nadobou, mediami, následne so zanesením médií a keď sa k tomu pridá dĺžka hadíc a ich pokrivení smerom k akváriu a aj ich zanesení (hadíc).... To by bola naozaj odvaha udávať prietok ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2015 20:59 Muž O.Tom [439] Re: Robo
Už se to tu probíralo mnohokrát a pokud nám to neprověří někdo z elektro oboru s potřebným vybavením, tak se budem stále jen dohadovat a domnívat, jak tomu je :)

Existuje jistý trojuhelník výkonu u střídavého proudu který znázorňuje složky, ze kterých se "skládá" spotřeba a které se navzájem ovlivňují.
Většína obyčejných měřáků měří jen jednu složku z tohoto trojuhelníku, kdž se filtr přiškrtí, onen výkon.. energie se přesune v trojuhelníku do jiné složky a měřák tak může ukazovat jen zdánlivě méně...
Chtělo by to, třeba jen studenta elektra ze střední, který by měl k potřebným měřákům přístup a třeba s učitelem/mistrem všechny tyhlety šložky řádně proměřil.


A k EHEIMu a jeho klamání/neklamání.. když jsem se díval třeba na filtry 2073 a 2075, každý má uvedený jiný průtok. Ale, když jsem se díval do soupisky náhradních dílů, tak hlavy i vrtulky jsou identické... tak kde pak ten výkon mízí ? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2015 19:52 Muž Robo [45] Re: Silent
Já bych to tipnul na JPP (Jedna Paní Povídala) a už argument papír snese všechno už hovoří za vše. EHEIM nemá zapotřebí aby klamal zákazníky a JBL a TT taky to by jim spíše uškodilo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2015 11:38 R Muž Silent [5949] Re: Robo
Mám pocit, že Tomson tu trochu střílí od boku. Tak jsem pokusně změřil všechny filtry co mám doma a jak všechny Eheimy, tak Fluvaly a JBL se plně shodovali a deklarovanými údaji výrobců.
Re Tomson: můžeš být trochu konkrétnější ohledně měření (značky, modely a rozdíly)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2015 11:32 Muž Robo [45] Re: Tomson
Já třeba změřil i TT EX700 co má v papírech 11W a podle měřáku to bralo taky 11W
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2015 17:45 Muž Robo [45] Re: Tomson
Měřeno 3 různými měřáky a vždy 16W na plný výkon tak celkem nechápu tvůj koment. A ty jsi to měřil???? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.03.2015 11:16 Muž ondralomnice [81] Re: Silent
tak předfiltr a rouno nebo vatu tam mám taky ;-) a jako bonus na sání nasazenej osvědčený válec molitanu z aquabalu X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.03.2015 21:01 R Muž Silent [5949] Re: ondralomnice
Ideální složení. Mám to taky tak. Jen s tím rozdílem, že v posledním koši používám k substratPro buď originál rouno nebo vatu, podle toho co je zrovna po ruce. A samozřejmě originál předfiltr v horním koši ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.03.2015 20:56 Muž ondralomnice [81] Re: Tomson
1x EHFI BIOMECH, 3x SUBSTRÁT PRO
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2015 19:21 Muž Tomson [1] Re: ondralomnice
jake mas slozeni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2015 19:05 Muž ondralomnice [81] Re: Tomson
nemůžu si stěžovat jen si pohrát s náplněma
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2015 18:57 Muž Tomson [1] Re: ondralomnice
Jasne a jak slape,,je dobry?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2015 18:55 Muž ondralomnice [81] Re: Tomson
já se v tom tak nerejpu mam domácí měřák a tím to hasne KWatu to nemá tak to nebudu řešit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2015 18:50 Muž Tomson [1] Re: ondralomnice
to neni a meril jsi opravdovy prikon,,?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2015 18:43 Muž Robo [45] Re: Tomson
Nevím, plný výkon 16W tak jak je v papírech, tak čemu by jsme se měli divit? ;-) Ale pokud myslíš to JBL tak ano e1901 35W to je slušná darda

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2 3

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 3618x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12985-filtr-eheim-2075