Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

www.tropicalfish.cz

 

NápovědaFórum » Obchody » E-shopy 

+ Přidat reakci

Zápis příspěvků povolen všem registrovaným uživatelům

www.tropicalfish.cz
0   05.01.2010 17:19 Muž entlio [8] Re: Sid
To jsem nevěděl, minule jak jsem tam byl tak měli jen Klínoskvrnné. Sice z Hornbachu moc rád rybky nekupuji, ale pokud je budou mít, tak to bude nejjednodušší řešení.
0   05.01.2010 16:33 Muž Sid [6637] - RostlinyRe: entlio
Hengelky mívají v ol. Hornbachu. Neměl by být neřešitelný problém domluvit se s personálem o avízu, až jim dojdou. :-)
0   05.01.2010 16:19 sokar Re: entlio
Ahoj,

nevím v jaké cenové hladině se ty tvoje ryby pohybují,ale když kupuju drahý ryby já a nemám možnost je nejprve vidět a musím třeba poslat zálohu, tak mám garanci toho, že dojdou živé a v dobrém stavu.Záruku mám na 24 hodin od převzetí.V případě úmrtí dostanu peníze zpět.
U jedné ryby sem měl záruku 30 dní.Stránky o kterých píšeš nevypadají špatně a tak bych se s majitelem domluvil na podmínkách obchodu a také bych si ujasnil postupy v případě úmrtí ryb či jiných nedomluvených skutečností.Vše piš přes maily ať máš případné důkazy. ahoj
0   05.01.2010 16:16 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: entlio
Pokude budete tyhle rybky pořizovat přes internet a fyzicky je neuvidíte, tak doufejte že budou již dlouhou dobu aklimatizované a rozkrmené, z vlastní zkušenosti vím, že zrovna Briggitky bývají dost mizerné, Hengeli na tom bývají lépe, jsou přeci jen trochu větší...Na krám si je jen tak někdo neveme, protože laika moc nezaujmou a cena taky nebývá nejvábnější...Tudíž nezbyde než jen věřit infomacím od obchodníka...
0   05.01.2010 16:08 Žena bluedream [245] Re: jurek
Na ukázání ceny se člověk musí registrovat.
0   05.01.2010 15:59 jurek Re: entlio
Nějak mi uniká cena ryb,nikde jsem ji nenašel,Vy ano?
0   05.01.2010 15:48 Muž vena [52] Re: entlio
Znám od vidění, něco málo jsem od něj kupoval, ale osobně na krámu nebo na burze. Většinou má jen obvyklou nabídku.Jak je to se specialitama nevím. Jak to máš k nám daleko? P. Kolaja pořádá svoje sobotní burzy a je i na akcích Irisu ( 13.3. Plzeňské akvaristické jaro - Den cichlidářů).
0   05.01.2010 15:37 Muž entlio [8] Re: Ploutev
Asi to teď objednávat nebudu, v tomto počasí bych ani Mrazíka nevyhnal. X-)
Ale i tak by mne zajímalo jestli někdo nemá zkušenost s tím prodejcem je o dost levnější než konkurence. :-)
0   05.01.2010 15:31 Ploutev Re: entlio
Pak to chapu.Vzacnejsi druhy ryb,ktere cesti chovatele nemnozi je opravdu problem sehnat.Pak je to risk nebo zisk. :)
0   05.01.2010 15:22 Muž entlio [8] Re: Ploutev
To by bylo samozřejmě ze všeho nejlepší. Jenže já sháním rybky Razbora Brigittina. A nikde v akvaristice jsem je už dlooouho neviděl :-( . Ani chovatele jsem nenašel, jsou to většinou rybky z dovozu. Ještě jsem uvažoval o razborkách hengeli jenže s nimi je to to samé.
Vyzkoušejte
0   05.01.2010 15:13 Ploutev Re: entlio
Osobni zkusenost s uvedenym obchodem nemam.Ale,nebylo by lepsi si rybky prohlednou bud v akvaristice nebo primo u nejakeho chovatele?O rozdilu ceny se snad ani nemusime bavit + budes mit jistotu,ze ryby jsou zdrave,muzes si je prohlednout a to je k nezaplaceni ;-) .Pisu to proto,protoze sam jsem koupil ryby z netu a pak jsem toho litoval.Ono vyfocena rybka na fotce nerekne nic o jejim zdravotnim stavu.
0   05.01.2010 15:06 Muž entlio [8] – www.tropicalfish.cz
Chci si z tohoto obchodu objednat rybky. Máte s ním někdo zkušenosti ?
Díky za odpovědi.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 1627x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12890-wwwtropicalfishcz